julian2
16.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Americký student, pro kterého jsou bílí lidé nejlepší, promluvil

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Již jsme informovali o kauze bílého amerického studenta, který se v civilní debatě střetne se svými fanatickými spolužačkami a k jejich šoku se jim svěří, že miluje bílé lidi. Tento upřímný projev lásky k vlastním lidem, který je u jiných ras a etnik tak opěvován, ceněn a povzbuzován, je ale u bílých lidí zapovězen, a proto všechna média chlapce shodně označila za rasistu, jeho projev za nenávistný, ač zdůraznil, že není nikdo, koho by nenáviděl, a škola dokonce zahájila vyšetřování. Jak to celé vlastně vzniklo? Už to víme, protože student promluvil.

julianCelé to prý začalo, když levicová skupina na jeho univerzitě obvinila Trumpovy příznivce z toho, že povzbuzují sexuální násilí.

“Obklopila mě velká skupina studentů a řekla mi, že nemám právo sdílet své názory na ženy, protože jsem bílý muž s bílým privilegiem.

“Věřím, že každý člověk by měl mít rád své lidi a svou kulturu a všem by nám mělo být dovoleno být hrdí na svůj odkaz,” řekl.

Bílé a černé levicové studentky ale měly z jeho slov o lásce k bílým lidem a jejich nezpochybnitelné výjimečnosti hysterický záchvat, jak je vidět na videu. Student, Julian von Abele, si dovolil říct “země je kulatá” 21.století, a pokud by tyto dívky měly tu moc, s pěnou u úst by jej odvedly na popraviště.

Julian je popisován jako mladý génius, který už v roce 2015 i přes svůj mladý věk vydal knihu o fyzice věnovanou paralelním vesmírům.

Ve středu si založil účet na Twitteru a už teď má přes 20 tisíc sledujících. Lidé jsou jednoduše přesvědčení, že Julian má co říct. A Julian už píše. Vyberme pár jeho myšlenek.

“Cítím, že západní civilizace je ta nejlepší věc, která se lidstvu stala, a její základní principy, a samotná identita Západu, je napadána v akademickém světě, médii a kosmopolitní americkou kulturou.”
“Jsem unaven konformitou. Jsem unaven univerzitní kulturou, kde každý věří stejným věcem. Jsem unaven každým, kdo používá ty samé intelektuální módní výrazy jako ‘zkolonizovaná identita’ nebo ‘vnitřně se ztotožňující bělost’ a tak dále, aby démonizovali a zjednodušovali.”
“Je mi zle z neustálých omluv za činy Západní civilizace, když Západ bezpochyby zlepšil životy každého na této planetě.”

Díky za Juliana. V době, kdy jsou naši lidé a naše historie především v západní Evropě a v Americe napadáni ze všech stran, i zevnitř, je každý odvážný hlas, i když osamělý, na naší podporu, vzácný jako drahý kov, a jako s takovým s ním nakládejme. Protože my skutečně jsme výjimeční a časy, kdy jsme se za to měli omlouvat a popírat sami sebe, už skončily.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 373 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...