afd
18.1.2019
Kategorie: Politika

Alternativa pro Německo, pro niž hlasuje 14% Němců, je prý nebezpečná pro německou ústavu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Tak to udeřilo, arogantní šéf německé politické policie (úřad pro ochranu ústavy) Haldenwang oznámil na tiskové konferenci zatím nedoceněnou hrůzu pro celou evropskou demokracii, on a jeho sekretariát naznali, že politická síla Alternativa pro Německo, pro niž hlasuje 14% Němců, je nebezpečná pro německou ústavu. Žádný soud, žádná společenská diskuze, referendum atd., v Německu o tom rozhoduje politický aparátčík, bývalý referentík v ministerstvu vnitra Haldenwang.

V listopadu jmenovaný šéf německé politické policie (spolkový úřad pro ochranu ústavy), tuctový právník Haldenwang, splnil očekávání klanu Merkelové, rychle nařídil sledování, a to je totéž co pomalá likvidace, jediné reálné politické opozice v Německu, strany AfD. Něco podobného se čekalo, ale režimní servilnost toho individua předčila všechna očekávání. Bývalý předseda tohoto úřadu Hans-Georg Maassen musel být vykopnut, aby se úřad mohl rychle proměnit v centrálu politického teroru. Na celou AfD je uvalen tzv. Prüffall, tj. nižší stupeň pronásledování strany, všechny metody špiclování ještě nejsou povoleny, avšak některé organizace AfD a její členové padli do vyššího stupně špiclování a politického pronásledování, v případě JA (mládežnická organizace AfD), durynské zemské organizace AfD a některých stranických proudů se přímo použijí metody tajných služeb, odposlouchávání aj., soudní rozhodnutí není nutné, denunciace jsou vítány.

Podle Haldenwanga je politika celé AfD namířena proti demokratickému pořádku. Kdysi takto argumentovali jeho předchůdci v totalitních obdobích, k termínu demokratický dodávali ještě nacionálně nebo socialisticky. Důvodem pro tento zcela výjimečný a v daném kontextu antidemokratický krok s fašizujícím nábojem, mají být protiislámská a pronárodní vyjádření některých členů strany, přitom něco takového program strany neobsahuje. Podle Haldenwangovy perverzní fantazie je např. většina českého národa nebezpečná německé ústavě.

V případě mládežnické organizace AfD se podle Haldenwanga přímo jedná o extrémistické snažení, mládežnická organizace pohrdá lidskou důstojností, jako příklad uvedl nadávky imigrantům, jako je „imigrace nožů“ nebo výroky zesměšňující parlametarismus. Haldenwang by pravděpodobně v jiných státech byl registrován psychiatrickou klinikou.

Haldenwangova zmatená rétorika v každém případě připomíná výrazivo hrubých totalitních režimů – u stranických proudů a u JA se zatím úplně neprokázal extrémismus, ale jsou již podezřelí, budeme dál shromažďovat, vyhodnocovat, analyzovat, budeme zkoumat, jak se celá AfD chová ke stranickým proudům a JA.

Šéfka parlamentní frakce AfD v Bundestagu Alice Weidel řekla, že nyní je jasné proč Hans-Georg Maassen musel být vykopnut, byl překážkou těmto opatřením.

Je evidentní, že post-demokratický režim vyslal signál obyvatelstvu – protiimigrantská vystoupení, včetně názoru, budou kriminálně stíhatelná, a to za jásotu televizních redakcí a prorežimních politických partají. Kdo se v Německu vyjádří kriticky o imigrantech spadá do zóny pronásledování politické policie.

Žádný člen AfD nikoho nezabil, nenapadl, nezranil, neznásilnil, ale právě naopak, členové strany jsou pro svůj názor vystavení fyzickým útokům, často životu nebezpečných, jsou společensky a pracovně skandalizováni a vystavováni postihům se strany režimních organizací, to k žádnému opatření politické policie nevede, přitom právě oni jsou kráceni na ústavních právech. Před pár dny s režimem spjatí levičáci téměř smrtelně zranili poslance AfD Franka Magnitze, lepší chvíli pro vyhlášení svých opatření si Haldenwang nemohl zvolit.

V dnešních hlavních berlínských novinách TAZ, vedoucí redaktor plátku nazval svůj článek „Danke Antifa“ a vyzval k násilí proti pravici, téměř vyhlásil vyhlazovací válku proti straně AfD, plátek je štědře financován berlínskou radnicí. Německá společnost se nenachází v dobrém stavu. Vede se válka proti obyvatelstvu, které se neztotožňuje s vládnoucím názorem a má odvahu svůj názor obhajovat. Klíčové tituly dnešních TAZ: Ženy proti pravici; Útok na demokracii (v Maďarsku nepřejí genderovým studiím); Pravicové tažení (o EU volbách); Pravicová propagandistická válka; Sledování samotné nestačí (na AfD se musí ještě víc přitlačit); atd.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 678 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.