malacova-hamacek
26.10.2021
Kategorie: Politika

Analfabeti u moci s nulovou sebereflexí

Sdílejte článek:

PAVEL JURUTKA

JURUTKAPoslední počin již mrtvého rádoby politika Hamáčka ukazuje nahotu člověka, jehož neschopnost prokázalo nejen spojení s Babišem, ale i setrvale chybná rozhodnutí připomínající posílání milicí proti lidem v osmdesátém devátém.

Včera navrhl zatím ještě “ministr” v červeném svetru s červeným mozkem zakázat pracovat lidem, kteří neprodělali covid, nemají platný test a nejsou očkovaní. I dělník ve šroubárně si na prstech jedné ruky spočítá, že aplikací tohoto nesmyslu zkolabuje hospodářství v několika dnech. Dokazuje to nejen nekompetentnost “ministra”, ale i velký problém našeho volebního systému, který umožní defacto analfabetům zastávat tak vysoké funkce.

Hamáček to dokázal mnohokrát: svojí zamýšlenou hloupou návštěvou Ruska, policejními metodami při řešení Covidu, destrukcí vlastní strany či pochlebování Babišovi, se kterým inteligentní člověk nechce mít nic společného, pokud to tedy není “vychcánek” typu Vondráčka či Faltýnka.

Absenci zdravého rozumu kromě Hamáčka prokazuje setrvale i jeho kolegyně Maláčová, která hranici nekompetentnosti po Hamáčkovi posunula mimo měřitelné hranice a v této disciplíně jen o fous předběhla ekonomickou diletantku Schillerovou. To že byli i s Hamáčkem hrobníky své strany, která tu je dlouhodobě žábou na prameni prosperity, provedení již akutně potřebné důchodové reformy a vůbec solidní budoucnosti Česka, to mi nevadí. Odchod oranžové partaje mimo sněmovnu je jedním ze skvělých výsledků těchto voleb.

Mnohem děsivější je, že tito levicoví konstruktéři vašich životů (spíš tedy destruktoři životů vašich vnuků) nemají sebemenší schopnost na svou neschopnost reagovat. Je to zjevně důkaz poškozeného intelektu a nulové sebereflexe.

Takže nás pak asi nemůže překvapit, že kriticky neschopná Maláčová ohlásila kandidaturu na předsedkyni oranžové partaje. I zarputilý volič ČSSD si klepe na čelo. Z pohledu běžného aspoň trochu pravicově orientovaného člověka, který nepřemýšlí jen do příštích voleb nebo podle rozkazu oligarchy, je to vcelku dobrá zpráva: s Maláčovou by ČSSD byla na dlouho ze hry. Zároveň je to potvrzení, že vrcholnou správu věcí veřejných (poté co Babiš rozkopal i elementární pravidla slušné společnosti) dnes mohou dělat lidé zcela nekompetentní, jako je právě Maláčová, Schillerová či Vojtěch a výčet takových jmen by byl ještě dlouhý.

I ten Pepin z Postřižin byl schopen větší míry sebereflexe. A tak věřme, že je dnes destruovaná slušnost opět na obzoru a že hloupost a Hamáček s Maláčovou už se vracet nebudou. A ideálně ani rodit noví.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 491 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)