15.11.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Ahmad Almohammed byl přijat jako uprchlík před válkou a za měsíc vraždil v Paříži

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 15|11|2015

Sluníčkáři nás dodnes kárali, že jsme xenofobové, že vyvoláváme paniku, když vyslovujeme obavu, že mezi migranty do Evropy proudí i bojovníci ISIS. Bohužel jsme měli pravdu. Které město přijde na řadu po Paříži?

Srbský deník Blic v neděli jako první médium na světě zveřejnil fotografii a identitu člověka, který se v pátek večer podílel na krvavém teroristickém útoku v Paříži. Útočník, který při tom i zahynul, se jmenoval Ahmad Almohammed a bylo mu 25 let. Do Evropy se dostal přes Řecko, kde se 3. října registroval na ostrově Leros jako uprchlík. Pak se 7. října registroval na srbsko-makedonském hraničním přechodu Preševo–Tabanovce a v Srbsku formálně požádal o azyl. Podle srbského ministerstva vnitra šlo o člověka, o kterého se zajímá francouzská tajná služba, přitom ale nebyl v hledáčku Interpolu. 

Přes tato fakta nás media a politici ujišťují, že masakr v Paříži nemá nic společného s migranty. Stále se lže a zamlčují se fakta. Masakr v Paříži nebyl náhodný čin vyšinutého jedince, ale dlouhodobě připravovaný teroristický útok. Je pravděpodobné, že budou následovat další útoky s mnohem větším počtem obětí. Naše media, včetně veřejnoprávní ČT, neustále „zjemňují“ nepopiratelná fakta, že za terorismem v Evropě stojí islám a naznačují, že jde o útoky „pomatených jedinců“, kteří údajně s islámem nemají nic společného. Přitom islámský stát se ke všem útokům hlásí, stejně tak jako k masakru v Paříži, který byl podle něj pomstou za francouzskou účast v syrské válce. Lhali nám. Masakr v Paříži je bohužel důkazem, že se mezi migranty skrývají atentátníci

ahmed

Proč se nepíše o tom, že nebýt bdělé ochranky fotbalového stadionu v Paříži, pak by zřejmě zemřely tisíce lidí? Jeden z teroristů měl namířeno na tribunu, kde se měl odpálit. Nastal by chaos a ze stadionu by se co nejrychleji snažily dostat desetitisíce lidí. V tu chvíli měli provést sebevražedný útok zbylí dva. Teroristé se tak snažili maximalizovat počet civilních obětí. (Zdroj: zde.)

Jak dlouho nám budou politici a media lhát a zamlčovat fakta? Proč se nepíše o sílící kritice Merkelové a Holanda, jejich strmém propadu preferencí a blížímu se konci? Proč se neinformuje o tom, že například v okolí Marseille je obrovská muslimská komunita, no go zóna o velikosti kolem 180 kilometrů čtverečních. Muslimové v ní mají vlastní armádu, vybavenou pistolemi a samopaly, ale dokonce i protiletadlovými zbraněmi a protitankovými střelami a minomety. Proč se zatajuje, že je velmi těžké až nemožné zabránit teroristickým útokům? Nelze ohlídat vše, nelze chránit všechny. Politici před časem po masakru na Charlie Hebdo vyslovovali soustrast a tvrdili, že útok nemá nic společného s islámem, přestože, byl odvetou za karikatury Mohameda. Oslavovali plátek, který před pár týdny zesměšňoval pád ruského letadla na Sinai. Také šlo o „karikaturu“ v rámci „svobody slova“?

Politici opět sluníčkářsky vyzývají Evropany, že masakr v Paříži nesmí vyvolat nenávist vůči migrantům a muslimům. Souhlasím, že plošná nenávist jako taková vůči komukoli je nepřijatelná. Stejně tak je ale nepřijatelné „ukolébávání“ veřejnosti tvrzením, že terorismus v Evropě nemá nic společného s islámem, který je ve odstatě mírumilovný. To jsou až nebezpečné lži, které mohou oslabit a otupit to nejdůležitější – naši ostražitost a obranyschopnost. Tryzny a teatrální prohlášení politiků nic nevyřeší. Je nezbytné realizovat maximum nezbytných opatření k tomu, aby se zabránilo dalším útoků s ještě větším počtem obětí. Útokům, které jsou podle odborníků v nejbližší době chystány. Je třeba okamžitě zastavit příliv migrantů, je třeba neprodyšně uzavřít hranice Schengenu a to i za použití armády.

Je třeba, aby nám Brusel přestal lhát a je nezbytné, aby se Evropa začala okamžite bránit. Válka totiž již začala. Zítra mohou být desítky mrtvých v Mnichově, Londýně, ale i v Praze.

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.