
Americká vlajka musí pryč, jako za komunistů
JAN ZIEGLER

Zdůvodnění paní starostky bylo mimořádně trapné, prý pieta byla určena hlavně ruským zajatcům. No, jednalo se o sovětské zajatce mezi nimi nebyli jenom Rusové. Byli tam i Ukrajinci, Bělorusové, Gruzínci a lidé z mnoha dalších národů tehdejšího SSSR..
Podstatné však je, že Američané osvobodili v květnu 1945 Tehdejší Falkenau (současný Sokolov) a zároveň též sovětské zajatce z tamního lágru. Mnozí z nich už byli mrtví, tak ty důstojně pohřbili a udělali maximum pro to, aby zbývající zachránili. Svým spojencům tak poskytli maximální péči. Akorát Amíci nemohli vědět, že ti zachránění vojáci nakonec skončí v nelidských podmínkách sibiřských lágrů, kam je poslal Stalin, pro kterého to byli zrádci. Přitom mnozí z nich skončili v zajetí jenom kvůli nesmyslným rozkazům sovětského komunistického tyrana. Civilizované země se o vlastní osvobozené zajatce starají, komunisté je trápili v gulazích.
Čin sokolovské starostky Oulehlové a tamních radních je nepochopitelný. Nečekal bych, že se něco takového může po roce 1989 stát. A stalo se. Ale tamní radnice má přece jenom štěstí. Zástupci USA z toho jistě nebudou dělat mezinárodní skandál, nebudou sokolovským vyhrožovat trestním stíháním, a už vůbec sem kvůli tomu nepošlou žádného agenta, například s ricinem.
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****
ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč
Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Na Česko sere pes v Americe i Rusku, to jenom my se pořád někam snažíme nacpat. Ode zdi ke zdi.
Vysvětlení starostky bylo OK jen debílci se neustále snaží kalit vody. Autor by zasloužil pár zdravotních facek.
No, pokud jde o vlajky,
tak mně spíš vadil ten modrý hadr za Babišem, když vyhlašoval ta svá korona-opatření.
Američané si pletou ČR s Německem ani netuší kde to je tak že je ani vlajka nebude trápit :)
Ta bestie Oulehlova nevi vubec co americka vlajka znamena.Pro americany vztyceni americke vlajky znamenalo hodne.Mimo jine jeden z tech vojaku kteri vztycili amerikou vlajku na Iwo Jime byl vojak,potomek slovenskych rodicuTy fuchtle Oulehlova kdyz ti vadi americka vlajka americane ty vykopavko stejne na tebe serou ..
PS. A kde vubec je ten Sokolov.? Ooulehlova – Sokolov???
Co to je?? Ale vlajku z pruhy a hvezdami zna cely svet.
To zna jako rozvracece ekonomik, likvidátora lidi. Vraha milionu a milionu lidi. Jako namysleneho hloupeho amika ktrey ani neví kde je evropa. Tak se zastřel blbecku s neser se do evropy. Nikdo vas tady nevhce a nepotrebuje ten spolek blbu
Tys opět ztratil kyblíček, Slávino?
ty tu vaši vlajku máš jistě i na hajzlu….imigrante
Tak jakona tebe ty fašisticka kreaturo.
Podívejm ty emigrantskej póvle, zjisti si nejdřív vyjádření starostky, než o ní začneš psát jako o “fuchtli”. A Zieglerovi bych doporučila totéž, jinak mate hlavy všem rádobypravičákům, kteří se nezajímají o skutečnost právě tak, jako ty.
Vyjádření starostky:
„Bylo to spontánní rozhodnutí, které mělo jeden jediný cíl, a to jasně stanovit, že naše pieta v tomto případě patří právě, a především padlým ruským zajatcům, kteří mají v těchto místech hromadný hrob, a žádný americký voják zde podle mých informací pochován není.“
Doufám, že aspoň rizumíš slovům “v tomto případě”!
A v případě pietní akce v SOKOLOVĚ nežvaň o Iwo Jimě.
Až se bude oslavoivat výročí vítězství USA nad Japonskem, tam to bude na místě!
Ty svine prdelata Janino .Od tebe bych si ani prdel nenechal vylizat ty fuchtle s nadvahou.
Čekáš na svého chlapce, Slávino?
Venco,kolik je ti let a nemas moc drsny jazyk.
mas telefon.?
Ty ses zapomnel odhlásit Slávino z homosexuální seznamky?
Co to je homosexual ?
Zeptej se tety v ústavu pro mentálně zaostalé, kde momentálně žiješ. Nenapsal jsem to na tebe Slávino moc složitě?
Ty přisprostlý zastuzený puberťáku……plivej si svoje jedovaté sliny v Oregonu
ty dobytče si tu prcinu vylizuj sám, stejně ti při tvém vyjadřování nic jinýho nezbývá
tvl. jedna hovada/ka skončila či píšou pod jiným multinikem/gumoid, baňyk viza & spol. a todle se tady vyskytlo (narodit se tohle nemohlo, tohle muselo slunko z houna vytáhnout)
Cirkl na tvuj komentar jsem jiz netrpelive cekal.Uz jsem se bal ze dnes me komentare jsou zbytecne moc slusny. Co tvoje osobni hygiena ty smudlo?
Slávino, neměl bys podle sebe soudit ostatní, víš?
podle dementa Slávinky jsou tu všichni obézní a prdelatí….ale to si pleteš ČR s tou svojí domovinou…..protože tam máte hezké a hubené lidi jen na Floridě a nebo Kalifornii(místo,kde se loví boháči)jinak jste tam samí vypasenci a žráči fastfoodu-což jsi i ty
janino, skvělé
leč marné
mongol jeden migrantskej
tady ten ussáckej svazák mele furt ty svoje peatchoviny a přitom si do klávesnice nevidí
Slávečku slávečku, vem si prášek a zalez. Co nám je do toho co pro Yankees znamená ten jejich pruhovaný hadr, mi snad máme svůj a ten pro správné vlastence má svou váhu. Holt kolaboranti se nezapřou, ti tady byli za nácků a budou stále a to jen protože čistých Čechů je již pramálo, většina národa je jen křižovatka. Byť Oulehlová uznala že udělala chybu vážím si ji víc než KOLABORANTU jako je sám autor ( o němž je to již veřejně známo ) a jemu podobných.
Paní Oulehlová to pro tisk musela říci, jinak by ji ugrilovali.
Ta informace o Sokolově byla i na jiném webu a jedna z vesměs stejných reakcí byla: “Odvážná žena. Tleskám”.
Janino ty zaleskas I kozama.
drž kušnu-Slávku!A nebo si běž notovat s Řiťoryjcem….mohli byste si rozumět
Dobrý den, pane Slávku, Falkenau znám docela dobře, je to podivné město a jak vidno i s podivnou purkmistrovou v čele. A že jí ten z ostudy kabát sluší! Asi málokdo ví, že ve vedlejší obci Zwodau (Svatava) byl ženský koncentrační tábor naplněný vězeňkyněmi z celé Evropy. Inu, k nelibosti mnohých zde přítomných i ten byl osvobozen právě Američany. Smířil jsem se s tím, že Hitlerův a Stalinův duch z tohoto diskusního fóra asi jen tak nevymizí.
Kolik Američanů při tom osvobozování padlo ?
no jistěže americká vlajka musí pryč. Americká vlajka znamená přes milion zákeřně, na lživých argumentech, pozabíjených iráčanů, americká vlajka to jsou mrtví jugoslávci, to jsou mrtví vietnamci, to jsou mrtví obyvatelé Hirošimy a Nagasaki, to islámský stát, to je ukraden~ Kosovo, přeměněné na distribuční centrum drog. Americká vlajka to je symbol světového zla….
Co se Zieglera a Slavka týká, postačilo by, kdyby rozeznali význam slov “oslava vítězství” a “pietní akt”.
Ale marné očekávání. Rossija Carthago delenda est!
Omluva – Cartago mělo být v závorce
.. v tom Kartágu už to dlouho nikomu nevadí..
Netárajte, je to nahlúpla, zrejme kremlohujerstvom vyvolaná hra so slovíčkami, milá Janina.
Je pravda, že v týchto dňoch sa oslavuje VÍŤAZSTVO NAD FAŠIZMOM, t.j. OSLOBODENIE ??? Áno, JE !!!!!! Je pravda, že Sokolov a sovietskych zajatcov OSLOBODILI amerikánci ????? Je pravda, že neoddeliteľnou súčasťou osláv bola vždy a je aj spomienka na padlých ???
Nuž ak toto všetko je pravda, a vyzerá, že JE, tak vylúčenie US vlajky z aktu robí z pani starostky a všetkých tých, ktorí jej k tomu robia křoví, falšovateľov histórie, t.j. KLAMÁROV. Nehovoriac o tom, že oslobodení sovietski vojaci by si s najväčšou pravdepodobnosťou boli priali tiež ponechať US vlajku
Lebo toto nie je o ideológii, ale o OBYČAJNEJ ĽUDSKEJ VĎAČNOSTI za záchranu ŽIVOTA.
PS.: Predsa ani liberálni „zmrdi“ nespochybňujú veľké ľudské obete na strane sovietskeho zväzu, a nikomu v drvivej väčšine z nich nepríde na um – hoci Kremel tiež asi nemajú vo veľkej láske – vylučovať sovietsku/ruskú zástavu z podobných podujatí !!! Póňala ???
Ano Faki, starostka Sokolova postupila v rozpore so sucasnou doktrinou “Slobody a demokracie”… Nad Sokolovom mali jednoznacne viat tieto dve vlajky vitaznych osloboditelskych velmoci… Teda minimalne tieto dve… Spravne tam mali vyvesit aj vlajky Izraelu, NATO, Kosova a islamskeho statu, aby progresivnej mladezi boli jasne vsetky suvislosti, kto konkretne v minulosti bojoval a aj dnes bojuje za jej liberalne zajtrajsky…
Hm, Gejzík…A vieš, že mi je tak trochu ľúto riadiaceho dôstojníka vášho hnutia kremlohujerov ? Keď má vyslať advokáta ex offo, aby sa mandantka „vlastnoručnou“ obhajovou nestrápňovala ďalej, tak chudák musí variť z toho, čo má. A tak sa stáva, hehe, že nástenkár-obhajca je ešte onakvejší mentál, ako obhajovaná…
Á propos, mentál…V rámci uvoľňovania postelových kapacít pre kontaminantov koronou ťa snáď primár z kliniky vykopol, navyše bez liekov ? No fakt, súhlasím s tebou, ch.j do takého liberálneho (aj) zdravotníctva
Osobně mi to s tou vlajkou přijde jako nesmysl. To jo. Nerozumím tomu vysvětlení.
Říkáte ale, Sokolov byl osvobozen. Co se pak teda FcKensie stalo se zbytkem země? Teď nepodsouvám, jen se ptám – byly osvobozeny jen ty části, které obsadili spojenci, nebo skutečně i to ostatní? Vzhledem k těm verzálkám mi to přijde spíš, že země skutečně od fašismu (viz. verzálky) byla osvobozena celá. Dokonce bych řekl, že ten zbytek země od fašismu skutečně osvobodila ta Rudá armáda.
A co se týče pomníků, neměly by na všech být vysvětlovací tabulky? Že sice RA nás osvobodila od fašismu, ale že to nebylo až tak osvobození, jako ničení toho fašismu?
Ale u spojeneckých pomníků to samý? Jako, že to sice u spojenců taky vypadá jako vysvobozování, ale v důsledku taky jen ničili ten fašismus? Nemělo by to teda potom tak být i v Sokolově? Že jako dík, ale vlastně ani moc ne, protože se stejně jen ničili fašouni? Nebo to bylo celý jinak, a v Bílým domě byli samá starost, jak nám přinýst svobodu a ostatní krásný demokratický věci?
Ještě jedna věc, nemělo by se spojencům ještě mimo to všechno poděkovat za vybombardování těch fabrik? Civilisti, to by se u toho přehlídlo, protože nějakej tisíc sem nebo tam, válka je prostě sviňa, a možná mezi nima byli komunisti, takže tím by to bylo v pořádku. Tím by to vlastně bylo takový mašínovský. Jako, poděkovat jim za prozíravost, protože po Jaltě stejně věděli, že to bude pod Stalinem. Vlastně by to měli historikové uvést konečně na pravou míru, a vysvětlit lidem, že ve skutečnosti by bejvalo tehdy nejlepší, kdyby to tady přeryli durch? Aby toho tomu Stalinovi spadlo do klína co nejmíň?
Povedal by som, že oficiálnej doktríne o oslobodení nespadne koruna z hlavy, keď sa dodatočne “vybaví” upresňujúcimi detailami, buď neznámymi alebo zamlčovanými. Príde síce o auru výlučnosti, ale hovorí sa, že (najmä) pravda oslobodzuje. Pričom nik nedokáže spochybniť, že v našich končinách najmä Červená armáda utrpela najväčšie ľudské straty, čo si samozrejme zasluhuje úctu. No do toho sa musí zmestiť aj konštatácia, že áno, vojna je aj zmena mentality, resp. vynesie na povrch mrzké alter ego aj na strane oslavovaného víťaza. Inak prepadneme nezdravému, ba až zničujúcemu idealizmu.
Ďalej v rámci vyváženého pohľadu si treba tiež pripomenúť, že:
1. Keď už tak radi spomíname nacionálie, tak ČA sa zďaleka neskladala iba z Rusov. Zaujímavým zistením bolo po r. 89, že napr. veľkú časť Slovenska oslobodili Rumuni, aj keď vo zväzku ČA
2. Primárnym cieľom bolo poraziť nacizmus pochodom až do jeho hlavného stanu. Preto naše oslobodenie sa javí „iba“ ako vedľajší produkt tohoto krvavého pochodu, keďže sme ležali na hlavnom koridore ťaženia. Navyše tá SKUTOČNÁ sloboda trvala len krátku dobu, až kým nenastúpila faktická realizácia Jaltských dohôd o sférach vplyvu. V rámci čoho sme sa stali nárazníkovou zónou so zníženou právnou subjektivitou, povedané jemne.
Faki, v tebe sa uz asi ani vlastna matka nevyzna…? Neviem, ci mas prave kramy, ci prekvitas, alebo o co vlastne sa u teba jedna…? Ked ta prvykrat podporim vyjadrenim suhlasu, ze nad Sokolovom mali viat progresivne-liberalne americke a nacisticke zastavy, hrubo mi vynadas a v zapati sa dozadujes neznamych , alebo zamlcovanych, detailov, pretoze vraj pravda oslobodzuje… Aj s tymto suhlasim a hned ta aj oslobodim…
Prva a druha svetova vojna, boli formou americkej (zidackej) poctivej sutaze na volnom trhu, v zaujme dosiahnutia progresivnych politicko-ekonomickych reforiem… Ako urcite vies, sudruh Stalin vyrazne pobabral plany americkych financnych globalizatorov a oni sa s tym rozhodne nehodlali zmierit, preto prakticky stvorili sudruha Hitlera… Tento historicky fakt je dolozitelny aj skutocnostou, ze Svetova banka bola nimi zalozena uz rok pred skoncenim druhej svetovej vojny (jul 1944) a v roku 1945 si stihli zalozit dalsie nastroje svoje progresivnej globalizacie, OSN a este dolezitejsi MMF… Tu mas hruby chronologicky prehlad ich progresivnej tvorby… Sudruh Hitler bol jednoznacne spojencom americkych financnikov a mal svoje konkretne poslanie, dodnes je mnohymi sionistami v Izraeli oslavovany ako otec toho teroristickeho statu… Urcite, napomahanie vzniku Izraelu, bola len jeho vedlajsia uloha, tou primarnou, bola kolonizacia Sovietskeho zvazu… Ako to uz ale so vsetkymi mimoriadne talentovanymi a vsetkehoschopnymi tvorcami hodnot chodi, ani sudruh Hitler svoju primarnu ulohu splnit nedokazal… A tu do hry vstupuju sudruhovia americki vojaci, ktori ako vzdy a vsade na svete sluzia k presadzovaniu zaujmov americkych financnikov, majitelov vojensko-priemyselneho komplexu (vtedy budovaneho na plne obratky) a inych nosatych oligarchov…
Teraz sa priputaj k stolicke, prichadza oslobodzujuca pravda… Ked uz americki nosati sudruhovia zistili, ze Hitler totalne zlyhal, vytiahli zo suflika plan B, po celej Europe pozbierat co najviac Hitlerovych vojakov, dat im trosku vydychnut vo vlastnych vojenskych taboroch a po oficialnom skonceni vojny, spolocnymi „spojeneckymi“ silami rozdrvit Stalinovu CA a takto konecne do svojich sparov dostat aj to roky nimi nenavidene Rusko… Citis sa uz oslobodeny…? Ides si z okna vyvesit americku zastavu…? Vies co znamena nenavist k Rusku, ved ty sam si nou poriadne postihnuty, nie…?
Stalin vsak nebol blbec, ako mimoriadne talentovani a vsetkehoschopni zapadni tvorcovia hodnot a preto sikovnym presunutim armad, aj na velke stastie tvojich rodicov, realizacii ich planov zabranil… Ta cierna zastava uplne vpravo na mnou prilozenom obrazku, je zastavou islamskeho statu… Islamsky stat, to je masivna teroristicka organizacia, vytvorena a priamo riadena dostojnikmi Mosadu a vyzbrojovana sudruhmi US-akmi… Nielen z tohto dovodu, nielen vzhladom na udalosti celeho minuleho storocia, ale hlavne vhladom na sucasne pocinanie si americkych ozbrojenych sil v nimi okupovanej Europe, dnes v Europe moze kdekolvek americku vlajku vyvesit len idiot, alebo progresivny liberal, co je prakticky to iste… Citis sa uz pravdou oslobodeny…?
Ale no tak Gejzík, oslobodzujúca by bola, keby si tam dal aj pasáže z paktovania Josífka s Dolfíkom. Hehe, zatiaľ je to len esenciálne zhrnutie študijných osnov na VUML
Plus niečo z postgraduálu
O studijnych osnovach VUML s tebou diskutovat nebudem, o tych mas ako absolvent urcite lepsi prehlad ako ja… Skor by ma zaujimalo, preco sa vsetci progresivni liberali tak snazite zlikvidovat svoje vlastne staty, svoje dalsie osudy odovzdat do ruk vam neznamych a nikdy nikym nevolenych, aj americkymi oligarchami dosadzovanych, uradnikov z Bruselu a hlavne preco vam tak velmi zalezi na vyvolani tretej svetovej vojny, s cielom znicenia Ruska a preco sa tymto snazite progresivne indoktrinovat aj mladez…? Cim konkretne vas to Rusko tak ohrozuje, odkial prameni ten vas predstierany panicky strach z Ruska, odkial sa vo vas berie tolko nenavisti voci Rusku a preco prave voci Rusku, preco nie napriklad voci Holandsku…? Aspon toto, vzhladom na nasu niekolkorocnu znamost, by si mi mohol prezradit…
Gejzík, ty len pekne povedz svojmu riadiacemu dôstojníkovi, nech postúpi ďalej informáciu, že nikto nechce vojnu s Ruskom. A to, čo pociťujeme, nie je nenávisť, ale iba strach, resp. ostražitosť, keďže vieme, že dodnes nevyležalo potupnú stratu svojich bývalých satelitov.
A my nechceme byť znovu v chomúte štátu, ktorý je polodiktatúrou, a v ktorom bujnie klientelizmus, korupcia, nacionalizmus a kult osobnosti. A áno, aj nenávisť voči demokraciam západného strihu, keďže nie je rarita, že z nás hladko a na počkanie spravia fašistov, keď si dovolíme čo – to postrehnúť a okomentovať z jeho vnútornej a zahraničnej doktríny.
Keď z týchto vecí vyrastie a dospeje, nech sa páči, môžeme sa začať baviť o priateľstve, alebo aspoň o férových vzťahoch.
Ale to samozrejme najprv musí prestať s fintou na blbých, t.j. s cca. vyše 10 rokov trvajúcou trápnou propagandisticko-konšpiračnou masážou (chemtrails, deep state, NWO, Bush jašter, ilumináti, etc) našich jednoduchších voličov na znechutenie nášho členstva v západných štruktúrach. Od ktorých Kremel zrejme očakáva dostatok hlasov na „demokratickú“ zmenu kurzu.
Hehe, a ty stále tvrdíš, že demokratické voľby sú nanič, lebo nič neriešia
Zkurvena bolsevicka bando z cechie americanum jste u prdele. Samozrejme nic spatneho si nemyslim o tech slusnych obyvatel v cechach. Zajimavy clanek,dekuji.
Zkurvenej zssranej fasistickej zmetku zustan doma a radeji sem ani nejezdi zbabelej zmetku. Jsi jen onuce kterou si klidne vytru prdel. Na nic jinrho se ty embryo nehodis
Aninger,ty hovado neser me nebo te prochciju jak snehulaka ty praseci xichte
A budeš si u toho chcaní Slávino sedat, jako obvykle?
Venco prostate je svinstvo.
Nerozumím řeči tvého kmene, Slávino. Co to je prostate?
Dobře vás má omotaný, startujete na toho provokatéra špičkově, ten už musí mít pod sebou plný kýblík těch svejch parchantů!!
Jses jen nymand a nula kteta nikdy nic nedokazala a na svete je ciste omylem a kdybys chcipnul tak sni tvoje rodina po tobe nrvzdechne kresturo jedna a lidsky povle.
BLBE ANINNGERE, SERU TE A TO JE DOBRE .
Sereš možná Slávino tak sama sebe, pochopils?
Venco,pokovad mam co delat s komunisty tak to jsem dycinky nasrany.
https://1url.cz/az2yY
https://1url.cz/EMkJ7
https://youtu.be/KSHQIYCD1UQ
S jakými komunisty, pomatená Slávino?
Zrcadlo máš?
Tak co děláš póvle, na českém webu? Tvoji kámoši z W3V jsou už v ilegalitě.
Ale nejsou, jen mají jiné krytí.
No, tak proc se tak serou do te Cechie?
háde-ty nedokončený potrate-jak o vás–náplavách–smýšlejí ostatní Američani(a to je prča,protože VŠICHNI-kromě indošů-těmi “NÁPLAVAMI”jsou…..ale ti vícegenerační si jaksi přisvojili právo vámi pohrdat a jste pro ně jen poskoci a služky…..tak komu a jak sloužíš???Pochlub se,ale asi se s mytím toalet+aut nedá moc chlubit!
Tady je zase rudo jak na Kladnem
Jenže Toník táhl do Ruska. Místní bolševici budou srát zde…
Nápodobně, stbáckej havloide.
Nejsem STBák ani veškrnovec
A
Ale kundoš JOO!! Ne že to zapřeš!!
Neměl bys podle sebe soudit ostatní. Nenapsal jsem to slinto na tebe moc složitě?
Nevím jestli to chápu, ale to bylo na kámoše liborka.
Koho vlastně osvobodili američené Falknov, Eger atd. vždyť to byly 100 % německá města. Když byly kdysi oslavy města Chebu/Eger/ tak se reportérka tv noha ptala kde jsou staroúsedlící? Kde by byli odsunutí v reichu..
vše co tam teď je jsou bohužel náplavy. A z lágru se udělaly po válce kasárna ČSLA kde sidlil raketový a dělostřelecký pluk.
No a?
Byla to pietní akce. Ne referát o stavu města před, za a po válce.
Hezky nam to tady ty kacatko Janino vysvetli. Nepali se ti nahodou jizka? Ja mam rad jizku.
Jakou řečí zde komunikuješ, pologramotná blábolo Slávino?
jednak –jíška–se píše….a druhak-jistěže ji MÁŠ RÁD….protože ti na nic jinak nezbývá.Přes týden jíšku a v neděli zbytky za dolar z fastfoodu
Ja jsem take emigrantskej povl, riskoval jsem, snazil jsem se, ucil a jsem na to hrdy, zasrani levicaci!
Tak vy aspoň jistě víte, kde je Sokolov, zatím co Slavek tu svou neznalost hraje, domnívaje se, že tak prokáže svou “americkou” duševní velikost.
Cesky narod se uplne zblaznil! Vetsina Cechu nechape, ze kdyby SSSR (udajne) valku 1. zari 1939 nezacal, tak jsme dodnes v Protektorate, po lopate: uz vubec nejsme.
Protektorat a nebo ” SE SOVETSKYM SVAZEM NA VECNY CASY” Jaky je v tom rozdil? Oulehlova naridila a vlaka s pruhy byla odstranena,ta Ruska mohla zustat
Se sovětským svazem, padnem hubou na zem. Ale radostně!
Víš co je smutný-joudo???Že ty tou hubou budeš rýt v každém případě…….neschopákovi jako jsi ty ani nezbývá nic jiného než se vymlouvat na “okolnosti”
Zieglere, už Tě to zase bere? Zkus nějaké léky, třeba to pomůže…
Pan Ziegler nedroguje. Pise jenom# 1 komentare a to svedci o tom ze je zcela O.K.
Já psal něco o drogách, Slávino pomatená pologramotná?
Venco ty jsi ale curak.
Nevadí, že jsi jen pologramotný hlupák, opravdu se tebou bavím. Napiš ještě nějaký blábol, Slávino
Ale jaké má vynikající argumenty. Odmítám věřit, že je hrdým představitelem své nové vlasti, jak se zřejmě domnívá.
Janina Namažu si toho ubožáka Slávinu slovně na chleba, aspoň se zasmějeme…
Venco nemlsej !
Zatím jen svaćinka, Slávino. Hlavně to nevzdávej, ok?
Ted mě napadá, tak toho blba Slávkového ještě párkrát nastartujte a on prožije další orgasmy a konečně si vycmrndá i ten druhý kýblík. To by znamenalo, že už do konce života nebude moc zplodit takového zkurvysyna jako je on!!
Držím vám ve vaší bohulibé snaze palce.
Ale – von je tak blbej, že nechápe. No ale jak by mohl, že, Mozek atrofovaný, ego zbytnělé. Nejhorší možná kombinace.
Janino, to je právě dobře, že nechápe. Ničit krtka!!
Janino, vždyť je to jen hloupý, ještě nevyvinutý chudáček, snad jen k politování..
víte Janino co je prča???Že dodnes ti prudílci nepochopili,že z nich nemáme žaludeční vředy,ale jen prču……..a poku někdo odpoví-tak jen aby ho povzbudili k dalším výgrcům…
Jeden starosta demontoval sochu.
Jiná starostka demontovala vlajku.
Je v tom snad nějaký zásadní rozdíl, kromě toho, že oba projevy jsou pubertální?
Aspoň tihle dva nestaví pomníky nacistům, jako jistý třetí starosta.
A my?
My to všechno platíme.
Rozdíl tam je. Není náhodou, že pro sóuhy to splývá.
Rozdil je jenom ze americani si zatim nestezovali a bronzovej Konev, ten stal skvaru.a rusove breci jako stara Janina..
Kňouráš tady zatím jen ty, prostoduchá Slávino.
Víš, Slávečku, hlavní rozdíl je v tom, až tam ta vlajka nestojí už od r. 1980 – a nakonec ji ukradne banda zlodějů, která se na to v noci domluví a hvízdne ji v době stanného práva, kdy na ně lidi nemůžou.
Všimni si, že Rusové nebrečí. To jen medvěd otráveně bručí, co to tam ti zkorumpovaní imbecilové předvádějí. Ještě přijde doba, kdy budeme medvěda zase prosit o pomoc, protože Západ nás znovu, již tradičně, zradí. Má v tom už docela slušnou praxi několika repríz.
Pak se nám bude medvědova síla ještě sakra hodit. Síla je totiž to jediné, na co hnědí a černí slyší. A Západ je fprdeli už teď.
Nezbývá než doufat, že pár zapráskaných papalášských frikulínů medvěda nenasörö moc.
Pěkné srovnání autore!
To určitě…
To byly časy, kdy lidi byli shrbeni a báli se říct svůj názor, že?!
Tys měl vlhké sny?
Proč pořád popisuješ sebe a své chyby vnucuješ ostatním???Proto aby ses zbavil pocitu,že ses choval jako NULA,zůstals NULA a máš obavu,že i skončíš jako NULA??????Tak toto se nedá ani léčit…..máš smolíka,je mi tě líto
Když vznikalo ANO, cpal se tam kde jaký kariérista. Většinou z ČSSD, kteří jsou bývalí komouši, turisti jedni. Na této sóušce je vidět, z čeho se ANO skládá…
Venco jeste se smejes.????? To se idiotum stave.Ti se smeji a nevi cemu. Venco pussy,muzes me opravit text.
Slávino pologramotná, jasně, že se směju. Co taky jiného s pomatenou kreaturou, jako jsi ty infantilní blábolo, víš?
Venco,jeste porad jsi curak.
Málo, víc.
Čin sokolovské starostky Oulehlové a tamních radních je nepochopitelný. Zieglere, je naprosto pochopitelný, jak řekl ideový tvůrce přepisování dějin za sudetske granty a spolupracovník kyjevských pučistů, aktivní VŠ svazák ÚSTRkář Žáček – historie se vyvíjí. Takže starostka pochopila novou dobu, tj. že Němci odcházeli a spojenci přicházeli. Tentokrát ne do Auschwitz a třeba do Prahy, ale do města dnes jmenem Sokolov. Takže proč při pietní akci za mrtvé z CCCP tam mít vlajku nějakých přišlých? A nakonec, proč slavit nějaká výročí přišlých do Plzně? Ziegler, a proč do toho žvejku ještě cpeš nepotvrzené tvrzení jako realitu – agenta, například s ricinem? On ten gen. Flynn taky nakonec s žádným Rusem v collusion nebyl, jen si to na vlastního presidenta vymysleli tamní čučkaři pod krytím keňského občana.
Venco ze je to pryma ze krome toho ze jsi curak tak te vlastne nikdo nezna.
Venco oprav me.
Víc Slávino, vííc.
Ty nepotřebuješ opravit, ale odpravit, čím dřív tím líp.
Slavek je klasa soudruzi.
Slávek=Libuna=alias….alias…..alias…..je smutné,že dospěl do takového stadia,že musí sám sobě chválit příspěvky,protože nikdo jiný to za něj neudělá(NULU tam nepočítám…)
Pavel K 👍😂
Místo Koněva někdo umístil na podstavec hajzl! Je to sice strašná blbost, proč se ale tomu směju a sympatizuju s “autorem”?!
Hajizl je z plastiku ale Konev byl z bronzu z ceho plyne Konev byl drazsi hajizl.
Když vznikalo ANO, cpal se tam kdejaký kariérista. Většinou z ČSSD a ODS. Přepisuješ historii hochu
Proč?
Protože jak pravil starosta Pragy 5 kolář:
“Ondřej Kolář:
„Pokud má někdo potřebu se takto vyjadřovat ve dnech, které jsou oslavou konce druhé světové války, vypovídá to o tom, že má v hlavě spíš fekálie, než cokoliv jiného.“
A platí to i pro ty, které to pobavilo.
Ten hajzl má podobu kulisáka nebo jsem se asi díval z blbýho úhlu
ne ne podoba sedí
Blbecek, ten se smeje i kdyz se posere, vy to jiste znate.
Počítám s tím, že za 10 let se tu už bude říkat, že nás osvobodili američani a byli natolik inteligentní, že uměli všichni perfektně rusky
Vy jste nám sundali Koněva, my vám americkou vlajku. Ať žije občanská válka 😂😂😂
Já bych to Toníku viděl, když oni inženýra, tak my doktora a basta!! At žije blázinec hadr.
Ja jsem pro kompromis.Co takhle na stozar povesit bronzoveho Koneva.
A co Oulehlovou a hodne vysoko.
A s čím si infantilní Slávino budeš na bobečku hrát?
No prece s tebou ty curacku-Venco.
Slávino, nepleť si mě se svou matkou…
Venco,na vic nemas ? . Do teritoria urazek tvojich rodicu me nikdy nezatahnes.
To je jesný, ty jsi mnohem větší ubožák👍
Hlavně to chudáčku infantilní Slávino nevzdávej, jasný?!
Ta socha je asi moc těžká co takhle krvavou Madlu a pěkně ji pohoupat čubku …… odkud asi je ta svině?
Vy dva jemeričtí poskoci, co sváma, tak jo
http://imgworld.cz/WwCQAeo8C5.jpg
Americká vlajka se v Sokolově určitě opět objevi, což se nedá řici o soše bolševického gaunera Koněva v Praze. Jinak, autorovi opět palec nahoru
, ruským vlastencům zde na webu k soše Koněva- oči pro pláč
Bohužel , smůla pro Čechy !
Smůla pro ruske vlastence v naší republice.
Před delší dobou jsem se rozhodl toto diskusní fórum opustit, jen tak ze zvědavosti jsem sem dnes opět nakouknul. Voda zde stále teče do kopce, kmen uctívačů plechového totemu na bubenečském náměstí se semkl jako jeden muž. Vše při starém, stále se Sovětským svazem na věčné časy. Sem asi opravdu nepatřím.
Tak nashle!
Ještě se sluší poděkovat panu Zieglerovi za oprávněně kritický článek.
já myslela,že ti ___ten vyhozený—už dávno prozradil-kde odešel TROUSIT svá”moudra”abyste si mohli notovat!
Mě hlavně fascinuje ta zbabělost bolševiků, když po Pražském Jaru 68 se zdálo, že naše země směřuje k demokracii. Když demokratické a reformní křídlo KSČ mělo u občanů mnohem větší podporu než to stalinistické…
Tak si zbabělý bolševik musel pomoct ruskými tanky…, aby je ochránili před demokratickou opozicí…
Ty zvací dopisy českých vlastizrádných bolševiků, to je to největšího svinstvo , co se tady kdy odehrálo…
To snad ani ten Emanuel Moravec, nebyla taková svině jako tehdejší čeští a slovenští bolševici.
Moravec alespoň nikdy nenapsal zvací dopis určený nacistickému Německu a jeho armádě…
no čo to má spoločné s článkom cigoš?
aha, rovnaký blábol
Čin sokolovské starostky Oulehlové a tamních radních je myslím docela pochopitelný – prostě taková normální Anonistická/Burešovská pipka s intelektuálním deficitem a pár jejích nohsledů momentálně ovládlo Sokolovskou radnici.
Prča jak se zase v hodnocení a v diskuzi projevují místní rusofilní geronti.