Alan_Kurdi_lifeless_body

Alan Kurdi jako symbol

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

K dnešní úvaze mne inspiroval komentář Tomáše Vyorala a jeho komentář k Alanu Kurdimu a symbolice jeho smrti a fotky. Alan Kurdi, ten malý syrský chlapec, který se utopil v Egejském moři. Jeho fotografie oblétly svět. Měly to být fotografie, které změní svět, jak psala pro-migrantská propaganda. A svým způsobem to tak i být může. Alan Kurdi je totiž opravdu symbolem. Pojďme se podívat na jeho příběh. A na fakta. Připravte se na tvrdou, hořkou realitu – daleko horší, než líčila mas-mediální propaganda.

1. Rodina Alana Kurdiho žila tři roky v uprchlickém táboře v Turecku2. Peníze jim posílala teta Alana Kurdiho (z otcovy strany) z Kanady, takže se zřejmě neměli tak úplně špatně

3. Otec Alana Kurdiho, Abdullah Kurdi potřeboval nové zuby a chtěl je zadarmo

Video, kde Abdullahova sestra (žijící v Kanadě) výslovně a jednoznačně uvádí, že Abdullah chtěl nové zuby. Ona mu je nemohla zaplatit, protože by to stálo 14 000 dolarů (cca 400 000 korun). Tak vymysleli plán, že Abdullah pojede do Evropy jako „uprchlík“ a pitomí Evropané se mu postarají o perfektní nové zuby zadarmo. Řekněme si to, jak to je, a nehledejme nějaké decentní, nic neříkající formulace.

Pokud by se náhodou toto video ztratilo, jako již většina videí s tímto jasným prohlášením sestry Abdulláha, tak pro jistotu ještě zde:

Nebo zde

U videí stačí pustit si automatické titulky, pokud Vám mluvená angličtina případně činí obtíže se srozumitelností.

Uložte si to video. Šiřte ho mezi známé, ať si ho také ukládají, zálohují, dávají jinam na Youtube, na Vimeo, na Facebook, na různé weby, kam jen jde. Ať se neztrácí fakta. Protože nejdříve se ztrácí nepohodlná fakta a pak se ztrácí nepohodlní lidé, když si to necháme líbit a dopustíme to.

Tento klíčový fakt, že Abdulláh chtěl nové zuby zadarmo a proto se rozhodl riskovat život své ženy a svých dvou malých synů a odjet s celou rodinou do Evropy, tento fakt měl i svoji dohru. Sluníčkáři, vítači, neomarxisté všech odnoží a odrůd tento fakt chtěli zamlčet, vykázat od neexistence, udělat z něj „hoax“. „Lež odpůrců migrace“. „Fake news islámofobů, xeonofobů a neonacistů“.

Když poslanec australského parlamentu zmínil skutečnost, že Abdulláh Kurdi chtěl nové zuby zadarmo (a proto koupil člun a proto se vydal jako nelegální migrant s celou svou rodinou na cestu a proto byl kapitánem-pašerákem na vlastní lodi) a proto všechno on sám nese tu hlavní odpovědnost za svoje utopené děti, tak se spustila hysterická nenávistná kampaň proti tomuto poslanci, který si dovolil zmínit pravdu a neoddiskutovatelný fakt. Nemarxističtí extrémisté z australského parlamentu ho za konstatování pravdy označili za „ostudu australského parlamentu“. A v tom měli svým způsobem pravdu, protože kde lež je vydávána za pravdu, prolhanost a amorálnost za morální normu, tam je každý morální jedinec „ostudou“ všech amorálních prolhaných prospěchářů.

Viz např.: www.standard.co.uk

4. Proto se Abdullah rozhodl i s celou rodinou „uprchnout“ z „nebezpečného“ Turecka, kde zdravotní péče není zadarmo, do bezpečného Německa, kde naopak pro nelegální migranty z muslimských zemí (pokud nejde o prchající křesťany) je zcela bezplatná zdravotní péče na špičkové úrovni

5. Rodina Alana Kurdiho podnikla několik pokusů dostat se z Turecka do Evropy (s cílovou destinací zubař v Německu)

6. Těchto několik pokusů selhalo a proto otec Alana Kurdiho sehnal vlastní člun, vybral od dalších nelegálních migrantů jízdné a stal se kapitánem-pašerákem (amatérským z hlediska kvalit, profíkem z hlediska peněz vybraných od dalších nelegálních migrantů)

Sám Abdulláh zde pro NY Post jasně uvedl, že koupil vlastní člun

Rodina iráckých migrantů pro Globe and Mail jasně uvádí, že když jim pašeráci ukázali (Abdulláhův) 4-5 metrový člun, tak na ně šly mrákoty. A pak jim byl představen Abdulláh, jako kapitán plavidla.

Všichni další migranti jistě museli zaplatit pašerákům – část peněz musela jít Abdulláhovi, jako kapitánovi a MAJITELI člunu. Viz svědectví přeživších

Tato rodina iráckých migrantů díky Abdulláhovi ztratila dvě ze svých tří dětí. Jejich děti se také utopily, když pašerák Abdulláh na svém chatrném člunu nevěnoval dostatečnou pozornost řízení člunu a převrátil ho. Viz Příloha, odkaz 1.

Svědectví iráckého páru potvrzuje i další svědek, který se účastnil plavby a také jasně uvádí, že Abdulláh byl od začátku ten, kdo člun řídil, a kdo hned v úvodu plavby byl představen jako ten, kdo organizuje tuto plavbu (viz https://www.dailymail.co.uk/… , Odkaz 4 v příloze)

Podrobněji v Příloze v závěru článku.

7. Na záchranných vestách otec Alana Kurdiho také ušetřil, takže měl vestu zřejmě jen pro sebe a neměl vestu ani pro svoji ženu, ani pro svoje malé děti.

Mrtvolka Alana Kurdiho neměla žádnou záchrannou vestu, když byl nalezen mezi skalisky na pobřeží.

Není žádný rozumně předpokládatelný způsob, jak by se mu záchranná vesta mohla sama svléknout.

Proto nemohl mít na sobě žádnou vestu. (Teta a Abdulláh ve svých prohlášeních lžou. Navíc, se záchrannou vestou by se nemohli Abdulláhovi synové utopit. A kdyby měli záchrannou vestu, nebyl by důvod, aby se je Abdulláh údajně vší silou snažil udržet nad hladinou, jak uvádí v jedné verzi teta.)

To, že pro pasažéry bylo málo záchranných vest, uvádí také irácký pár, kterému se utopili dva synové:

Ms Abbas said Mr Kurdi was speeding in the overcrowded boat, which did not have enough life jackets.

She said her husband told him to be careful shortly before the boat capsized, reportedly killing at least 12 people.

https://www.dailymail.co.uk/…

8. Otec Alana Kurdiho nebyl dobrý kapitán, nebo ušetřil i na nákupu člunu, a člun se potopil

Tomu nasvědčuje i svědectví dalších migrantů z Abdulláhova člunu, kteří byli v šoku, když viděli Abdulláhův malý člun. Viz Odkaz 5.

Navíc Abdulláh člun zřejmě přetížil. Utopilo se 12 osob (Odkaz 4). Minimálně 4 dospělé osoby a jedna nezletilá osoba přežily (Abdulláh, irácký pár, jeden jejich syn ze tří a další svědek Abdulláhova kapitánování-pašeráctví). Takže na člun 4-5 metrů dlouhý naskládal Abdulláh minimálně 17 lidí. Od každého vybral 1 000 Euro? Tak to kromě svojí rodiny dostal 13 000 Euro minimálně.

Wikipedie a další zredigované pozdější zdroje uvádí, že celkem na člunu bulo 12 lidí. Počet obětí Wikipedie pro jistotu vůbec neuvádí. Zvláštní.

Tedy Abdullah, jeho žena, dva synové. Irácký pár se třemi dětmi. Další svědek, že Abdullah byl organizátor plavby a kapitán člunu. Pak by chyběli už jen dvě osoby do celkem 12 pasažérů. zajímavé je, že tři dospělí účastníci uvádí Abdulláha jako organizátora plavby a kapitána člunu. Zbývají případně pouze dvě svědectví dalších dospělých osob. Těch se pro jistotu raději asi nikdo nezeptal, aby se úplně neprovalila verze, že Abdulláh byl sám pašerák – tím by utrpěl celý příběh propagandy.

A to ještě dle slov Abdulláha tento člun během plavby začal nabírat vodu a vyfukoval se viz Odkaz 7 a 18, například.

Navíc Abdulláh nevěnoval dostatečnou pozornost řízení (Odkaz 1 a 4 např) a navíc řídil špatně (Odkaz 1 a 4 rovněž).

9. Bez záchranných vest se utopila matka Alana Kurdiho, Alan Kurdi a jeho bratr

10. Mrtvolku Alana Kurdiho nalezli mezi skalisky

Levičácký a vítačský Huffington Post je jediné místo, kde se zřejmě ještě dá najít fotka Alana Kurdiho, nalezeného mrtvého mezi skalisky.

Pro jistotu, kdyby se náhodu ztratila z webu:

[...]

11. …kde by to nebyla dobrá fotka pro propagandu

12. A tak mrtvolku Alana Kurdiho presstitutky nechaly přenést na fotogeničtější místo

Tuto akci provedla tisková pracovnice Nilufer Demirová z turecké agentury Dogan News Agency.

Následně pak v médiích vyprávěla, jak mrtvolku Alana Kurdiho náhodou nalezla na pláži, jak leží tváří v písku (kam ho ve skutečnosti nechala přenést, aby měla lepší fotky). Viz Odkaz 21

13. Otec Alana Kurdiho pak na „tiskových“ konferencích pořádal – pro jistá etnika obvyklé a typické -melodramatické scény hlasitého pláče a nářku, stejně tak i Alanova teta

14. Média měla náplň na citové vydírání Evropanů a vystačila si s tímto případem dosti dlouho

15. Otec Alana Kurdiho nakonec z Turecka odešel – zpět do Sýrie. „Uprchlík“ se vrátil odkud „uprchl“. Bez zubů, bez ženy, bez dětí.

Alan Kurdi je opravdu symbolem. Je symbolem nelegální migrace z muslimských a afrických zemí. Je symbolem všeho, co je amorální, ubohé a nízké na této masové nelegální migraci muslimů do Evropy. Alan Kurdi je symbolem primitivní, nízké ziskuchtivosti a upocené, amorální vypočítavosti „uprchlíků“.

Alan Kurdi je symbolem amorálnosti a prolhanosti presstitutek a médií.

Alan Kurdi je symbolem zločinného plánu na „nahrazení“ evropského obyvatelstva migranty z Afriky a Asie. Alan Kurdi je symbolem, že vykonavatelům tohoto plánu (zkráceně Kalergiho plánu) je každá záminka dobrá. I ta nejvylhanější a nejodporněji zmanipulovaná a zneužitá.

Připadá Vám to nevkusné stroze a věcně rozebírat případ utonulého dvouletého chlapce?

Ale miláčkové, pravda není nevkusná. Nevkusné je pravdu znásilňovat nebo zamlčovat.

Dovětek:

Kobani, ze kterého v roce 2012 odešel Alan Kurdi se svojí rodinou, bylo osvobozeno syrskou armádou od západem podporovaných teroristů v březnu 2015. V srpnu bylo již město zcela vyčištěno od islámských teroristů. Na plavbu za zuby zadarmo a za sociálními dávkami se rodina vydala 2. září 2015 a v noci se stala tragická událost. Ubohá, upocená, nízká vyčůranost Abdulláha a jeho sestry stála 12 lidí život – mezi nimi i Alana Kurdiho. Po tragédii Abdulláh svoji mrtvou rodinu pohřbil právě v syrském Kobani, kde poté sám zůstal.

Dva dny po zahájení masmediální propagandistické hysterie „Alan Kurdi“ vyhlásila německá vláda otevřené hranice Evropy pro všechny „syrské“ uprchlíky (včetně „Syřanů“ z ČADu, Somálska, Bangladéše, Afghánistánu a všech dalších země Afriky a Asie). Miliony nelegálních migrantů se daly na pochod a rozvrat evropské civilizace a muslimská okupace Evropy tak dostaly další vzpruhu.

Vykonavatelé plánu na zničení evropské civilizace tragickou událost z noci z 2. na 3. září 215 zcela překroutili a zneužili pro prosazování svého zločinného plánu, plánu islamizace Evropy, plánu „nahrazení“ evropské populace. „Replacement migration“ – to vy máte být nahrazeni.

„Nahrazeni“

„Replaced Macht Frei“

Pozn.: Tomáš Vyoral má svůj blog na idnes, pravidelné komentáře na iprima.cz (která poskytuje prostor i dalším velice kvalitním a skutečně svobodným a nezávislým autorům) – Fotky utopeného Aylana ze Sýrie a Valerie ze Salvadoru symboly utrpení migrantů. Bude fotka německého chlapce symbolem utrpení Evropanů?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 709,- Kč
Vybráno 42.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 229 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)