ipad-820272_1280
16.12.2019
Kategorie: Kultura a tipy

AIM internet se šíří Českem i do těch nejmenších vesniček

Sdílejte článek:

Internetové připojení už dávno nepotřebují pouze mladí lidé. I starší věkové skupiny si chtějí přečíst, co je nového, zavolat si na Skype s vnoučaty nebo sledovat internetovou televizi. Internet je třeba ve velkých městech, ale i v malých vesničkách. A právě tam bývá připojení často problematické.

Žijeme v 21. století, ale mnozí poskytovatelé internetu vám ještě budou tvrdit, že na vesnici nemůžete mít rychlé připojení, případně nabídnou pouze nestabilní Wi-Fi internet. Možná na vás budou zkoušet i agregace, FUP či jiné pasti na uživatele. AIM internet ovšem ukazuje, jak snadno je možné získat rychlý internet na doma s férovými podmínkami.

Internet všude po republice

Internetové připojení dnes potřebuje téměř každý a jeho poskytovatelé toho velmi chytře využívají. Například vás nalákají na vysokou rychlost, ale při reálném používání jí nikdy nedosáhnete, protože ve skutečnosti máte agregované připojení. Případně vám vysvětlí, že dostanete Wi-Fi internet, takže není třeba nikde natahovat žádné kabely. Už ovšem neprozradí, jak nestabilní toto připojení je při špatném počasí.

Společnost AIM na to jde jinak. Nabídne vám internet Plzeň, ale i připojení pro malou vesnici. Férově, s transparentními podmínkami, za slušnou cenu, a ještě s bonusovými službami. Velký zájem je například o jejich internetovou televizi Kuki. AIM dokazuje, že i v menších obcích a na vesnicích je možné mít rychlý a stabilní internet. Dnes pokrývá většinu republiky, a zda by dodal internet i vám, si snadno ověříte na jejich webu. Zadáte adresu a dozvíte se, jaké typy připojení jsou u vás doma k dispozici. Společnost AIM je známá například pro svůj internet Praha 13, ostatně na pražských sídlištích začínala, nicméně dnes působí opravdu po celé ČR.

Impulsovic tarify lze vyhrát zdarma

Na konci prázdnin se AIM spojila také s nejposlouchanější českou rádiovou stanicí, rádiem Impuls. Společně dali dohromady tzv. Impulsovic tarify, výhodné nabídky internetu, které je možné vyhrát zdarma. Stačí poslouchat rádio Impuls, konkrétně vysílání Fanda a jeho česká banda. Každý pracovní den se tam o internet soutěží. AIM se tímto krokem snaží rozšířit myšlenku o rychlém připojení i mezi starší věkové skupiny. Ve svých marketingových kampaních totiž myslí na všechny. A v nabídce svých tarifů taktéž.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 448 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...