19.8.2015
Kategorie: Společnost

Akademikům neděkuji, ale zažádám si o brokovnici a zpevním mříže

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 19|08|2015

Na internetu se objevila výzva „Vědci proti strachu a lhostejnosti“, podepsalo ji 744 vědeckých pracovníků z různých institucí u nás i v zahraničí. Tedy výzvu podepsalo cca 1,2 promile občanů EU. Jistý bloger Polický jim na i-dnes děkuje.

Já bych tu výzvu akademiků přešel, ale „probudil“ mne právě sluníčkářský blog Polického, který napsal: „V současné medialní hysterii kolem přijímání uprchlíků potěší každá zpráva o racionálním pohledu na věc.“ Mile napsáno, doslova sluníčkářsky, jenže nejde ani tak o neracionálně racionální pohled na věc pana Polického, ale na fakta a podle mého jeho hysterii. Podle odhadů Eurostatu  se populace Evropské unie zvýšila z 506,9 mil. k 1. lednu 2014 na celkem 508,2 mil. obyvatel k 1. lednu 2015, což představuje nárůst o 1,3 mil. obyvatel. Pochopitelně že tento nárůst nemá na svědomí zvýšení porodnosti evropanek, ale migrace. Většinově migrace ekonomická a kolonizační.

Pan Polický, očividně četl pouze media, která vydávají sluníčkářské články o nutnosti pomoci ekonomickým migrantům a spícím bojovníkům islámského státu. Akademici zřejmě nečtou ani ta, protože zkoumají, či filosofují v “pražské kavárně”.  Zcela očividně pan Polický ignoruje i (stejně jako naše vláda) alarmující výroční zprávy BIS a dění v EU. Nevím jak pan Polický, ale já se chystám zajet do Makra pro zásoby, opatřit obydlí mřížemi (mám je, jen je třeba je zdokonalit) a uvažuji o pořízení loveckého lístku, abych mohl pořídit “obrannou” brokovnici. Vy sluníčkáři si dál klidně pište takové blogy, media ať si píší své tendenční články, vždyť jim za ně „nekdo“ platí. . Jen si dovolím podotknout, že podle mého tak 80% našeho národa sluníčkaření pražské kavárny nesdílí.

Hunter at sunset

Nesdílí je ne proto, že by podléhalo údajným “poplašným” zprávám, ale protože vnímá to, co se reálně děje v Řecku, Itálii, Francii, Německu, Švédsku a dalších zemích. Vnímá to, že snad nejpreciznější policisté Evropy – tedy němečtí policisté, se bojí vstupovat do problémových čtvrtí německých měst, většinově osídlených migranty i za bílého dne. Stejně tak jako policisté ve Francii a jinde. Už i paní kancléřka Merkelová se probrala (zřejmě přes nátlak odposlechů USA) ze snu řízeného Obamou a konstatovala, že “migranti” jsou větší problém, než Řecko. Jen ještě nepochopila,. že jsou větší problém, než Rusko. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek likviduje „parazity živnostníky“, ale to, že jsme potravinářskou konzumační popelnicí Evropy ignoruje.

Premier Sobotka hurvínkovsky kývá hlavou, že odmítáme kvóty EU stran migrantů, ale jeho poslanci odhlasovali, že jich přijmeme nejvíc z celé EU ve vztahu na počet obyvatel. Ministři Chovanec a Stropnický hlásají, že mají situaci pod kontorlou a že pošlou na hranice armádu, jen poněkud nezaregistrovali, že počet utečenců u nás již zcela zásadně převyšuje počet našich vojáků. Valí se na nás migrační vlna, která přinese nemoce, kriminalitu a možná i teroristické útoky. Kraje ČR, kterých se to týká nejvíce, přijaly krizová opatření, včetně uzavření hranic. Ale premier Sobotka je zřejmě více zaměstnán bojem s vlastními stranickými hejtmany, než aby vnímal realitu a staral se o bezpečnost tohoto státu. Steně přijde den, kdy bude podle mého právě Chovancem zlikvidován. Vláda ČR přijímá stupidní opatření na likvidaci živnostníků, zákazy kouření v restauracích, EET, namísto toho, aby se postarala o bezpečnost vlastních obyvatel. Tento stát se dále beztrestně rozkrádá

Stejně tak jsou „in“ sluníčkáři Dientsbier, Kocáb, Halík, Šabatová a další. Pokud tato situace bude pokračovat, začnu vážně uvažovat o emigraci. Jenže není kam. Možná na Kubu, ale ta už kamarádí s USA. Pokud tato situaxe bude pokračovat, vyhlásím „občanskou neposlušnost“ a myslím, že za hodinu budu mít víc podpisů, než akademici z celé Evropy, zvoucí migranty. To co se stalo včera v Thajsku a před tím v Tunisu a jinde se brzo začne dít u nás. Blíží se doba, kdy na nás nebudou „nárazově“ útočit „někteří“ jedinci kopanci, násadami od krumpáče či mačetami, ale budou se dít mnohem horší věci. A nejsem si jist, zda bude nějakému sluníčkáři z pražské kavárny něco platné, pokud bude volat:  „já vás tu vítám“, až mu nějaký mírumiílovný muslim v černé uniformě a s mačetou v ruce navlékne oranžový rubáš a pak mu položí vlastní hlavu na záda.

Politici nám již více jak 20let vysvětlují, že neseme odpovědnost sami za sebe. Není na čase, abychom to udělali? Je mi jedno co píší zkorumpovaná media či pan Polický. Nechám zpevnit mříže, sjedu pro zásoby a zažádám o brokovnici. Snad to ještě stihnu…… A co vy? A proč je třeba na brokovnici lovecký lístek? Já přece nechci vraždit zvířata, chci se jen brániít proti lidské zvěři… Je třeba zavřít vykopávané otevřerné dveře a začít stavět ploty a mříže. Z pudu sebezáchovy, pro nejisté přežití. Jinak bude pozdě. Ale ono už je, už jsou tady…..a vládní soudruzi pak vezmou kramle do daňových rájů.

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 106 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz