12.9.2015
Kategorie: Společnost

Aleš Brichta: Nemáme budoucnost

Sdílejte článek:

RED 12|09|2015

Rocker Aleš Brichta nedávno rozvířil “tiché” mainstreamové mediální vody politické korektnosti, když nazval pravým jménem problémy s převážně islámskými imigranty. Ve svém vyjádření k účasti na protestech proti přijímání uprchlíků řekl:

Až budete na palubě potápějící se lodi, neřešte z jaké strany je člověk, který vám pomáhá pumpovat vodu, abyste se zachránili, či komu fandí ve fotbale. To v té chvíli opravdu není to podstatné a všichni by si to měli uvědomit. Já vnímám ty “rádobyuprchlíky” jako obrovské riziko. Nemoce, které sem z Afriky zatáhnou a proti kterým jsme dávno ztratili imunitu, náboženské a společenské problémy znemožnující jejich asimilaci (zabíjet všechny, kteří nevěří v Alláha, jedí vepřové atd.), finanční zátěž pro stát, který není schopen se vypořádat ani s vlastními seniory, zdravotně postiženými apod. Vadí mi ty rádobyhumanitární organizace, které se přetlačují u cecku dojné krávy (státu) a dělají si z toho dobrou živnost. A těch věcí je spousta. To už není ani o hřátí si hada na prsou, ale o lezení do chřtánu krokodýla, kdy nám politikové tvrdí, že máme být šťastní, že budeme mít spacák od Lacosta!”

banksy_no_future_2

Nelze než souhlasit a přidat ještě další zajímavou Alešovu úvahu na téma vývoje naší současné společnosti, kterou zveřejnil na svém facebookovém profilu:

“Upozorňuju, že píšu to, co mě zrovna napadá a nejsou to žádné účelové politické proklamace. Přemýšlel jsem o naší budoucnosti. Jaký má být smysl života pro normálního občana tohohle státu? Celý život pracuje a šetří třeba na to, aby si koupil nějakou chatičku, kde si bude moct s rodinou odpočinout a strávit pár hezkých chvilek.

A vyhlídky? Že mu jí zase sebere nějaký bolševik, protože je nemorální něco vlastnit, když třeba soused jí nemá, protože nešetřil, ale vždycky všechno projásal? Nebo si parta nějakých hňupů usmyslí, že mu tam ubytuje partu nějakých přivandrovalců, protože tomu říkají humanismus?

 

Možná mají pravdu punkeři s jejich NO FUTURE! Jak má žít člověk v současné době, když si nemůže klást žádný reálný cíl pro sebe a svojí rodinu, když nemůže nic plánovat, protože mu chování politiků nedává žádné reálné vyhlídky do budoucna? Čeho se má chytit? Je mi z toho smutno. Já taky v podstatě žiju ze dne na den, ale bez vyhlídky jakékoliv jistoty nebo záchytného bodu pro smysluplnou budoucnost je to hrozně nepříjemný pocit.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 151 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...