TRUMPBIDEN2
29.11.2020
Kategorie: Politika

Aktuální shrnutí volebních podvodů v USA – Biden nemá nic jisté!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

I přes neustálé ubezpečování především evropských mainstreamových médií, slouhovských politiků, kteří již dávno popřáli k vítězství Bidenovi, ale i navzdory veškerým přípravám Bidenova týmu k nástupu na prezidentský post, zatím není jeho údajné vítězství vůbec jisté. To se potvrzuje s tím, jak postupně vyplouvají na povrch další a další podvody ve sporných státech. Někde už je po opakovaném sčítáni natolik malý rozdíl, že stále může dojít k jistému zvratu. Podle tohoto článku má nyní Trump 13 cest k vítězství, zatímco Biden jich má jen 10.

Pensylvánie – snad žádný stát v dějinách USA se nezapojil do většího podvodu, než Pensylvánie v případě letošních voleb. Stát řídí zkorumpovaní demokraté, kteří už tvrdí, že je Biden  vítězem. Rudy Giuliani však před pár dny navštívil stát a narazil na množství podvodů, které byly v tomto státě k vítězství Bidena využity. Není možné při stávajících důkazech o manipulacích tato skandální zjištění vyvrátit. Giuliani se snaží případy podvodů posunout kupředu prostřednictvím soudů, které budou muset prošetřit stovky tisíc nelegálně započítaných hlasů. Jakmile bude případ projednáván před spravedlivým soudem, Trump velmi pravděpodobně vyhraje Pensylvánii.

Wisconsin – tento stát také nyní ukazuje Bidena v čele, ale brzy ráno po volbách se více než 100.000 hlasů jakoby zázrakem objevilo v Milwaukee. Přepočítávání pokračuje. Kromě toho žaloba tvrdí, více než 100.000 hlasů bylo nelegitimních, všechny tyto hlasy byly pro Bidena. Tento případ je také u soudu. Současný náskok pro Bidena je jen 20 000 hlasů. Stále je velmi pravděpodobné, že dalším sčítáním a soudním projednáním vyhraje Trump i tento stát.

Michigan – tento stát je také plný podvodů. Demokratičtí vůdci udělali vše, co mohli, aby zde Bidenovi ukradli volby. Stejně jako ve Wisconsinu, také zde bylo více než 100.000 hlasů v Detroitu v noci voleb přiděleno zřejmě podvodem, čímž  došlo ke zvratu v Trumpově dosavadním vedení. Ve středu večer Sidney Powell podal stížnost proti zkorumpovaným demokratům, kteří řídí stát. Tento případ se stále vyšetřuje. Jakmile budou nezákonné hlasy eliminovány, prezident Trump má velmi dobrou šanci na vítězství také v tomto státě.

Georgia – i v tomto státě se objevilo mnoho podvodů. Prezident vyhrával tento stát ještě v noci voleb o 100 000 hlasů. Ale pak se počítání v Atlantě náhle zastavilo kvůli poruše vodovodu v centru města, kde se počítaly hlasy. Voda zatím nikdy nepřerušila sčítání voleb, to se přihodilo nyní poprvé. Pak se náhle dostal Biden do vedení, které v současné době činí kolem 13.000 hlasů. U soudu jsou nyní dva případy, z toho jeden inicioval Lin Wood a druhý Sidney Powell ve středu večer. Pokud dojde ke spravedlivému soudu, Trump pravděpodobně vyhraje i tento stát.

Nevada – i v tomto státě se podařilo prokázat hodně podvodů. Podpisy hlasujících voličů nebyly ověřeny v případě stovek tisíc hlasů. Je velká šance, že prezident Trump vyhraje i tento stát, pokud se podaří falešné hlasy odstranit. V Nevadě se zatím čeká na vyšetření mnoha sporných případů. Biden zde v současné době vede o 34.000 hlasů.

Arizona – nikdo zatím neví, co bude s tímto státem. Vzhledem ke zpoždění při sčítání hlasů je možné, že i tento stát bude ukraden prezidentu Trumpovi. Biden v současné době vede o pouhých11.000 hlasů.

Při součtu soudních případů týkajících se všech podvodů, má prezident Trump13 různých cest jak vyhrát volby:

U Bidena existuje 10 cest, jak vyhrát volby:

Vše bude samozřejmě záviset i na soudech, nicméně jedno je už nyní jisté: prezidentské volby v USA v roce 2020 vejdou do historie jako volby s rekordním počtem podvodů…

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 762 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.