usa
14.11.2016
Kategorie: Společnost

Americké povstání. Vše se brzy změní

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DANIEL GREENFIELD

Barack Hussein Obama se chlubil, že on změnil Ameriku.Miliarda předpisů, milion přistěhovalců, sto tisíc lží a pak to už nebyla vaše Amerika. Byla jeho. Vše se brzy změní. To nebyly volby. Byla to revoluce.

V Americe byla půlnoc. Den předtím padesát milionů Američanů povstalo a postavilo se před velké železné kolo, které je tlačí k zemi a drtilo. Stáli tam i přesto, že média jim řekla, že je to zbytečné. Pevně ​​se postavili, i když se jim všichni “kaviarnici” smáli a vysmívali se jim.

Byli to otcové, kteří už nemohli uživit své rodiny. Byly to matky, které si nemohly dovolit zdravotní péči. Byli to zaměstnanci, jejichž pracovní místa byla prodaná do zahraničí. Byli to synové, kteří neviděli pro sebe žádnou budoucnost. Byly to dcery, které se obávaly se zavraždění z rukou “nezletilých bez doprovodu” zaplavujících jejich města. Zhluboka se nadechli a povstali. Zvedli ruce a velké železné kolo se zastavilo.

Velká Modrá Zeď se rozpadla [pozn. překl. – modrá barva je barva demokratů]. Nedobytné státy padaly jeden po druhém.Ohio. Wisconsin. Pennsylvania. Iowa. Bílá pracující třída, která byla tak dlouho přehlížena a pošlapávána se postavila na nohy. To povstala proti svým utlačovatelům a zbytek národa, od pobřeží k pobřeží, povstal s ní.

Bránili se proti tomu, aby jejich práce byla přenesena do zámoří, zatímco jejich města budou naplněna cizinci, kteří mají všechno, zatímco oni nic. Bránili se proti systému, ve kterém mohou jít do vězení za drobnost, zatímco elity mohou porušovat zákon a ještě se i zúčastnit prezidentských voleb. Bránili se proti tomu, aby jim někdo přikazoval, že musí vidět to, co jim ten někdo říká. Oni se bránili proti tomu aby někdo nimi pohrdal, protože chtěli pracovat kvůli obživě a postarat se o své rodiny.

Oni bojovali a vyhráli.

To nebyly volby. Byla to vzpoura. Stejně jako obyčejní muži sekali do Berlínské zdi, zbořili nepřirozenou věc, která se nad nimi tyčila. A když sledovali, jak padá, divili se, jaká slabá a křehká vždy byla. A o kolik byli oni sami silnější, než si vždy mysleli. 

“Mýlili” se ve všem. Ilegální imigrace? Každý věděl, že je zde natrvalo. Black Lives Matter? Nové hnutí za občanská práva. Zpracovatelský průmysl? Mrtvý jako vyhynulý pták dodo. Zákaz muslimů? Jaký druh fanatika může vůbec myslet podobným způsobem? Láska vyhrává. Manželství zaniká. Budoucnost patří městskému metrosexuálu a jeho dot com společnosti, ne tomu chlápkovi, co míval dobrou práci před tím, než odešla do Číny nebo do Mexika.

Nemohli nic změnit. Tisíce politiků jim říkalo, že se musí přizpůsobit nevyhnutelné budoucnosti. Namísto toho nasedli do svých pickupů a vyrazili na volby. A oni všechno změnili. Barack Hussein Obama se chlubil, že on změnil Ameriku. Miliarda předpisů, milion přistěhovalců, sto tisíc lží a pak to už nebyla vaše Amerika. Byla jeho. Řekl nám, že jeho verze historie byla správná a nezbytná.

A oni hlasovali a nechali ho bez povšimnutí. Prošli kolem něj a neposlouchali. Přijel na kampaň do míst, kde stále lpí na svých zbraních a svých biblích. Přišel prosit kvůli své nástupkyni. A Amerika řekla, “Ne.”

Padesát milionů Američanů ho zavrhlo. Zahnali Obamu a Clintonovy. Ignorovali celebrity. Oni nevěnovali pozornost médiím. Volili proto, že věří v nemožné. A jejich nadšení způsobilo, že nemožné se stalo skutkem.

Američanům bylo řečeno, že stěny nemohou být postaveny a továrny nemohou být otevřeny. Že smlouvy nemohou být zrušeny a války nemohou být vyhrány. Bylo nemožné zakázat muslimským teroristům přicházet do Ameriky nebo deportovat ilegální cizince, kteří mění města a obce na území gangů. Všechno to bylo nemožné. A padesát milionů Američanů udělalo nemožné. Obrátili svět vzhůru nohama.

V Americe byla půlnoc. CNN ronilo slzy. MSNBC naříklala. ABC mluví o záchvatu. NBC to zatracuje. To se nemělo stát. Stejný stroj, který rozdrtil americký lid na dvě stejné části, váha vlády, korporací a neziskových organizací, které řídili zemi, všechno to bylo nastaveno na vítězství.

Namísto toho se lidé postavili před stroj. Zablokovali ho svými těly. Šli volit, i když průzkumy veřejného mínění jim řekly, že je to zbytečné. Posílali poštou své hlasovací lístky, i když Hillary Clinton plánovala svůj ohňostroj na Oslavu vítězství. Dívali se na prázdné továrny a zpustlé farmy. Přišli přes začínající zimu. Čekali v řadě. Přišli domů ke svým dětem, aby jim řekli, že udělali maximum pro jejich budoucnost. Vsadili na Ameriku. A oni vyhráli.

Vyhráli překvapivě. Byli unavení ObamaCare (povinný systém zdravotní péče). Byli unavení nezaměstnaností. Byli unavení lžemi. Byli unavení sledováním toho, jak se jejich synové vracejí v rakvích poté, co chránili některou muslimskou zemi. Byli unavení z toho, že dostávali nálepky rasistů a homofobů. Byli unavení pohledem na to, jak jejich Amerika mizí. A oni vstali a bránili se. To byla jejich poslední naděje. Jejich poslední šance být vyslechnuti.

Podívejte se jak si padesát milionů Američanů bere zpět svou zemi. Média si vybírala špatně po celou dobu. To nebylo o osobnostech. Bylo to neosobní. To se bránilo kolem padesáti milionů lidí, jejichž jména se nikdo nikdy nedozví. Bylo to o ženě bezdomovkyni hlídající hvězdu Donalda Trumpa na chodníku slávy v Hollywoodu.

Bylo to o ztracených demokratech hledající někoho, kdo je bude zastupovat v Ohiu a Pensylvánii. Bylo to o společenství mužů, kteří společně přikyvovali, když jim pořadatelé říkali jak volit, ale kteří odmítli zaprodat svou budoucnost.

Nikdo nebude nikdy dělat rozhovor se všemi těmito muži a ženami. Nikdy nebudeme vidět všechny jejich tváře. Ale jsou naše a my jsme jejich. Přišli na pomoc národu v ohrožení. Udělali, co skuteční Američané vždy dělali. Udělali nemožné. Amerika je národ neomezených možností. Existujeme proto, že naši předkové nebrali NE jako odpověď. Ne od králů a tyranů. Ne od elit, které jim řekli, že se to nemůže stát. V den, kdy přestaneme být schopni dostat se z nemožného, ​​je den, kdy Amerika přestane existovat.

Dnes není ten den. V současné době padesát milionů Američanů udělalo nemožné. Půlnoc je za námi. Nadešel nový den. A vše se brzy změní.

ZDROJ: konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
103 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.