JMENOVANI
30.11.2021
Kategorie: Politika

Akvárium ukázalo realitu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSkleník, ze kterého úřaduje pan prezident, vzbuzuje úsměv. Ten vznikal postupně. První cukání koutky přinesla už zpráva, kterou nám média přinesla hned po propuštění hlavy státu z nemocnice. To když jsme se dozvěděli, že se kdesi nakazil virózou, přestože patří k nejhlídanějším osobám v zemi, navíc je jakožto propagátor vakcinace už 3x čímsi napíchnutý. Přesto skončil v akváriu, aby nového předsedu vlády, jistě také minimálně po třech dávkách, nenakazil. Je třeba připomenout, že dalšími pozitivními jsou ministr zdravotnictví Vojtěch (ten má ty 3 vpichy doufejme z povinnosti) a hlavní hygienička Svrčinová (ta by se měla v mRNA roztocích snad i koupat). To už se můžeme smát naplno. Neexistuje snad lepší reklama na ,,vynikající vlastnosti“ vládou vnucovaných preparátů, než momentální nemocnost elitního tříkrálového uskupení. Nebo je to jinak a o nějakém očkování u nich ve skutečnosti nemůže být ani řeč. Jisté je, že se ukazuje to, co tvrdíme dlouho, tedy že nás nic jiného než přirozená imunita, nic lépe neuchrání.

Média už nemluví o ničem jiném než o povinné vakcinaci, což vyvolává v mnohých lidech obavy a jiní dokonce podlehli tlaku a stojí ve frontách před vakcinačními centry. Dokonce se opět otvírají nová. Někteří zaměstnavatelé využívají situace a tlačí na pilu, počet vytrvalců se snižuje a osamocení anticovidoví Robinsoni jsou středem pozornosti. Platí to jak pro státní zaměstnance, tak i v soukromém sektoru, kdy majitel či vedoucí pracovníci patří k zmanipulované většině. Stali jsme se svědky či oběťmi každodenního honu na čarodějnice a diskriminace. Paradoxem je, že cílem útoků jsou zdraví lidé, jejich organizátory ti, kteří se před covidem necítili v bezpečí a bez ohledu na reálná rizika podlehli vábení všemocné Tečky. Skutečně existují místa, kde je na antivaxery pohlíženo jako na zločince, přestože po právní i lidské stránce nedělají nic špatného. Ovšem stádní chování pohltí většinou i vcelku inteligentní lidi a projevují se tak jejich nízké pudy. Každá doba měla své fanatiky, udavače a kolaboranty, ovšem ta nynější je odpornější než v období anticharty. Tu tenkrát podepsalo mnoho z těch, kteří později tvrdili, že k podpisu byli přinuceni. Bude se historie opakovat a přijde podobný posyp na hlavu, nebo se vše vyřeší tím, že už nebude nikdo, kdo by si ten popel do svého účesu třeba za pět let aplikoval?

Ministerstvo zdravotnictví spouští registraci dětí starších pěti let, které jejich rodiče vystaví všem možným rizikům spojeným s vpichem. Bude zajímavé sledovat, kolik rodičů zůstane pevných v kramflecích, protože ještě nedávno absolutní většina říkala:,,Na děti nám nesahejte!“. Ovšem řada z nich se tvářila stejně tvrdě ve vztahu k sobě a teď stojí na druhou dávku v dlouhé frontě před centrem a nadávají bývalým souputníkům dobou covidovou do hazardérů. Zároveň pozitivní Vojtěch prohlásil, že od března bude povinné očkování pro generaci 60+. O tom, že to nebude jednoduché vyhlásit, není sporu, navíc v tu dobu už bude stávající zpěvák ve výslužbě. Bohužel vzhledem k jisté myšlenkové a ideologické přibržděnosti nového premiéra Fialy a propagátora vakcinace Zemana, též pozitivního, bude tlak skutečně velký. Logiku v tom, že xkrát očkovaní nemocní prosazují vakcinaci jako jediné možné řešení, opravdu nehledejte. Protože nalézt ji tam by bylo na Nobelovu cenu. Tedy pokud nebereme v potaz korupci.

Čekají nás těžké týdny a měsíce. Média zatajují množství případů neblahých následků vakcinace, dementují informace o jednotlivých produktech, jejich složení, ignorují realitu. To by se dalo ještě pochopit, většina z nich žije z propagace. Jestliže mohou v našich televizích běžet reklamy na Zalando, ve kterých převažují černoši, vyskytují se homosexuálové, případně nás Seznam seznamuje s teplým Santou, pak nemůžeme být překvapeni z reklamní kampaně na produkty farmaceutického průmyslu. Hlavní herci zastoupeni Hořejším, Kubkem, Maďarem, Smejkalem, Prymulou a politickou reprezentací už jen dotváří kolorit při vytváření strachu. Jejich systematičnost je děsivá. Naprostá bezohlednost a bezcitnost způsobené buď nenasytností nebo fanatismem jsou už jen dokreslením jejich charakteru. Ostatně, jak už jsme několikrát zmiňovali, i v této době přehlídka lidských vlastností a různých zákoutí morálky ukazuje na zkaženost společnosti. V dobách blahobytu se lecos ztratí. Nyní už dokážeme rozlišit lidi s rovnou páteří, hrdostí, vlastním názorem a ochotné nedůvěřovat politikům a médiím od ovlivnitelných, ustrašených a poslušných, kterým dodává odvahu davová psychóza, přestože jsou obětí strachu. Nezbývá nic jiného než hledat to, co nás můžete spojovat a pomůže nám vzepřít se plánům elit. Moc toho už není, ale s určitou dávkou zarputilosti, trpělivosti a švejkovství to lze dokázat. Češi jsou mistři improvizace, tedy vsaďme na ni a nevzdávejme se.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 609 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)