rasismus1118
22.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Agenda bílé nadřazenosti

Sdílejte článek:

JAN PODZIMEK

Přemejšlim o tý agendě bílý nadřazenosti, která tu už dávno zčásti je a která sem teď nejspíš doputuje v plný palbě. Takže od mládí by mě nikdy nenapadlo, dívat se na film jako Policajt z Beverly Hills nebo Policejní akademie nebo Pulp Fiction okem nějakýho nadřazenýho bělocha. Naopak. Měl jsem ty herce rád a daleko víc než třeba jiné a bílé herce.

Na vojně jsem se potkal v Olomouci s cikánem (asi by nechtěl, abych psal s Romem, ale je to tak). Byli jsme dobří kamarádi už jenom proto, že jsme bok po boku hlídali dost rizikovej fotbalovej zápas, kde jsme úspěšně čelili s ostatními z čety útoku přesily dost agresivních fanoušků, kteří si potřebovali na nás po prohraným zápase zchladit žáhu. Roznesli jsme je doslova na kopytech. Do té doby jsme spolu existovali vedle sebe, ale tohle nás prostě sblížilo. Já měl respekt, že on nebyl jako ostatní a na tu základku šel a on měl respekt, jak jsem se dokázal ohánět ve tvrdý bitvě na tom stadionu (praxe a nuda v zavřených kasárnách vykonaly ruku v ruce po vypuštění pochopitelně svoje 😏).

Pak přišli různí Ti bojovníci proti rasizmu. Neměli jiný téma, jak se asi uplatnit. Začaly různý výhody pro ně, hecování, jak jsou utiskovaní a možná vědomě v nich potlačovali tu touhu se uplatnit, za něco se zasloužit sám. No a v nás posilovali ten pocit nespravedlnosti, že my musíme, jinak máme kulový a proč ne oni. No a dnes, když si na to s odstupem času vzpomenu. Celý ty léta se tu rozdělovalo, přehrabovalo, různě škatulkovalo, až přišla ta dnešní doba.

Přišel jejich čas, na tý nenávisti, co tu léta budovali pod záminkou boje proti nějaký nenávisti, předsudkům a jiným kravinám, konečně začít stavět ten jejich další komunismus, fašismus nebo co vlastně. Jak jsem ze začátku napsal. Ty filmy. Ty dnešní nemůžu ani vidět. Z reklam je mi na blití. Černobílé páry, bukvice, který mi taky nevadily a já nevim, co ještě všechno. Tvoří to dojem obrovský většiny proti nám všem normálním, co chceme žít v klidu a tak, jak to bylo vždy. Je to všude tak přehlcený a strkaný prý z důvodu tolerance a bla bla bla.

Ne. Je to k vytváření přesně těch příkopů a nenávisti. Nemají jiné téma, než označovat, nálepkovat, žalovat, proti tomu, co zaseli bojovat. Ne něco vytvářet. Zvolíte si je a všechno chátrá, jde postupně do hajzlu a neumí to alespoň udržovat, natož budovat nový. Protože jste si je tam zvolili pro tu falešnou agendu, kvůli které to píšu. Nic víc.

A nic víc nepřinesou libtardi Americe, nám, až si je tu jako blbci zase zvolíme (koukněte na Prahu a představte si to v celý zemi). Začněme myslet a konečně tomu společně můžeme čelit. Proč bysme se tu měli nenávidět a dohadovat o kravinách, zatímco svoboda nám protejká mezi prsty.

Ten Covidfašismus je taky agenda těchhle rozesíračů, kteří nás prostě zase rozdělili, protože jim teklo do bot. Už jim nestačilo to, co používali dřív. Lidi to prokoukli. Přišel jsem o přátele, oni zase o mě. Možná se teď stydí přiznat, že naletěli a pokračujou ze setrvačnosti dál. Ani si nevšímají radši, že to roztleskává vždycky Mutti z Německa.

Všimli jste si? Respirátory! Další uzavření. Je toho víc, co bych chtěl napsat. Vydalo by to na knihu a třeba jí jednou napíšu a nikdo to nebude číst jako tohle. Moc dlouhý. Neni čas. Jde jenom o naše životy a budoucnost našich dětí, že jo? Pokud jste dočetli až sem, budu rád, že jsem tu neťukal zbytečně a dejte mi vědět do komentu, že jste si ten čas na zamyšlení udělali a nejeli dál za nějakým obrázkem nebo jednou větou jinde. Díky, přátelé.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 228 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)