julian2
16.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Americký student, pro kterého jsou bílí lidé nejlepší, promluvil

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Již jsme informovali o kauze bílého amerického studenta, který se v civilní debatě střetne se svými fanatickými spolužačkami a k jejich šoku se jim svěří, že miluje bílé lidi. Tento upřímný projev lásky k vlastním lidem, který je u jiných ras a etnik tak opěvován, ceněn a povzbuzován, je ale u bílých lidí zapovězen, a proto všechna média chlapce shodně označila za rasistu, jeho projev za nenávistný, ač zdůraznil, že není nikdo, koho by nenáviděl, a škola dokonce zahájila vyšetřování. Jak to celé vlastně vzniklo? Už to víme, protože student promluvil.

julianCelé to prý začalo, když levicová skupina na jeho univerzitě obvinila Trumpovy příznivce z toho, že povzbuzují sexuální násilí.

“Obklopila mě velká skupina studentů a řekla mi, že nemám právo sdílet své názory na ženy, protože jsem bílý muž s bílým privilegiem.

“Věřím, že každý člověk by měl mít rád své lidi a svou kulturu a všem by nám mělo být dovoleno být hrdí na svůj odkaz,” řekl.

Bílé a černé levicové studentky ale měly z jeho slov o lásce k bílým lidem a jejich nezpochybnitelné výjimečnosti hysterický záchvat, jak je vidět na videu. Student, Julian von Abele, si dovolil říct “země je kulatá” 21.století, a pokud by tyto dívky měly tu moc, s pěnou u úst by jej odvedly na popraviště.

Julian je popisován jako mladý génius, který už v roce 2015 i přes svůj mladý věk vydal knihu o fyzice věnovanou paralelním vesmírům.

Ve středu si založil účet na Twitteru a už teď má přes 20 tisíc sledujících. Lidé jsou jednoduše přesvědčení, že Julian má co říct. A Julian už píše. Vyberme pár jeho myšlenek.

“Cítím, že západní civilizace je ta nejlepší věc, která se lidstvu stala, a její základní principy, a samotná identita Západu, je napadána v akademickém světě, médii a kosmopolitní americkou kulturou.”
“Jsem unaven konformitou. Jsem unaven univerzitní kulturou, kde každý věří stejným věcem. Jsem unaven každým, kdo používá ty samé intelektuální módní výrazy jako ‘zkolonizovaná identita’ nebo ‘vnitřně se ztotožňující bělost’ a tak dále, aby démonizovali a zjednodušovali.”
“Je mi zle z neustálých omluv za činy Západní civilizace, když Západ bezpochyby zlepšil životy každého na této planetě.”

Díky za Juliana. V době, kdy jsou naši lidé a naše historie především v západní Evropě a v Americe napadáni ze všech stran, i zevnitř, je každý odvážný hlas, i když osamělý, na naší podporu, vzácný jako drahý kov, a jako s takovým s ním nakládejme. Protože my skutečně jsme výjimeční a časy, kdy jsme se za to měli omlouvat a popírat sami sebe, už skončily.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 23 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.