ipad-820272_1280
16.12.2019
Kategorie: Kultura a tipy

AIM internet se šíří Českem i do těch nejmenších vesniček

Sdílejte článek:

Internetové připojení už dávno nepotřebují pouze mladí lidé. I starší věkové skupiny si chtějí přečíst, co je nového, zavolat si na Skype s vnoučaty nebo sledovat internetovou televizi. Internet je třeba ve velkých městech, ale i v malých vesničkách. A právě tam bývá připojení často problematické.

Žijeme v 21. století, ale mnozí poskytovatelé internetu vám ještě budou tvrdit, že na vesnici nemůžete mít rychlé připojení, případně nabídnou pouze nestabilní Wi-Fi internet. Možná na vás budou zkoušet i agregace, FUP či jiné pasti na uživatele. AIM internet ovšem ukazuje, jak snadno je možné získat rychlý internet na doma s férovými podmínkami.

Internet všude po republice

Internetové připojení dnes potřebuje téměř každý a jeho poskytovatelé toho velmi chytře využívají. Například vás nalákají na vysokou rychlost, ale při reálném používání jí nikdy nedosáhnete, protože ve skutečnosti máte agregované připojení. Případně vám vysvětlí, že dostanete Wi-Fi internet, takže není třeba nikde natahovat žádné kabely. Už ovšem neprozradí, jak nestabilní toto připojení je při špatném počasí.

Společnost AIM na to jde jinak. Nabídne vám internet Plzeň, ale i připojení pro malou vesnici. Férově, s transparentními podmínkami, za slušnou cenu, a ještě s bonusovými službami. Velký zájem je například o jejich internetovou televizi Kuki. AIM dokazuje, že i v menších obcích a na vesnicích je možné mít rychlý a stabilní internet. Dnes pokrývá většinu republiky, a zda by dodal internet i vám, si snadno ověříte na jejich webu. Zadáte adresu a dozvíte se, jaké typy připojení jsou u vás doma k dispozici. Společnost AIM je známá například pro svůj internet Praha 13, ostatně na pražských sídlištích začínala, nicméně dnes působí opravdu po celé ČR.

Impulsovic tarify lze vyhrát zdarma

Na konci prázdnin se AIM spojila také s nejposlouchanější českou rádiovou stanicí, rádiem Impuls. Společně dali dohromady tzv. Impulsovic tarify, výhodné nabídky internetu, které je možné vyhrát zdarma. Stačí poslouchat rádio Impuls, konkrétně vysílání Fanda a jeho česká banda. Každý pracovní den se tam o internet soutěží. AIM se tímto krokem snaží rozšířit myšlenku o rychlém připojení i mezi starší věkové skupiny. Ve svých marketingových kampaních totiž myslí na všechny. A v nabídce svých tarifů taktéž.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 050,00 Kč
Vybráno 14.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 434 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.