blm00-1200x800
25.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Aktivisté BLM mají jasno: “Běloši musí trpět” (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V kontextu současného soudu jsem objevila zajímavé video, které víc než cokoli jiného jasně ukazuje, jaká je nyní nálada zřejmě nemalé části černochů vůči bělochům, tedy alespoň v USA. Jejich zkreslené představy o tom, že snad denně dojde ke stovkám “vražd” ve stylu Floyda jsou dány stávající propagandou. Všichni ti, kdo rasistickou organizaci BLM podporují a jejich rasismus den co den přikrmují, budou mít na svědomí nejen vraždy, k nimž možná v důsledku této propagandy ještě dojde, ale zároveň mají na svědomí i ty, k nimž již došlo. V poslední době to byla například vražda staršího páru a jejich vnoučat či malého dítěte.

 

Na zádušní mši za George Floyda využil novinář a filmař Gonzo Ami Horowitz příležitost vyslechnout několik násilných černošských  aktivistů z BLM, kteří mimo jiné prohlásili, že může být nutná rasová válka, že běloši se musí cítit  ublíženě a že Minneapolis by měl být vypálen do základů.

“Podpálit celé město,” říká černoška, která je podporována další násilnou aktivistkou, která tvrdí, že Minneapolis musí být vypálen, “abychom ukázali, že jsme tady a jako pomsta za smrt George Floyda”.

Jedna z žen tvrdila, že policista usvědčený ze způsobení smrti George Floyda by neměl jít vůbec k soudu, ale měl by být “souzen tak, jak je”. Tím měla zřejmě na mysli veřejný lynč.

Několik stoupenců BLM, s nimiž Horowitz hovořil, také prohlásilo, že pokud by Derek Chauvin nebyl odsouzen k tvrdému trestu, místo toho by chtěli, aby byla vykonána “pouliční spravedlnost” – aby byl potrestán nebo dokonce zabit mimo soudní systém.

Pozoruhodné je, že násilní černí rasisté také tvrdí, že došlo k úmyslné “genocidě” černých Američanů a jedna z žen tvrdila, že policie každoročně zabije “tisíce” neozbrojených černochů – když skutečné číslo bylo loni v rámci USA 18.

“Pokud je to to, co je třeba udělat, musíme to udělat” – tak odpoví jedna žena na otázku, zda obhajuje rasovou válku, a získá podporu i další aktivistky.

“Nechci říct, že musíme začít vraždit všechny bělochy, ale… Možná potřebují cítit bolest,” říká Horowitzovi jedna z dotazovaných žen.
 
Jeden aktivista tvrdí, že Derek Chauvin měl být “předhozen vlkům” už dávno a stoupenci hnutí dále tvrdí, že většina americké populace je rasistická a že by bylo “ideální” je nechat projít “pouliční spravedlností”.

Na rozhovor s účastníky zádušní mše za Floyda se můžete podívat níže (video je anglicky):

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 425 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)