africanexodus
27.6.2020
Kategorie: Společnost

Afrika se přemnožuje

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Jen blbec si neumí spočítat, že není jen samec či samice určený k rozmnožování. Já vím, je to fajn život. Jen si být na dávkách, válet se a souložit.

Viagru nepotřebuje.  Tanzanec se přes noc se stal milionářem. Našel dva největší známé tanzanity, které se používají k výrobě šperků. Ovšem, to není to, co mě na něm zaujalo. Štěstí si může sednou na kohokoliv. Zaujala mě věta, že Tanzanec Saniniu Laizer je otcem více než třiceti dětí, které má se čtyřmi ženami. Za výhru by chtěl bych postavit obchod a školu. Podle jeho slov proto, že tam žije spousta chudých lidí, kteří si nemohou dovolit poslat svoje děti do školy.

Země je přelidněná a všechno se dělá proto, aby se jí ulevilo. Nevím, jak to chtějí dokázat, když v těchto vírách jsou muži bráni hlavně jako samci a ženy samice. Nevím, proč by měl mít chlap několik žen s každou zplodit kolem deseti potomků a pak se pyšnit tím, že postaví školu pro chudé děti. Jasně že postaví. V jedné třídě budou sedět jeho potomci. Copak je normální mít 30 potomků?

Tanzanie má přes 50 miliónů obyvatel. Zhruba 60% křesťané a 40% muslimové. Nezabývám se přesným výpočtem, protože já nejsem statistik, jen prostě chci vědět co bude dál. Kdyby tam žilo kolem 5 miliónů muslimským mužů a každý se nám 30 x rozmnožil, tak dojdete k šíleným číslům a takhle můžete brát jednu africkou zemi za druhou a pak se přestanete divit, že se ženou k nám. Prostě jim začne být Afrika malá a pak potřebují nové území. Kam sáhnout? Nejblíže je bílá Evropa a tak co si nevzít něco, co se samo nabízí. Proč nejít tam, kde jim ještě zaplatí za lelkování a plození dalším potomků.

Řeknu to tak, jak to cítím. Čím nižší IQ, tím větší sexuální chuť. Vidíme to doma na cikánech. Ani ti neoplývají moudrostí, ale dětí mají jako smetí a ti plodí dál a dál a začínají čím dál tím dřív. Můj dědeček tomu říkal, co Bůh nedal na rozumu, to přidal na lulanovi. Fakt to sedí jak prdel do gatí. Inteligentní člověk ví, že planeta a její zdroje nejsou natahovací a všechno jednou dojde. Jen blbec si neumí spočítat, že není jen samec či samice určený k rozmnožování. Já vím, je to fajn život. Jen si být na dávkách, válet se a souložit. Ani v tom si neumí poručit a zajistit si ochranu. Na co, on to ten bílý blbec uživí všechno.

Evropa a vůbec jim to tak usnadňuje. Bílý chlap začíná být na vymření a máme tu jen jakousi parodii na chlapa, ale budu upřímná, ani u žen to není lepší. Stále více je jich spíš vhodných jako objekt pozorování. Muži předali otěže ženám a raději si za partnera hledají zase muže, než by měli doma ženu, spíše mužatku která se chová jako chlap. Vraťte jim jejich původní životní role a zase bude líp.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 773 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.