pekarová
10.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Adamová-Pekarová je nyní již také odbornicí přes vakcíny

Sdílejte článek:

JIŘÍ SUDÍK

SUDIKAdamová-Pekarová, předsedkyně prazvláštní probruelské partičky TOP09 opět perlí. Tentokrát se z ní stala odbornice na vakcíny. Velice zasvěceně se nás snaží přesvědčit o škodlivosti ruských vakcín Sputnik V.

Tato eurosvazačka mi stále více připomíná vojína Jasánka z Černých baronů. Rozdíl mezi nimi vidím jen v tom, že Jasánek psal své básně do Rudé Vatry a Adamová-Pekarová své plytké agitky umisťuje na facebook. Adamová si ve své prostoduchosti zřejmě ještě nevšimla, že Marxismus se mezitím přestěhoval z Petrohradu do Bruselu. Ve skutečnosti se marxismus vrátil tam, kde v 19. století vznikl, tedy do západní Evropy.

 

Adamová-Pekarová, ale svým způsobem může připomínat také švédskou studentku Gretu Thunbergovou. Myslím tu autistickou dívenku a její uhlíkovou stopu. Gretu která proslula tím, že ve vzduchu dokonce viděla létat molekuly uhlíku. Snad proto se jí klaněli téměř všichni státnici světa, zatímco ona jim nadávala. Ostatně, ani umělecká fronta ve svém poklonkování vůči této psychické nemocné dívce nezůstala většinou příliš pozadu. Nyní však 17 létá Greta přišla s dalším objevem, s objevem, že se mužům zmenšují penisy. Greta je tedy odbornicí na penisy, Adamová – Pekarová je odbornicí na vakcíny a pokud by tyto dvě grácie doplnila ještě pirátka Olga Richterová, tak by to fakt už nemělo chybu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 071 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)