moneydolar
15.4.2020
Kategorie: Ekonomika

Americká banka J.P. Morgan předpovídá v druhém čtvrtletí pokles amerického HDP o 40% a nezaměstnanost 20%. Vypukne chaos a občanská válka?

Sdílejte článek:

KPI

Americká banka J.P. Morgan předpovídá ve svých analýzách pro 2. čtvrtletí roku 2020 pokles HDP o neuvěřitelných 40 procent a nezaměstnanost na úrovni 20 procent. Vše má být důsledkem vládou nařízené karantény kvůli pandemii koronaviru v USA.

Jen pro ilustraci v době tzv. Grand depression (po krachu na Wall street v roce 1929) byla nezaměstnanost na úrovni 25 procent.

Co podobný obrovský propad národního hospodářství a uvržení desítek milionů lidí do existenční chudoby bude pro USA znamenat? Dojde na rozsáhlé rabování a následnou občanskou válku a úplný rozvrat země? Nebo se vládě podaří udržet pořádek?

Jisté ale je již dnes, USA jako super velmoc číslo 1 nenávratně končí. Své místo předaly Číně.

Co to znamená pro nás v ČR? Multikulturní a LGBT totalitu (výmysl tzv frankfurtské školy) made in USA by měla nahradit totalita a la “Velký bratr,” která se již léta testuje v Číně. jedná se o takzvaný “kreditní systém sociální spolehlivosti”. Je jistě náhodou, že “česká” vláda připravuje “chytrou karanténu”, která bude následně sloužit ke špehování obyvatel. K tomu si připočítejte očkovací pas, kdo ho nebude mít, tak nebude moci cestovat, studovat a chodit do práce (vynález B. Gatese). Musíme začít přemýšlet, jak se podobným plánům globálních elit bránit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 817 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.