ahmadrtl
26.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Ahmad žijící se dvěma manželkami v Německu děkuje “Mama Merkel”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

Podívejte se na reportáž německé RTL o syrském muslimu Ahmadovi žijícího v Německu se 2 manželkami a 6 dětmi! Tady je příklad integrace muslimů do německé společnosti, potěší hlavně německé daňové poplatníky.

 

Úsměvná a zároveň mrazivá reportáž, kterou můžete shlédnout zde:

.

Syrský uprchlík Ahmad nás ve zhruba 3 a půl minutové reportáži provádí svým obyčejným dnem, která začíná v „jeho“ domě, který mu přidělila místní nezisková organizace starající se o začlenění běženců.

Ahmed je usměvavý, spokojený, představuje nám nejprve první manželku, poté druhou, kterou si bral v jejích třinácti letech. Je ohleduplný, v domě v prvním patře je zvlášť pokoj pro první manželku a její dvě děti, hned vedle pokoj pro druhou manželku, v přízemí má Ahmed ložnici s letištěm, kde vysvětluje, že se ženami nespí s oběma najednou, ale odděleně.

A dodává: Není mezi námi žárlivost, nesmí být. Chce ještě dostat do Německa další manželku, kterou má nyní v Sýrii, což prý u soudce (německého) nebude problém.

Zlatá jsou slova Ahmada také na adresu Německa:

„Vždycky jsem chtěl do Německa, jsou tam sociální dávky!“

A peníze? Ty nedoučený Ahmed stále na podpoře neřeší, jdu do banky a vyberu je, jak sám trefně říká.

V závěru reportáže děkuje mamá Merkel a plánuje mít další děti, klidně 10, 20 dětí.

V Německu již s integrací skutečně postoupili, poněvadž minulý měsíc soudce v Hamburku soudním rozhodnutím schválil druhou manželku z důvodu ochrany dětí, které již s ní měl. A integrace skutečně probíhá, ale ze strany většinové německé společnosti, nikoliv naopak, jak by tomu mělo být.

Výše zmíněná reportáž může být pro nás a naše občany mementem, kam až se může dostat uskutečňování multikulturalistických vizí pod praporem pseudohumanity a falešné solidarity. Co znamená podpora migrace z nekompatibilních islámských kultur. Co znamená mlčení nebo tolerance k těmto sociálně budování multikulturalistických zítřků. Vždy na počátku těchto inženýrským programů je relativizace základních hodnot, proto je u nás kardinál Duka takovým způsobem napadán a nálepkován.

Ti co hlásají toleranci a bezbřehý humanismus se ve skutečnosti snaží zcela převrátit základní hodnoty, dát jim nový význam a přisvojit si je pro sebe. Klasickým příkladem jsou lidská práva.

Jsou potřebná a jejich dodržování je důležité, ale to co dnes předvádí levicoví aktivisté již s ochranou lidských práv nemá nic společného. Jde prakticky jen o násilné zavádění multikulturalistické agendy.

Tam je prvopočátek pozdějších reportáží s Ahmady žijícími se 2 a více manželkami i když oficiálně je bigamie i v Německu trestná (zatím).

Proto je důležité základní hodnoty naší civilizace hájit. Ve výše uvedeném videu jsou všechny odpovědi na otázky, zda má smysl podepsat petici na podporu kardinála Dominika Duky. Jde o hodnoty, které kardinál Duka ztělesňuje a které jsou trnem v oku nejrůznějším levicovým aktivistům usilujícím o světlé zítřky, jejichž důsledky můžeme shlédnout ve výše uvedeném videu.

Petici již podepsalo několik tisíc lidí. Podrobněji se můžete s peticí seznámit ZDE.

Pokud nebudeme dělat nic a budeme dál pasivní a lhostejní, necháme šířit zlo, které se pak může rozšířit jak požár v suchém lese.

 .
Poznámka reakce PP: Uvedenou reportáž jsme našim čtenářům již také přinesli v nové rubrice Videoprostor.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.