boulevard-voltaire-republique-islamique-de-france
13.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Alžírský spisovatel: Evropa končí, čeká ji islámská diktatura

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARIUSZ MALINOWSKI

Hrozí Evropě islamizace? Alžírský spisovatel Boualem Sansal tvrdí, že ano. V rozhovoru pro německý týdeník “Welt am Sonntag” Sansal mluví o své nejnovější knize “2084. Konec světa “, ve které popisuje život na Západě pod diktaturou radikálních muslimů a vysvětluje proč tomu není možné zabránit.

Jen ve Francii Sansal prodal více než 300 tisíc kusů své knihy v průběhu několika týdnů. Podle něj se tak děje proto, že “lidé se bojí”. I když ne všichni si to dokáží přiznat.

“Je třeba podívat faktům do očí. Útoky v Paříži a Bruselu jsou jen začátek. Sám jsem z muslimského prostředí, i když nevěřící, a bojím se islamistů. Oni vědí, že nemají na to, aby zvítězili nad západem vojensky. Nepodařilo se jim to ani se slabými arabskými státy. Chtějí dosáhnout toho aby se západ zničil sám. Chtějí rozdělit západní společnosti a destabilizovat ji. Když se jim to podaří, tak ty společnosti padnou. “- tvrdí Sansal. Podle jeho názoru nejde zde o vytlačení křesťanské civilizace na okraj společnosti, ale o nahrazení křesťanské populace muslimskou.

“To má být druh fúze. Francie už se islamizuje. Pozorujeme úpadek naší civilizace z velkým zármutkem, i když její excesy nám škodí “- podtrhuje Sansal. Podle něj však ne Francie, ale Německo je nejvíce ohroženo islamizací.

“Němci jsou tak naivní. Za prvé myslí si, že problém politického islámu existuje všude jen ne u nich. Za druhé jsou příliš tolerantní. Když Alžírská vláda vyhnala islamisty ze své země, šli do Německa a tam poprosili o azyl. A samozřejmě ho dostali. “- říká alžírský spisovatel. Nebezpečí také podle jeho názoru hrozí i ze strany Turecka.

“Erdogan chce vybudovat chalífát, a osmanský stát byl bez pochyby nejvíce brutálním v dějinách islámu. Arabové ale nikdy nebudou akceptovat turecké velení. Takže když Erdogan bude chtít rozšířit své impérium tak jen směrem na západ, směrem do Evropy. Nejvíce ohrožené je Německo, nejen proto, že žije tam mnoho Turků, ale také proto, že je nejvíce nenáviděné. Mnoho států sní o úpadku Německa, takže není proti plánům Erdogana.”

Podle něj tak či onak “Evropa končí”.

“Neexistuje žádná budoucnost. Nemám rád islám. Je nebezpečný. Rozloží naši společnost, rozloží Evropu. Islamisté vážně bojují za to v co věří. Pokud jde o nás, musím říci, že neexistuje absolutně nic, co by nás pohánělo. My v nic nevěříme. Kdysi jsme umírali za svobodu, dnes je to už prázdné slovo. Po útocích na Charlie Hebdo jsme viděli, čeho jsou schopni Evropané: nesmyslného, ​​kolektivního vyplakávání. S tím ubohým Hollandem v čele, který nedokáže ublížit ani mouše. “- dodává Sansal.

ZDROJE: Mariusz Malinowski,  wpolityce.plwww.welt.de

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.