BABISFS
18.4.2017
Kategorie: Ekonomika

Andrej Babiš dal pokyn Finanční správě, aby si klidně ušpinila ruce krví

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ GOLÁŇ

Nezasahuji do žádných diskuzí a nic nevysvětluju, protože vše bývá řečeno v příspěvcích samotných, takže ať si vše každý přebere po svém. Nemám důvod nadávat mým odpůrcům, protože jsem vděčný za to, že žijeme v době, kdy odpůrci kohokoliv mohou zatím svobodně své příspěvky psát.

Kroutím sice hlavou nad tím, jak se obě strany, zastánci i odpůrci mých názorů, nenávidí a titulují, ale na druhou stranu je to ukázka toho, jak na tom jako národ jsme. Nikdo nepřináší argumenty, ale o to hlasitěji křičí s mylnou představou, že ten, kdo křičí, musí mít pravdu.

V mé práci se zabývám jenom konflikty s FÚ a případně žalobami na postup Finanční správy. Je to oblast, o které 99 % diskutujících neví nic. Je pravdou, že se ke mně dostanou jenom ty nejhorší případy, ovšem druhou pravdou je, že ty nejhorší případy naprosto zrůdné likvidace slušných a kvalitních firem rostou geometrickou řadou.

To není o EET a kontrolním hlášení, ale o vymyšlených kauzách s účelovými argumenty, které vedou k tomu, že stát vybírá za podvodníky peníze od slušných firem, které doposud zaplatily na daních od svého vzniku miliardy. A o tom, se vší úctou ke všem diskutujícím, nemůžete mít nikdo ani páru. Naštěstí zatím fungují správní soudy tak, že se, pokud jste opravdu nevinní a žaloba je dobře připravena, dočkáte od nich spravedlnosti. Ale je otázkou času, kdy i ty soudy podlehnou společenskému tlaku, který byl tady uměle vytvořen.

Ty neoprávněně vybrané daně nepřinesou žádnému občanovi ani korunu navíc, takže nerozumím tomu, jak tato společenská objednávka vznikla.

Proč píši o A. Babišovi? Protože on dal pokyn Finanční správě k tomu, aby si ruce klidně ušpinila krví a nebrala ohledy na nikoho. Přitom je to právě on, který nejvíce vždycky podváděl, patřil k nejhoršímu podsvětí a sám zkorumpoval všechny vlády. On je ten, který je uplácel. Často si lidé berou do úst Kalouska, ale neznají žádnou kauzu, na které by se Kalousek podílel. Já ji taky neznám. Pro mě je Kalousek mrtvý strašidlo.

Ale u Babiše máme kauzy Čapí hnízdo, dluhopisy, řepku a biopaliva první generace, které nikdo nechce, kauzu Profrost, podivné ovládnutí Agrofertu a odstavení původního vlastníka společnosti Petrimex, podivný nákup Lovochemie, podivný nákup akcií Agroferu od Spolany Neratovice, korupci Agrotecu v kauze Česká pošta, střet zájmů Faltýnka a jeho trestní stíhání v kauze Česká pošta, podivné převzetí podniku Kostelecké uzeniny, sebevražda majitele společnosti U Rytířů po prodeji této společnosti nastrčené Kyperské firmě vlastněné Agrofertem, a mohl bych psát dál, určitě jsem na něco zapomněl.

Tyhle věci by neměly veřejný rozměr, kdyby se netýkaly člověka, který všem slibuje, jak udělá pořádek. A tady je třeba připomenout prvotní rozměr všech těchto kauz a to je otázka morálky. A to nikdo nemůže popřít, že v případě Andreje Babiše jde morálka úplně stranou. A to si zatraceně dobře všichni jeho příznivci uvědomují, proto pořád poukazují na to, že tamti to dělali taky a tehdy nikdo neříkal nic. Ale to pořád neomlouvá nikoho, že když to dělali ti předtím, že to je i teď správné.

Nebylo to nikdy správné a nikdo je za to neomlouvá. Je trestuhodné cokoliv, co je špatné, ať to dělá Babiš nebo jeho předchůdci. Jenomže předchůdci Babiše byli poslání do minulosti ve volbách, právě pro jejich způsob chápání vlády nad tímto státem, takže nechápu, proč by někdo, kdo dělá to samé, měl být opěvován?

Navíc Andrej Babiš korumpuje transparentně, takže si všichni myslí, že když o tom víme, je vše čisté. Mí synové mi řekli: “Tatínku, jsem tak na tebe pyšný za to, co děláš”. Své děti učím respektu k druhým a vysvětluji jim, že ne všechny špatné věci, které se dnes dějí, schvaluji, ale jak se na naši společnost musejí dívat ostatní děti? Musíme jim připadat jako lidé z jiného světa. Pokud mají zdravý rozum, nemají šanci pochopit, co se v tomto státě děje…

 

Zdroj: Převzato z facebookového profilu Ing. Tomáše Goláně

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.