nogo
18.12.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Americký filmař, který chtěl vyvrátit existenci no-go zón, byl v jedné z nich brutálně zmlácen

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC/SM

Americký filmař Ami Horowitz chtěl natočit dokument o současném Švédsku. Vydal se do švédského Stockholmu natočit dokument o skutečných dopadech švédské imigrační politiky. Současně chtěl vyvrátit dohady o tom, že ve Švédsku údajně vznikají tzv. no-go zóny. Přestože byl přesvědčen, že se jedná o nadsazené zprávy, které se nezakládají na pravdě, vlastní zážitek ho donutil změnit názor.

Podobná situace potkala televizní štáb australského pořadu “60 Minut”, který chtěl zadokumentovat život muslimů na předměstí švédského Stockholmu. Při natáčení začátkem března napadli členy štábu uprchlíci ze Somálska, Sýrie a Iráku. Informaci zveřejnil už 2. března server news.com.au.

Když se Horowitz pokoušel natáčet na na stockholmském předměstí Husby, neznámí útočníci ho surově napadli, zbili a zkopali a dokonce i škrtili. Podle jeho vlastních slov se jednalo o gang přistěhovalců, který ho odtáhnul do jedné z budov a tam ho zmlátili a to jen kvůli tomu, že nechtěli být filmováni. (Zdroj: dailymail.co.uk)

„Útok nepodnítilo nic jiného, než jenom naše přítomnost,” vysvětloval později filmař americké stanici Fox. „Můj štáb utekl, když se přiblížili, ale protože jsem měl mikrofon, máme několik prvních sekund útoku. Opakovaně mě udeřili, kopali, a škrtili mě, celá řada kolemjdoucích to jen sledovala. Nakonec mě odtáhli do budovy, v té chvíli jsem si myslel, že mě tam dorazí,” popisoval útok Horowitz.

„Jakmile jsme byli uvnitř vestibulu bytového domu, pokračovali v brutálním útoku. Ale o několik vteřin později někdo otevřel dveře bytu přímo nad námi a to je naštěstí vystrašilo, takže se dali na útěk,” vysvětluje Američan. 

Horowitz nahlásil napadení místní policii, ta mu ale údajně řekla, že “s tím nemůže nic dělat”. Filmař dodává: „Sám jsem produktem imigrace a nejen, že jsem neměl problém s imigrací, ale jsem jedním z jejích největších zastánců. Ale reálná situace, zejména po celé Evropě, je taková, že hromadné přijímání přistěhovalců z islámských zemí je spojeno s prohlubujícími se sociálními problémy po celém kontinentu.”

Bývalý švédský policista otevřeně promluvil o kriminalitě ve Švédsku:

 
ZDROJ: securitymagazin.cz
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.