black
2.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Aliance tmy

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Kdy skončí koronavirová a antirasistická epidemie zatím nikdo netuší. Koalice nenávisti bílých levičáků, velké části černých a muslimů v západním světě proti bílé rase je velmi mocná, je docela možné, že jsme v závěrečné etapě boje a otvírá se dlouhá perioda progresívního temna s parametry o nichž si nelze dělat žádné iluze. Lévi-Strauss v roce 1971 na konferenci UNESCO o rase a kultuře prohlásil, že společnosti, aby přežily, si musí udržet jistý stupeň kulturních bariér.  Etnolog tvrdil, že společnost, aby mohla existovat se musí vyznačovat množinu homogenních reflexí, zvyků a mravů, které jí dají výlučnou exkluzivitu proti ostatním společenstvím. Francouzský génius, který velmi ctil a bojoval za přežití i velmi okrajových etnik, chtěl lidstvo varovat před multikulturalismem. To ještě netušil, jak obludnou může být jeho zpolitizovaná verze.

Pokud platí etnologův axiom o existenční zóně charakteristik zachování společnosti, pak multikulturní ideologie, která se staví proti integraci imigrantů, neguje tuto existenční zónu a evidentně ideologům multikulturalismu jednoduše jde o likvidaci tradiční západní společnosti. Neintegrované etnické a náboženské komunity, které překročí jisté demografické procento rozklíží národní homogenitu a nakonec celé společenství a stát. V dnešních západních společnostech mimo neintegrované imigrační a religiózní skupiny existuje jisté procento vlastní populace, která je uzavřená oproti ostatní národní populaci s níž de facto nekomunikuje, považuje se za elitní svým přesvědčením o své pokrokovosti a antirasistickou a antifašistickou vírou. Tato populační část má všechny charakteristiky fanatické religiózní sekty, politická argumentace je totiž fluidní a variabilní, ovlivňovaná reálnými podmínkami, na rozdíl od toho jsou dogmata pokrokové sekty neměnná, blíží se sentencím svatých knih. Tato skupina obyvatelstva k většinové populaci patří stejně jako stoupenci politického islámu ve vyčleněných francouzských nebo anglických lokalitách. Religiózní sekta pokrokových ovládá velkou část médií, politické partaje, zastává dobře placené pozice v subvencovaných institucích a organizacích, symptomatickým prvkem této sekty je víceúrovňový nepotismus.
.
Je fatálním jevem, že většinová společnost ve svém lůně umožnila konstituování této pokrokové religiózní sekty, v důsledku celospolečenského materiálního pokroku, na němž přímo nebo nepřímo tato pokroková sekta parazituje, došlo k tomu, že její podíl na celkové populaci překročil kritické procento společenské únosnosti. Francouzský etnograf nepředvídal vznik nepřátelské etnicko-religiózní sekty velkého rozsahu v existenční zóně společnosti samotné.
.
Většinová evropská tradiční společnost čelí velkému nebezpečí, vždycky v minulosti se jednalo o početně limitovaná množství revolučních parazitů, kteří jak píše Arendtová, vysedávali po kavárnách a čekali až někdo rozjede revoluci, aby se k ní přidali a popř. jí vedli. Revoluce samotná byla nesena masami lidí, kteří v žádném případě nehlásali permanentní revoluci, očekávali rychlé naplnění svých materiálních představ. Členové religiózní pokrokové sekty vysedávají v univerzitních posluchárnách a kavárnách, jsou dobře placeni v mezinárodních firmách, kde se nic moc netvoří, pravděpodobně příslušnost k pokrokové sektě je podmínkou pro job v médiích a školském procesu. Většinová populace by měla rychle vystřízlivět, jinak bude nevratným temné vítězství aliance této pseudopokrokové sekty s údernou pěstí masové imigrace, finančními korporacemi v pozadí, imámy, médii a levicovými partajemi.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 16 755,48 Kč
Vybráno 48.02%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 584 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)