8b3fea3c3676b05f6584aae50176_r16-9_w640_h360_g6a0db8f86cd811e594170025900fea04
14.9.2016
Kategorie: Společnost

Ahmed a smrt jeho české přítelkyně: Policie znovu potvrdila, že si dívka sama zasadila třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce

Sdílejte článek:

COM

V prosinci loňského roku jste si na Pravém prostoru mohli přečíst první článek o podivné smrti Anety R. a ještě podivnějším vyšetřování české policie, která případ uzavřela s tím, že se jedná o sebevraždu (tedy, že se Aneta 13x sama bodla, z toho 3x do srdce).

V kauze jako figuruje její přítel Ahmed, který podstoupil test na detektoru lži. Výsledkem bylo odhalené lhaní v pěti otázkách, ale policie to vyhodnotila tak, že se musí přihlédnout k tomu, že je muslim, takže má trošku jiné cítění. 

Aneta R. zemřela předloni v září v bytě v Letňanech poté, co byla celý večer se svými dvěma přáteli a dalšími známými v pražském baru. Policie případ uzavřela s tím, že u třiadvacetileté dívky propukla toxická psychóza, kterou si způsobila kombinací alkoholu a kokainu. Podle závěrů policejního vyšetřování si dívka zasadila třináct bodných a řezných ran kuchyňským nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Případ byl původně vyšetřen a uzavřen jako sebevražda. Později jej na začátku tohoto roku kvůli chybám znovu otevřela vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Nyní ale pražská kriminálka po osmi měsících nového vyšetřování případ znovu odložila s tím, že se Aneta R. zabila sama. “Úmrtí bylo řádně prošetřeno a nebyly zjištěny konkrétní skutečnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,” řekl vrchní komisař Petr Vácha.

Anetina matka je přitom přesvědčena, že smrt její dcery stále nebyla dostatečně vysvětlena. Chce podat proti rozhodnutí stížnost, protože je stále přesvědčena, že její dcera zemřela za jiných okolností, než jak tvrdí policie. Upozorňuje také na to, že se při pitvě ztratilo dceřino srdce: kde skončilo, dodnes neví ani policie, ani doktoři, kteří mladou ženu jako první pitvali.

Opravdu se nikomu z kompetentních nezdají okolnosti tohoto případu podivné? Nebo snad vyšetřování muselo akceptovat ono “trošku jiné cítění” muslimského přítele Ahmeda, který prý jen vytahoval nůž z jejího těla? 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 475 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...