2476137-trumpbiden
13.11.2020
Kategorie: Politika

Americké prezidentské volby ještě neskončily

Sdílejte článek:

CHRIS FARRELL

  • “Novináři” z většiny mainstreamových médií začali neúnavně vytrubovat do světa, že “nově zvoleným prezidentem je Joe Biden”. Ale to je jenom povídačka pro děti. Média o výsledku voleb nerozhodují. Budoucího prezidenta USA zvolí teprve Kolegium volitelů (Electoral College), které se ustaví, až guvernéři jednotlivých amerických států pošlou začátkem prosince volitele do Washingtonu, DC. Záplava zpráv, příběhů, projekcí a domněnek o nové Bidenově administrativě je součástí informační kampaně, která má psychologicky zpracovat veřejnost, aby přijala zvolení Bidena a Harrisové jako hotovou věc.
  • Kdyby to prezident Trump myslel vážně s napadením výsledků voleb v Georgii, Severní Karolíně, Pensylvánii, Michiganu. Wisconsinu, Nevadě a Arizoně (možná i Virginii), tak by obnovil svoji kampaň a pořádal by v těchto státech mítinky svých voličů. Nejlepší způsob, jak motivovat voliče, pracovníky sčítající hlasy a soudce, kteří rozhodují v soudních sporech projednávaných u soudů těchto států, je být pořád všem na očích.
  • Pokud chce prezident Donald Trump úspěšně zpochybnit výsledek prezidentských voleb podle současného levicového scénáře, tak by si měl přeplánovat svůj volný čas.
  • Prezident Trump se nyní MUSÍ vzchopit a BOJOVAT.

Americké prezidentské volby ještě neskončily. Prezident Donald Trump by měl odložit své golfové hole do kouta a začít znovu vystupovat na shromážděních svých voličů.

Jak jsem předpověděl a vysvětlil v článcích “Jak zmanipulovat volby” – části 12 a 3 – levice si vymyslela volební “sezónu” (místo volebního “dne”, jak vyžaduje zákon 2 USC §7), a “novináři” z většiny mainstreamových médií začali neúnavně vytrubovat do světa, že “nově zvoleným prezidentem je Joe Biden”. Ale to je jenom povídačka pro děti.

Média o výsledku voleb nerozhodují. Budoucího prezidenta USA zvolí teprve Kolegium volitelů (Electoral College), které se ustaví, až guvernéři jednotlivých amerických států pošlou začátkem prosince volitele do Washingtonu, DC. Záplava zpráv, příběhů, projekcí a domněnek o nové Bidenově administrativě je součástí informační kampaně, která má psychologicky zpracovat veřejnost, aby přijala zvolení Bidena a Harrisové jako hotovou věc.

Současné situaci nepomáhá ani to, že prezident Donald Trump hrál poslední dva dny golf v jednom ze svých golfových klubů ve Sterlingu ve Virginii. To nebudí důvěru u zaměstnanců jeho volební kampaně a u republikánů ve státech, v nichž potřebuje průběh voleb soudně napadnout a zvrátit ve svůj prospěch. Rudy Giuliani je ve Filadelfii a dělá povyk. A prezident Trump si klidně hraje golf. Znovuzvolení do prezidentského úřadu mu však samo do klína nespadne.

Ve zpravodajské hantýrce jsme tomuto druhu chování říkali “indikace a varování”. Předváděné chování je indikátorem (i když nikoliv zárukou) úmyslu. Že by to prezident Trump už “vzdal?” Nemá toho už všeho třeba dost? Já fakt, nevím.

Co však vím, je, že kdyby to prezident Trump myslel vážně s napadením výsledků voleb v Georgii, Severní Karolíně, Pensylvánii, Michiganu. Wisconsinu, Nevadě a Arizoně (možná i Virginii), tak by obnovil svoji kampaň a pořádal by v těchto státech mítinky svých voličů. Nejlepší způsob, jak motivovat voliče, pracovníky sčítající hlasy a soudce, kteří rozhodují v soudních sporech projednávaných u soudů těchto států, je být pořád všem na očích. Woodymu Allenovi se připisuje výrok: “80 procent úspěchu je být přítomen ve správný čas na správném místě.” Thomasovi Edisonovi se zase připisuje výrok: “Za devadesáti procenty úspěchu člověka v podnikání je pot.” Byli to velmi rozdílní muži, ale oba byli stejně moudří. Pokud chce prezident Donald Trump úspěšně zpochybnit výsledek prezidentských voleb podle současného levicového scénáře, tak by si měl přeplánovat svůj volný čas.

Mezitím se hodně mluví o tom, že Trump by měl “přiznat volební porážku”. Ale to jsou fakt jenom kecy. K přiznání porážky ve volbách neexistuje žádný právní ani formálně významný, ​​relevantní ani závazný důvod. Toto je jen utkvělá dětinská potřeba médií prezidenta Trumpa ponížit. Chtějí ho dostat před kamery a přimět ho přiznat svoji porážku – na věky věků. Mainstreamová média by pak americké veřejnosti tento videoklip přehrávala v příštím desetiletí pořád dokola, aby všem vtloukla do hlavy, že se žádnému politickému outsiderovi už nikdy nepodaří stát se prezidentem USA. Už to chápete? Nikdy! V budoucnosti nebudou již Američané vědět, že se Japonci za Druhé světové války vzdali generálovi MacArthurovi, ale budou si navždy pamatovat Trumpovo přiznání volební porážky. Bude to v jejich povědomí hodně dlouho.

Nadále budeme hledat poučení vyplývající z těchto voleb a důsledky (zamýšlené i nezamýšlené) – ale v následujícím měsíci budeme především sledovat, co prezident Trump osobně udělá pro to, aby prosadil svá práva a opravné prostředky proti zneužívání voleb a nefér hře. Důsledky přesahují rámec výsledku těchto voleb – jde o to, zda budeme ochotni dále spoléhat na americký volební systém bez toho, že by byl radikálně přepracován dle standardů 21. století za účelem získání jistoty o věrohodnosti výsledků.

Prezident Trump se nyní MUSÍ vzchopit a BOJOVAT.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 869 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.