USAFLAG
14.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Američtí i francouzští generálové varují

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonPoté, co francouzští generálové ve výslužbě i aktivní vojáci vyjádřili odpor k islamizaci Francie a odsoudili politiku freancouzského prezidenta jako „nedůslednou“, ozvali se i vysloužilí generálové v USA.

Přes 120 vysloužilých amerických generálů a admirálů v otevřeném dopise zpochybňuje výsledek voleb a kritizuje jejich vítěze, současného prezidenta USA Joe Bidena. Jeho duševní a zdravotní stav podle nich nelze ignorovat. Země v současnosti nabírá směr doleva směrem k tyranské vládě marxismu a socialismu, píší v dopise……Skupina označovaná jako Vlajkoví důstojníci pro Ameriku (Flag Officers 4 America) v dopise zpochybňuje průběh a výsledek voleb. „Bez spravedlivých a čestných voleb, které přesně odrážejí vůli lidu, je naše republika ztracena,“ tvrdí. Požadují důslednou kontrolu hlasů. Vadí jim, že pečlivou kontrolu průběhu voleb dnes mnozí nazývají „rasistickou“. „Použitím rasových výrazů k potlačení spravedlivých a čestných voleb je samo o sobě tyranská zastrašovací technika,“ tvrdí.

Na otevřeném dopisu amerických vysloužilých generálů a admirálů je pozoruhodné právě i to, že zpochybňují výsledky prezidentských voleb. O tom se v progresivních amerických médiích píše vždy jako o „nepodložených informacích“.

Biden se ostatně stal předmětem „starosti“ členů jeho vlastní strany, když skupina několika desítek zákonodárců požadovala, aby byl Biden odstaven od možnosti aktivovat jaderné zbraně USA. Zdůvodňovali to právě jeho zdravotním stavem. Bylo to navíc v situaci, kde Bidenova administrativa vyostřila spor s Ruskem ohledně údajného ovlivňování prezidentských voleb a konfliktem na východní Ukrajině. Nesmíme ovšem v této souvislosti zapomínat, že Bidenova viceprezidentka patří právě do krajně levicového křídla současné Demokratické strany a na ní by přešly práva použít jaderné zbraně, což by byl zřejmě stav „z deště pod okap“.

Generálové a admirálové navíc kritizují i stav na mexicko-americké hranici. „Otevřené hranice ohrožují národní bezpečnost, protože podporují obchod s lidmi, drogové kartely, pohyb teroristů, zvyšují zdravotní rizika a rizika spojená s covid-19,“ tvrdí. USA by podle nich měly obnovit hraniční kontroly a pokračovat se stavbou zdi.

Američtí generálové a admirálové ve výslužbě tak jednoznačně podpořili politiku Donalda Trumpa, což není zdaleka tak samozřejmé, jak by se mohlo zdát. Mimochodem, v této souvislosti je nutné zmínit „překvapivé“ prohlášení Michela Barniera, který se „proslavil“ svým tvrdým postojem vůči Velké Británii při jednání o odchodu této země z EU. Francie by měla posílit zabezpečení vnějších hranic a na tři až pět let zastavit migraci ze zemí mimo EU. Prohlásil to někdejší hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier, jenž si tak podle francouzských médií připravuje půdu pro kandidaturu v prezidentských volbách. Konat se budou příští rok. Barnier dodal, že přistěhovalectví představuje hrozbu pro stabilitu francouzské společnosti.

V tomto názoru se zračí obava francouzských konzervativců z dalšího vývoje ve Francii v situaci, kdy se blíží obhajoba mandátu Emmanuela Macrona a nyní mu už zásadně „na paty“ šlape Marine Le Penová. O ní se naše média s oblibou vyjadřují jako o „krajně pravicové“ političce, která si na odporu k migraci do Francie vybudovala velmi silnou pozici. Budeme snad i Barniera označovat po jeho vystoupení za „krajně pravicového“?

A ještě jedna poznámka k Francii a USA. Nedávno schválené zákony proti islamistům byly doprovázeny tím, že se do Francie přelévá z univerzit USA „škodlivá“ teorie o právech muslimských obyvatel Francie. Právě americké univerzity jsou totiž líhní současné progresivní politiky a marxistických názorů, které dnes ovládají Demokratickou stranu. Biden je pouze ve vleku událostí, což byla jeho dlouhodobá politická strategie příklonu k názorům, které právě mezi demokraty „frčí“. Dnes frčí marxismus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 282 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)