GettyImages-490499170-640x480
18.7.2016
Kategorie: Společnost

Africká žumpa a Junckerovi mimozemšťani

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 18|07|2016

Polský europoslanec Janusz Korwin-Mikke dostal zákaz vystupovat při zasedání europarlamentu za svou citaci výroku konžského diplomata, že Evropu zaplavuje “africká žumpa”. Můžeme prý býti pyšní, že jsme část Afriky osvobodili …

Europoslanec Janusz Korwin-Mikke užil velmi silné výrazy pro okomentování afrických imigrantů a byl předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem potrestán odebráním diet v hodnotě 3000 Eur a dostal zákaz vystupovat při zasedání EP po dobu pěti dní…. A co řekl?

“Problém nespočívá v tom, že nás zaplavují imigranti”…… (no nevím, pozn. autor)

“Jenom v tom, že jsou to špatní imigranti”.

“Oni vůbec nechtějí pracovat”.

“Slíbili jim velkou podporu a oni chtějí velkou podporu”.

“Evropu zaplavuje africká žumpa”.

Polský europoslanec slova o žumpě vysvětlil tím, že použil výrok konžského diplomata. Pan Korwin-Mikke dále řekl, že prý můžeme být pyšní, že jsme část Afriky osvobodili od této žumpy.

Ale naší povinností je naučit ty lidi rozumu. Nic však tak nenaučí rozumu jako hlad. Je třeba přestat platit jim podporu a přinutit je prostě do práce.

“A protože nejlepším učitelem je příklad, musíme dát příklad a přestat platit podporu také sobě.”

“Protože vlastní lidi demoralizujeme.”

Europoslanec Korwin se proti trestu odvolá, protože to považuje za útok na právo svobodného projevu.

Slova o žumpě jsou skutečně drsná, ale ta ostatní slova pana Mikkeho mi zapadají do reality čísel, která se občas objeví. Některá uvedu, protože mi přijdou skandální více, nežli slova o “africké žumpě”.

Před asi týdnem vyšla v několika médiích statistika o tom, kolika uprchlíkům se v Německu podařilo najít práci. V loňském roce přišlo do Německa asi 1 100 000 imigrantů. Frankfurter Allgemeine Zeitung uvedl, že práci se podařilo najít padesátičtyřem z uprchlíků! Nechtělo se mi tomu uvěřit. Neuvěřitelné nic. Prostě neskutečné. Německá pošta (Deutsche Post) jich zaměstnala padesát. Zbylé čtyři zaměstnali firmy SAP a Merck. Neboli to musí stát obrovské peníze všechny ty sociální podpory pro tu zbylou, ultra extra drtivou většinu.

Podle nejnovější studie provedené v Německu (Integrace uprchlíků: Výzvy pro německé samosprávy) vyplývá, že letos již 29% městských samospráv upozorňuje, že se ženou přímo do dluhu. Vzorkem studie bylo 300 německých měst a velkoměst s počtem nad 10.000 obyvatel. V těchto městech je ubytováno 836.000 imigrantů. Příliv imigrantů bude znamenat pro těchto 300 zkoumaných měst dluh ve výši 1.1 miliardy Eur, bylo spočítáno (Berlin Journal). Dále bylo spočítáno, že se náklady na imigranty v těchto městech pravděpodobně zvýší o dalších 70 milionů Eur. Federální vláda platí 670 Euro měsíčně na imigranta. Mladistvý imigrant bez doprovodu však stojí více.

Zpráva uvádí, že právě na tyto mladistvé bez doprovodu jsou vynakládány obrovské částky. Mladistvých bez doprovodu je v Německu asi 65.000, uvádí zpráva. Ihned jsem si vzpoměl na švédské problémy s muži, kteří předstírali, že jsou mladiství, ač byli vousatí, ale o ničem takovém se ve zprávě nepíše. Ale píše se v ní dále, že městské samosprávy, které byly součástí studie spočítaly, že jim do konce roku bude chybět ubytování pro 464.000 imigrantů. Studie uvádí, že prognózy pro počty příchozích imigrantů byly zcela nedostatečné a vhodných míst, kde by žili, je nedostatek. Na ubytování museli být využity nově postavené bytové jednotky, zařízené kontejnery, bývalé školy, kasárny a soukromé ubytování. Čísla nelžou.

Když byly před několika týdny v Německu povodně, tak jsem četl zprávu, že jedna obec nemá peníze, které si léta šetřila pro případ, že přijde povodeň. Povodeň přišla a peníze prý nebyly. Byly prý použity pro imigranty. Píši záměrně prý, protože jsem této zprávě nevěřil a nevím, je li pravdivá. Pokud ano, tak je to již více, než pouze smutné. Je to k vzteku.

V Evropském parlamentu hlídají každé slovo, ale o čem mluvil při svém posledním projevu předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, prý pochopil málokdo. Pokud někdo. Mluvil o vůdcích z jiných okolních planet.

“Měli byste vědět, že ti, kteří nás pozorují z dálky, se obávají.”

“Viděl jsem, slyšel jsem a naslouchal jsem některým z vůdců jiných planet.

“Velmi se obávají způsobu, jakým se bude Evropská unie dále ubírat.”

“Proto bychom měli ujistit Evropany, a ty, kteří nás pozorují z dálky.”

Co dodat? Pan Juncker je skutečně svérázná postava, ale jeho výroky a projevy mě děsí. Už se tomu ani neumím zasmát a jen zírám. Nevím, co viděl, slyšel a z jaké dálky ta halucinace přišla, ale vím, že mě již pan Juncker v ničem neujistí. Maximálně v tom, že by si měl odpočinout. Přál bych mu to. Přál bych to všem Evropanům.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Anonym 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 571,54 Kč
Vybráno 50.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 102 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.