601186_article_photo_imigranti-z-afriky-pred-nadrarim-centrale-v-milane_900x
28.4.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Afričtí imigranti prodávají drogy a kradené mobily (video)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI

Afričtí imigranti prodávají drogy a kradené mobily. Šarvátky na denním pořádku. Reportáž skrytou kamerou u Hl. nádraží ,,Centrale” v Miláně (ze dne 26.04.2017 na TV La 7 v politickém diskuzním pořadu Gabbia Open).


Valeria Castellano a videomaker Antonio Palmieri spolu natočili skrytou kamerou reportáž u Hlavního nádraží, která byla odvysílána dne 26.04.2017 na TV La 7 v politickém diskuzním pořadu Gabbia Open. Během videa v náhledu z TV studia je vidět i Matteo Salvini z Ligy severu, který je mezi účastníky diskuze …

VIDEO: IMIGRANTI PRODÁVAJÍ DROGY ZA BÍLÉHO DNE

O tom jak přibližně 100 imigrantů obklíčilo policisty a vojáky u nádraží Centrale v Miláně, kde se jednomu senegalci skoro podařilo vzít pušku jednoho vojáka, jsem již psala. V tomto pořadu je navíc vidět reportáž, která ukazuje, jak zde skoro všichni nelegální imigranti či žadatelé o azyl, prodávají drogy všeho druhu.

Stovky migrantů se každý den soustředí u východu z nádraží. To je první pohled pro tisíce cestujících, kteří každý den přijíždějí do Milána. Imigrant z Afriky, který si vaří jídlo na zemi u východu z podchodu nádraží – cibule, mrkve, rajčatová omáčka a kuřecí maso … Na dotaz reportérky tento muž odpovídá, že pochází z centrální afriky ze státu Gabon a že na tom místě i spí. 

Pár kroků od veřejných činitelů se děje vše možné … agrese a hádky, ale také trh s drogama. Reportérka Valeria se přiblížila k první skupince afričanů a ptá se ,,Čau chlapci, promiňte sháním trochu trávy, nevíte kdo jí má?” Přítomný imigrant jí ihned odpoví, že jí má on. Na otázku za kolik to prodává, odpovídá, že za 20 euro. Skupinka Senegalců, která prodává za plného dne drogy na náměstí, není jediná.

Na dalším místě na náměstí před nádražím další skupinka osloví reportéku: ,,Hallo Baby, jak se máš? Odkud jsi a jak se jmenuješ?” Reportérka odpoví na všechny otázky a pak se zeptá imigranta ,,Odkud jsi ty?” Ten odpoví , že z Gambie. Valeria se ptá dál: ,,Sháním kokain”… Gambian odpoví, že ho má on … ,,Opravdu? “… utvrzuje se Valeria … ,,Ano, mám ho dobrej”, zní odpověď … ,,Kolik stojí jeden gram?” Gambian na to odpoví reportérce ,,Pojď sem, nejdřív mi dej peníze … jestli chceš, můžeš ochutnat … Víš proč? Protože ostatní neprodávají dobrou drogu.” To vše u východu z metra před nádražím.

Valeria popošla o kus dál k dalším afričanům : ,,Jak se míš krásko? Jak se jmenuješ? ” oslovuje reportérku jeden z imigrantů … vše jede na novo tak jako předtím. Valeria se táže: ,,Víš kde je možné koupit marihuanu?” Prodejce drog se ptá ,,Kolik?” …Valeria povídá ,,2 gramy … a ty máš taky kokain ?” ,,Samozřejmě, tady mám všechno. Tohle je 10 euro, podívej“ … a v tu afričan v klidu vytáhl sáček s drogou a to že měl nedaleko za zády policii ho vůbec nevzrušovalo.

Ale droga na náměstí před nádražím v Miláně není jediným zbožím k prodeji, jsou zde k mání také ukradené mobilní telefony. Valeria se zeptala po mobilu a hned jí jich bylo nabídnuto několik a to za 60 euro.

Problém s imigranty je opravdová sociální bomba, která hrozí, že každým dnem vybuchne. Ta obrovská rvačka z minulého pátku byla pouze poslední epizodou. O hromadné hádce mezi cizinci z listopadu minulého roku, která se změnila na násilnou rvačku s pronásledováním, jsem se již také zmínila v minulém článku.

Mnozí tedy spadnou do pasti organizované kriminality. No a pak tu máme i někoho, kdo se rozhodl zůstat stranou od ostatních. Dotazovaný imigrant povídá: ,, Já se k těmhle ani nepřiblížím, drogují se a jedí tablety” … ,, Kdo se droguje a jí tablety?” … ptá se Valeria … ,, Támhlety hovna a ukazuje na náměstí … Reportérku zajímá odkud pocházejí … ,, Z Gambie a Senegalu … mají mezi sebou stále šarvátky … kvůli jednomu jointu … tohle je jejich práce (krást mobily) … prodávají je aby mohli kouřit drogu a pak po tobě ještě chtějí peníze na sendvič …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.