strach zbabelost
31.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

“Ale nesmíš to nikde říkat!” aneb opět učíme děti lhát

Loading...
Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

A jsme zase tam. Už se nesmí mluvit otevřeně, protože by nás mohli stíhat za vyslovení jiného názoru, než se těm nahoře líbí. Těmi nahoře myslím hlavně naši slavnou Evropskou unii. Ta nyní dokonce požaduje, aby byla zakotvena trestní odpovědnost za to, že nebudeme milovat příchozí lidi afrického původu a budeme o tom mluvit.

Naopak – EU žádá v Návrhu usnesení o základních právech lidí afrického původu v Evropě své členské státy, aby (mimo jiné)

  • jim zajistili na svůj účet vzdělání (!!!!!!!!)
  • jim zajistili na svůj účet bydlení (!!!!!!!)
  • jim zajistili na svůj účet práci (!!!!!!!)
  • a aby trestali jiné, než “schválené” názory. To je překlad vyumělkovaného textu, který se v nás snaží dokonce vzbudit pocit viny za dávnou kolonizaci.

Je to podobně, jakoby náš Parlament vydal zákon, kterým by vám přikazoval, abyste ze svých rodinných rozpočtů, uspořených díky vlastní práci, zaplatili jídlo, bydlení a vzdělání těm nepřizpůsobivým odvedle, co holt jim to tak nejde (hlavně pracovat), a kteří zabuší na vaše dveře, a když budou chtít, aby si klidně na vaší zahradě postavili dům. Za vaše peníze samozřejmě. A zakázal by vám to kritizovat pod hrozbou trestního stíhání.

Tedy EU nejen vše, co jsme tu staletí budovali, dává vplen, ale komu se to navíc nebude líbit, a bude hlasitě protestovat a nazývat věci pravými jmény, pak EU žádá, aby se tyto projevy “tak nějak zakotvily” jako trestný čin, aby se to monitorovalo (jako kdysi soudruzi samizdat) a trestalo. Tedy aby tito lidé byli umlčeni legislativou členských států.

Kam se hrabou soudruzi – ti chtěli, abychom platili dobré bydlo jim, ale tady máme platit dobré bydlo milionům jiných odjinud. Také se tím vrácí i éra udavačů z ulice..a jiných pravd doma, a jiných venku.

Je to tragické. Chápala bych, že jsou skupiny, které výše popsané považují za správné, a bojují za to. Prosím, mohou. Oni ale musí chápat, že jsou tu i jiné skupiny, kterým se to výše popsaná hrubě nelíbí, a chtějí bojovat proti tomu. Proč by neměly mít stejné právo? Na pravdu nemá nikdo monopol. Soupeření názorů má být fair play. Tak proč jeden směr umlčovat?

Lež se přece nestane pravdou jen proto, že ji za pravdu prohlásíme směrnicí a přikážeme ji opakovat formou zákonů a nařízení. Tady přece vůbec nejde o rasismus, ten odsuzujeme všichni. Tady jde o to, že si chce někdo přivlastnit naše domovy a naši Evropu a to je sakra něco jiného!

Tak proč se o tom už skoro bojíme mluvit jinde, než doma, mezi svými?

Listopad 1989 byl přesně o tom – že už lidem bylo trapně mluvit jinak doma a jinak venku.

Ale my už s tím máme přece zkušenost. Soudruzi se taky snažili vtělit do zákonů tu “svou pravdu” a trestat jakoukoli jinou. Ale přesně to je ta diktatura, o které se nesmělo mluvit. Stává se EU novodobou diktaturou obludných rozměrů? A může se to vůbec beztrestně říct?

Demokracie je o souboji názorů. Protože EU se názorového střetu bojí, neb by mohla utrpět zdrcující porážku (většina totiž Evropu obětovat nechce), hodlá jeden názorový proud zakázat vnitrostátními zákony, a tím si zajistit vítězství jen toho svého, té své “pravdy”. Tedy vytváří se politický prostor jen pro jednu skupinu, která otevírá sebevražedně náruč kdekomu, a nám ostatním přikazuje, že je musíme a budeme živit, a riskovat svoji bezpečnost. A kdo bude říkat něco jiného, bude trestán jako rasista.

O tom je ve své podstatě daný dokument.

Takže směřujeme k době, kdy u televize budou rodiče říkat své názory, ale pak důrazně přikáží dětem, aby to nikde, hlavně ve škole, neříkaly. Tato škola bude mít právo vyučovat jen jeden názor, totiž že vše, co EU dělá, je to nejlepší, správné a jediné. Do médií bude připuštěn opět jen jeden směr. Vše ostatní bude trestně stíhatelné. 

Vážení, v tu chvíli se ocitáme v diktatuře, kdy je názor přikazován zákony, a jiný názor trestán jako trestný čin. O to EU žádá v daném dokumentu. Jen to zaobaluje do krásných frází.

Je to pro mne nepřijatelné jak pro občana svého města, tak pro občana České republiky, tak je to nepřijatelné pro mne jako Evropanku.

Respektuji právo skupin, které říkají, že jsme povinni pomáhat a ubytovávat si ve svém okolí kde koho, a starat se o ně. Chci, aby bylo respektováno právo jiných skupin, které říkají, že to nemá právo po nás nikdo žádat, a že proto jsme Evropu staletí nebudovali.

Pokud je zde snaha názor B) zakázat zákony na příkaz zhora, nemají ti, kteří pro tento text zvedli ruku, dostat náš hlas v nastávajících evropských volbách.

Chci žít ve svobodném městě, svobodné zemi a svobodné Evropě. A pojem svoboda je pro mne synonymem pojmu demokracie. A také nechci, abychom zase museli učit naše děti lhát. 

A už jen pro připomenutí z trestního zákona za socialismu:

§ 100 Pobuřování 
(1) Kdo z nepřátelství k socialistickému společenskému a státnímu zřízení republiky nejméně dvě osoby pobuřuje
a) proti socialistickému společenskému a státnímu zřízení republiky,
b) proti její územní celistvosti, obranyschopnosti nebo samostatnosti, nebo
c) proti spojeneckým nebo přátelským vztahům republiky k jiným státům, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

§ 104 Hanobení státu světové socialistické soustavy a jeho představitele 
Kdo veřejně hanobí některý stát světové socialistické soustavy nebo jeho čelného představitele, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo nápravným opatřením.

Chceme opravdu zase něco takového, jen v modrém hávu a s hvězdičkami?

Autor: Jana Zwyrtek HamplováRedakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 251 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.