GettyImages-490499170-640x480
18.7.2016
Kategorie: Společnost

Africká žumpa a Junckerovi mimozemšťani

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 18|07|2016

Polský europoslanec Janusz Korwin-Mikke dostal zákaz vystupovat při zasedání europarlamentu za svou citaci výroku konžského diplomata, že Evropu zaplavuje “africká žumpa”. Můžeme prý býti pyšní, že jsme část Afriky osvobodili …

Europoslanec Janusz Korwin-Mikke užil velmi silné výrazy pro okomentování afrických imigrantů a byl předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem potrestán odebráním diet v hodnotě 3000 Eur a dostal zákaz vystupovat při zasedání EP po dobu pěti dní…. A co řekl?

“Problém nespočívá v tom, že nás zaplavují imigranti”…… (no nevím, pozn. autor)

“Jenom v tom, že jsou to špatní imigranti”.

“Oni vůbec nechtějí pracovat”.

“Slíbili jim velkou podporu a oni chtějí velkou podporu”.

“Evropu zaplavuje africká žumpa”.

Polský europoslanec slova o žumpě vysvětlil tím, že použil výrok konžského diplomata. Pan Korwin-Mikke dále řekl, že prý můžeme být pyšní, že jsme část Afriky osvobodili od této žumpy.

Ale naší povinností je naučit ty lidi rozumu. Nic však tak nenaučí rozumu jako hlad. Je třeba přestat platit jim podporu a přinutit je prostě do práce.

“A protože nejlepším učitelem je příklad, musíme dát příklad a přestat platit podporu také sobě.”

“Protože vlastní lidi demoralizujeme.”

Europoslanec Korwin se proti trestu odvolá, protože to považuje za útok na právo svobodného projevu.

Slova o žumpě jsou skutečně drsná, ale ta ostatní slova pana Mikkeho mi zapadají do reality čísel, která se občas objeví. Některá uvedu, protože mi přijdou skandální více, nežli slova o “africké žumpě”.

Před asi týdnem vyšla v několika médiích statistika o tom, kolika uprchlíkům se v Německu podařilo najít práci. V loňském roce přišlo do Německa asi 1 100 000 imigrantů. Frankfurter Allgemeine Zeitung uvedl, že práci se podařilo najít padesátičtyřem z uprchlíků! Nechtělo se mi tomu uvěřit. Neuvěřitelné nic. Prostě neskutečné. Německá pošta (Deutsche Post) jich zaměstnala padesát. Zbylé čtyři zaměstnali firmy SAP a Merck. Neboli to musí stát obrovské peníze všechny ty sociální podpory pro tu zbylou, ultra extra drtivou většinu.

Podle nejnovější studie provedené v Německu (Integrace uprchlíků: Výzvy pro německé samosprávy) vyplývá, že letos již 29% městských samospráv upozorňuje, že se ženou přímo do dluhu. Vzorkem studie bylo 300 německých měst a velkoměst s počtem nad 10.000 obyvatel. V těchto městech je ubytováno 836.000 imigrantů. Příliv imigrantů bude znamenat pro těchto 300 zkoumaných měst dluh ve výši 1.1 miliardy Eur, bylo spočítáno (Berlin Journal). Dále bylo spočítáno, že se náklady na imigranty v těchto městech pravděpodobně zvýší o dalších 70 milionů Eur. Federální vláda platí 670 Euro měsíčně na imigranta. Mladistvý imigrant bez doprovodu však stojí více.

Zpráva uvádí, že právě na tyto mladistvé bez doprovodu jsou vynakládány obrovské částky. Mladistvých bez doprovodu je v Německu asi 65.000, uvádí zpráva. Ihned jsem si vzpoměl na švédské problémy s muži, kteří předstírali, že jsou mladiství, ač byli vousatí, ale o ničem takovém se ve zprávě nepíše. Ale píše se v ní dále, že městské samosprávy, které byly součástí studie spočítaly, že jim do konce roku bude chybět ubytování pro 464.000 imigrantů. Studie uvádí, že prognózy pro počty příchozích imigrantů byly zcela nedostatečné a vhodných míst, kde by žili, je nedostatek. Na ubytování museli být využity nově postavené bytové jednotky, zařízené kontejnery, bývalé školy, kasárny a soukromé ubytování. Čísla nelžou.

Když byly před několika týdny v Německu povodně, tak jsem četl zprávu, že jedna obec nemá peníze, které si léta šetřila pro případ, že přijde povodeň. Povodeň přišla a peníze prý nebyly. Byly prý použity pro imigranty. Píši záměrně prý, protože jsem této zprávě nevěřil a nevím, je li pravdivá. Pokud ano, tak je to již více, než pouze smutné. Je to k vzteku.

V Evropském parlamentu hlídají každé slovo, ale o čem mluvil při svém posledním projevu předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, prý pochopil málokdo. Pokud někdo. Mluvil o vůdcích z jiných okolních planet.

“Měli byste vědět, že ti, kteří nás pozorují z dálky, se obávají.”

“Viděl jsem, slyšel jsem a naslouchal jsem některým z vůdců jiných planet.

“Velmi se obávají způsobu, jakým se bude Evropská unie dále ubírat.”

“Proto bychom měli ujistit Evropany, a ty, kteří nás pozorují z dálky.”

Co dodat? Pan Juncker je skutečně svérázná postava, ale jeho výroky a projevy mě děsí. Už se tomu ani neumím zasmát a jen zírám. Nevím, co viděl, slyšel a z jaké dálky ta halucinace přišla, ale vím, že mě již pan Juncker v ničem neujistí. Maximálně v tom, že by si měl odpočinout. Přál bych mu to. Přál bych to všem Evropanům.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč

Celkem za měsíc: 8 215,00 Kč
Vybráno 23.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
69 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.