15.11.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Ahmad Almohammed byl přijat jako uprchlík před válkou a za měsíc vraždil v Paříži

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 15|11|2015

Sluníčkáři nás dodnes kárali, že jsme xenofobové, že vyvoláváme paniku, když vyslovujeme obavu, že mezi migranty do Evropy proudí i bojovníci ISIS. Bohužel jsme měli pravdu. Které město přijde na řadu po Paříži?

Srbský deník Blic v neděli jako první médium na světě zveřejnil fotografii a identitu člověka, který se v pátek večer podílel na krvavém teroristickém útoku v Paříži. Útočník, který při tom i zahynul, se jmenoval Ahmad Almohammed a bylo mu 25 let. Do Evropy se dostal přes Řecko, kde se 3. října registroval na ostrově Leros jako uprchlík. Pak se 7. října registroval na srbsko-makedonském hraničním přechodu Preševo–Tabanovce a v Srbsku formálně požádal o azyl. Podle srbského ministerstva vnitra šlo o člověka, o kterého se zajímá francouzská tajná služba, přitom ale nebyl v hledáčku Interpolu. 

Přes tato fakta nás media a politici ujišťují, že masakr v Paříži nemá nic společného s migranty. Stále se lže a zamlčují se fakta. Masakr v Paříži nebyl náhodný čin vyšinutého jedince, ale dlouhodobě připravovaný teroristický útok. Je pravděpodobné, že budou následovat další útoky s mnohem větším počtem obětí. Naše media, včetně veřejnoprávní ČT, neustále „zjemňují“ nepopiratelná fakta, že za terorismem v Evropě stojí islám a naznačují, že jde o útoky „pomatených jedinců“, kteří údajně s islámem nemají nic společného. Přitom islámský stát se ke všem útokům hlásí, stejně tak jako k masakru v Paříži, který byl podle něj pomstou za francouzskou účast v syrské válce. Lhali nám. Masakr v Paříži je bohužel důkazem, že se mezi migranty skrývají atentátníci

ahmed

Proč se nepíše o tom, že nebýt bdělé ochranky fotbalového stadionu v Paříži, pak by zřejmě zemřely tisíce lidí? Jeden z teroristů měl namířeno na tribunu, kde se měl odpálit. Nastal by chaos a ze stadionu by se co nejrychleji snažily dostat desetitisíce lidí. V tu chvíli měli provést sebevražedný útok zbylí dva. Teroristé se tak snažili maximalizovat počet civilních obětí. (Zdroj: zde.)

Jak dlouho nám budou politici a media lhát a zamlčovat fakta? Proč se nepíše o sílící kritice Merkelové a Holanda, jejich strmém propadu preferencí a blížímu se konci? Proč se neinformuje o tom, že například v okolí Marseille je obrovská muslimská komunita, no go zóna o velikosti kolem 180 kilometrů čtverečních. Muslimové v ní mají vlastní armádu, vybavenou pistolemi a samopaly, ale dokonce i protiletadlovými zbraněmi a protitankovými střelami a minomety. Proč se zatajuje, že je velmi těžké až nemožné zabránit teroristickým útokům? Nelze ohlídat vše, nelze chránit všechny. Politici před časem po masakru na Charlie Hebdo vyslovovali soustrast a tvrdili, že útok nemá nic společného s islámem, přestože, byl odvetou za karikatury Mohameda. Oslavovali plátek, který před pár týdny zesměšňoval pád ruského letadla na Sinai. Také šlo o „karikaturu“ v rámci „svobody slova“?

Politici opět sluníčkářsky vyzývají Evropany, že masakr v Paříži nesmí vyvolat nenávist vůči migrantům a muslimům. Souhlasím, že plošná nenávist jako taková vůči komukoli je nepřijatelná. Stejně tak je ale nepřijatelné „ukolébávání“ veřejnosti tvrzením, že terorismus v Evropě nemá nic společného s islámem, který je ve odstatě mírumilovný. To jsou až nebezpečné lži, které mohou oslabit a otupit to nejdůležitější – naši ostražitost a obranyschopnost. Tryzny a teatrální prohlášení politiků nic nevyřeší. Je nezbytné realizovat maximum nezbytných opatření k tomu, aby se zabránilo dalším útoků s ještě větším počtem obětí. Útokům, které jsou podle odborníků v nejbližší době chystány. Je třeba okamžitě zastavit příliv migrantů, je třeba neprodyšně uzavřít hranice Schengenu a to i za použití armády.

Je třeba, aby nám Brusel přestal lhát a je nezbytné, aby se Evropa začala okamžite bránit. Válka totiž již začala. Zítra mohou být desítky mrtvých v Mnichově, Londýně, ale i v Praze.

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.