statzivnost
1.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Alternativa proti Přerozdělokracii, Populismu a Pokrytectví (APPP) vůči vlastním dětem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL HÁJEK

Je hlubokou pravdou, že ten titulek má 1 chybu. Člověk má být z principu vždy spíše „pro“ něco než „proti“ něčemu. Když ale vidíme, jak (bohužel) úspěšně svou – řemeslně perfektně zvládnutou negativistickou propagandu – šíří hnutí ANO a méně řemeslně zvládnutou propagandu, nenávist či „jen“ bezpohlavní a pokrytecké volební programy „ti ostatní“, je jasné jedno: nezáleží na tom, jak věci vypadají, ale jaké doopravdy jsou. 

A náš stát je reálně a prokazatelně pouhým strojem na peníze (přerozdělování), které kryje pokrytectví (tvrdící, že jde o mezigenerační, sociální či jinou solidaritu a spravedlnost, zatímco jde jen o to rozkrást veřejné rozpočty) a populismus (tvrdící, že dluhy se vlastně platit nemusí a že jakékoli voličské prebendy si člověk nemusí zasloužit, stačí jen zvolit vhodnou stranu, která tu špinavou práci odvede za něj). Náš systém života je organizovaný zločin. Jen AlCapona vystřídali bezchrakterní a začasté také naprosto neschopní politici, rezidenti tajných služeb, lobbisté, pseudobyznysmeni stavící byznys na zkorumpovaném systému dotací a další „nazdárci“. A samopaly v rukou AlCaponeho „zaměstnanců“ vystřídaly tzv. svobodné volby v povinně omezeném výběru a zastupitelská demokracie, zastupující zájmy různých skupinek byznysmenů za peníze poctivých lidí.

Je také hlubokou pravdou, že neexistuje-li k jakémukoli stavu (i systému či státu) alternativa, či je-li dokonce jakákoli alternativa regulována a potlačována (sdílená ekonomika, kryptoměny) jinak postihována či je-li proti ní či jakékoli skupině lidí vedena dezinformační kampaň či dokonce kampaň s cílem je okrást (podnikatelé, poctiví plátci daní, extrémně zdanění zaměstnanci, nespravedlivě vyplácení důchodci apod.), stát, v němž k tomu dochází, páchá zločin proti lidskosti. A zločinem proti lidskosti je i zadlužování příštích (a i ještě nenarozených) generací, které ani neměly právo se k tomu vůbec vyjádřit. Na nic z toho žádný stát nemá a nesmí nikdy mít právo.

Alternativou k současnému stavu pseudodemokracie a pseudostátu je STEXIT – „state exit“. Stexit je základním novodobým lidským právem, které přinesl vývoj společnosti, technologií a organizovaného zločinu jménem stát. Jestliže jsou dnes lokální státy a jejich instituce ovládány přerozdělovacími a dotačními mafiemi, občan musí mít právo z takového systému vystoupit a přestat se nechat okrádat a zotročovat. A tím mimo jiné chránit své děti a děti jejich dětí, které se díky tzv. sociálním státům narodí do zrůdného a obrovského dluhového otroctví. Stexit = „state exit“ je svobodné právo občana na reklamaci služeb státu či případné plné vystoupení ze struktur povinných státních systémů (typu monopolní státem organizované sociální a důchodové pojištění, zdravotní pojištění, systém legálního několikanásobného zdanění, školský systém apod.) za předpokladu, že stát neodvádí službu kterou se – výměnou za peníze občana – závazal poskytnout, či když se stát dopouští na občanu jakéhokoli (ekonomického či jiného) násilí, to vše za předpokladu, že občan nepožaduje po státu žádné služby či úkony, které si dobrovolně nevybral a nezaplatil.

A jak konkrétně – postupně a po krocích – bojovat proti tomuto systému, jak vytvořit Alternativu proti největšímu Přerozdělování, Populismu Pokrytectví novověku? Níže – rozepsáno do 6 cest pro budoucnost. Nestačí totiž říct NE – je třeba pojmenovat i cestu, jak z toho ven. A také formulovat vizi budoucnosti, jak by stát jednou měl vypadat. Obojí může čtenář, zajímá-li ho to, číst na odkazech níže. Ale ať si každý takový čtenář uvědomí jedno: když tyto programy a myšlenky může formulovat jeden člověk bez jakéhokoli politického či skrytého politického zázemí (a jakýchkoli ekonomicko-politických ambicí), bez týmů poradců placených z peněz Vás všech, masívní korupce a hejna lobbistů kolem, může a měl by je umět formulovat každý z Vás. Ve svém vlastním životě. A to je cílem i smyslem tohoto projektu: ukázat, že to jde a není se čeho bát, kromě hanby a ponížení za předpokladu, že naše děti necháme shnít v obludném dluhovém kruhu pekla a budeme pokrytecky okrádat jeden druhého a dívat se mu při tom do očí. To není sociální či mezigenerační spravedlnost, to je zlodějina, zbabělost a zločin.

Autor: Michal Hájek, Česko 2050

michal-hajek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.