VIRVAKCINA
25.12.2020
Kategorie: Společnost

Agitace funguje, bankovky šustí…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTitulky z našich médií, které předcházely článkům o dlouhé frontě čekatelů na podstoupení PCR testů před vánočními svátky v Ostravě, kterou rozpustila policie, svědčí o tom, jak zmanipulovaní už Češi a Moravané jsou. V rozhovorech s lidmi ve frontě, která vznikla před odběrným centrem, přičemž lidé tito seděli ve svých automobilech i 3 hodiny a podařilo se jim přiucpat blízký kruhový objezd, značí o tom, že lidská poslušnost je nekonečná.

Abychom ještě upřesnili, tyto testy byly hrazené samotnými zájemci, cena lehce převyšovala 1500 Kč a museli jste se dopředu objednat. Ptáte li se, co vedlo dotyčné k stání v dlouhé řadě vozidel, přičemž na mnohé se nedostalo, pak to bylo prohlášení Ministerstva zdravotnictví, které nabádalo občany k tomu, aby nenavštěvovali své starší příbuzné. A pokud si to lidé nechtěli připustit, pak se měli před takovou návštěvou nechat otestovat. Jak už jsme informovali, chybovost testů je vysoká, metoda jejich zpracování neodpovídá tomu, k čemu byly vyvinuty a v podstatě jejich trvanlivost by i za ideálních podmínek v případě negativního výsledku končila v okamžiku opuštění testovacího místa. Byl li test pozitivní, neznamená to zdaleka ani infekčnost, ani samotnou nemoc. Takže v podstatě ti lidé tam čekali především na to, aby odevzdali něco přes 1500 kč, nic podstatného se nedozvěděli, a ještě pomohli navýšit naprosto irelevantní čísla shromažďovaná pro PSA ministra Blatného.

Mediální bušení do obyvatel planety spojené s vyhrožováním od politiků, kteří hrubě překračují ústavy jednotlivých zemí, vytváří si nouzové stavy a plundrují ekonomiky, tak má průkazně své dopady. Lidé ztrácí smysl pro realitu a podléhají bludům, které jsou vytvářeny kolem nás. Lidstvo místo toho, aby se pídilo po skutečných vinících, kteří vytvořili a vypustili tento vir, pomalu začíná věřit ve spásnost vakcín. Kritici očkování jsou nazýváni jako konspirátoři, přestože většina toho, co předvídali již brzy z jara, se stává realitou. Už tenkrát jsme psali o budoucnosti v podobě cestovních očkovacích průkazů, povinné vakcinaci, propadu ekonomiky a likvidaci střední třídy. Pochybovali jsme o návratu do stavu před covidománií, zmiňovali starší rozhovory s tvůrci nynější situace. Gates o podobném stavu hovořil před 10ti roky, podobně dlouho jsou známé výroky publikované Rockefellerovou nadací. Taktéž patentová řízení týkající se uměle vytvořeného viru mají už dlouhé vousy. Ne, odpůrci očkování, lidé protestující na náměstích a autoři cenzurovaných videí a článků nejsou konspirátoři, jsou to pouze drobní bojovníci proti bohatnoucím vizionářským stvůrám, které sami sebe povyšují nad bohy.

V následujících dnech má dojít k rozjezdu největší očkovací akce v historii lidstva. Plány jsou velkolepé. Stovky milionů Evropanů a Američanů mají projít povinně-dobrovolnou vakcinací preparáty, jejichž složení a dopady na lidský organismus jsou nedůvěryhodné stejně, jako propaganda kolem nich. Připomeňme, že do nás mají být vpravovány dva nejdražší produkty na trhu, což nahrává myšlence o obrovském prostoru pro korupci těch, kteří jednotlivé značky výrobců upřednostnili. Zároveň je naprosto ignorovaná možná léčba dostupnými a vyzkoušenými léky, které jsou naopak preventivně stažené z prodeje. I to podporuje teorii o vytvoření dokonalého systému uplácení v řádu stovek miliónů pro vybrané jednotlivce. Celé to došlo tak daleko, že některé země již proces pozastavily, což se týká Švýcarska a Švédska. Naopak německá enkláva v EU včetně předsedkyně Evropské komise Leyenové a ,,říšské“ kancléřky Merkelové tlačí na pilu a snaží se spustit vakcinaci co nejrychleji. Unikátním je Slovensko, jehož vláda je papežštější než papež a již nějakou dobu ukazuje, do jaké úrovně lze povýšit řiťolezectví do jistého německého otvoru. Maťovič udělal ze Slováků pokusné králíky a je třeba říct, že mu to asi Blatný s Prymulou a Hamáčkem závidí a snaží se jej dohnat.

Necháte li se očkovat, je to Vaše věc. Stojíte li ve frontě na zkreslující testy, nikdo Vám v tom nebrání, i když tím dáváte zbraň do rukou fanatických politiků. Pokud v to vše věříte, v pohodě, aspoň se využije část nakoupených vakcín. Ale dělejte to tedy s tím, že Vás tyto preparáty ochrání a zcela logicky nechte žít ty, kteří jsou ochotní riskovat vlastní onemocnění. To je zase jejich právo. Až budoucnost ukáže, zda bude umírat více ,,konspirátorů“ nebo těch, kteří podlehli propagandě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 384 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)