SESTRA
19.12.2020
Kategorie: Společnost

Americká zdravotní sestra zkolabovala po aplikaci “vakcíny” na COVID-19 – video!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Upozorňuji, že video je z youtube, takže není jisté, že vydrží dlouho nezcenzurované. Je šílené, jak nás neustále každý ubezpečuje, že je očkování proti COVID-19 zcela bezpečné i přesto, že se objevuje stále více důkazů o nepříznivých reakcích na aplikovanou látku. Jak může kdokoli dokázat, že se další vedlejší účinky neprojeví třeba za 2, 3 nebo 10 let? Mnozí politici, ale samozřejmě i novinářská propagandistická úderka ruku v ruce s očkovací lobby, se nám snaží namluvit, že jakési pofiderní nevyzkoušené preparáty “zachrání lidstvo”.  Před čím? Před nemocí, jejíž přítomnost mnohdy údajně nakažený ani nepozná? Očkovalo se kdy dosud proti nemoci, s níž mladý člověk umírá v průměru mnohem méně, než třeba s chřipkou? Zdůrazňuji ono “s níž”, neboť drtivá většina zemřelých nezemřelo “na COVID”, ale “s COVIDEM”. Údajně…

Tiffany Doverová, zdravotní sestra v Memorial Hospital v Chattanooga, Tennessee, byla jedním z prvních lidí na klinice, kteří měli být očkováni ve čtvrtek proti COVID-19 vakcínou od firmy Pfizer. Ale když krátce po první aplikaci vakcíny mluvila se zástupci médií, mladá žena se náhle zapotácela. Na poslední chvíli přišel na pomoc doktor, aby zabránil jejímu pádu. “Najednou mě to zasáhlo. Cítila jsem, že to přichází,” řekla poté Doverová. “Cítila jsem se trochu dezorientovaná, ale teď jsem v pořádku a bolest v mé ruce je pryč.” Incident byl zachycen na videu.

  • https://youtu.be/1zBSHi4tjt0

Připomínám, že nedávno upozornili dva výzkumní pracovníci, kteří zpočátku na vakcínách pracovali, že by mohla mRNA vakcína vyvolat potraty, neplodnost a vrozené vady. Ve Velké Británii museli umístit do všech očkovacích místností resuscitační zařízení, neboť jim první den očkování začali kolabovat alergici, kteří upadali do anafylaktického šoku. A bez zajímavosti jistě není i fakt, že Švýcarsko odmítlo nechat své občany očkovat nevyzkoušenými vakcínami.

Docela mne udivuje, že se stále najde spousta lidí, kteří jsou ochotni sami se sebou experimentovat a nechat se naočkovat proti viru, který mutuje (pomineme-li fakt, že vakcíny prostě nejsou dostatečně otestovány).

V příštích týdnech nás všechny čeká jedno velké divadlo. Politici se budou nechávat před zraky lidí očkovat, mezi nimi si zcela jistě nechají vpíchnout “včeličku” i nějaké ty celebrity. To vše doufaje, že váhající ovečky přimějí k očkování. Uvědomte si však, že nikdo z nás neví, co bude v ampuli za preparát. Předpokládám, že ve většině případů půjde o nějaké vitamíny a podobné neškodné preparáty s nálepkou COVID-19 na ampuli…

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 363 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)