absurd1
28.8.2021
Kategorie: Společnost

Absurdity se staly normou této doby – 1. část

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJestliže jsme po ukončení experimentu se socialismem doufali, že nás čeká nová a mnohem příjemnější doba, byla to velmi naivní představa. Po prvním nadšení z možnosti cestovat, podnikat a opět něco vlastnit jsme se dopracovali k něčemu, o čemž bychom už nikdy netušili, že může přijít. Jestliže jsme si do roku 1989 potají říkali, že všechno zlo vzniká v Sovětském svazu, přestože oficiálně nám bylo podstrkováno, že za to mohl Západ, pak nyní je to opačně. Je nám tvrzeno, že všeobecným škůdcem je Rusko, přemýšliví lidé však vědí, že to jsou Spojené státy, které stojí za mnohým špatným, a velmi dobře jim sekunduje Evropská unie. Nastalo období plné absurdit a jejich vliv na každého z nás je děsivý.

Přestože kola světového mlýnku, který má semlít vše, co je nasměrováno do jeho blízkosti, se točí stále, přičemž ovládán je velmi malou, ale o to mocnější skupinou lidí nazývaných různými názvy (ilumináti, elity, zednáři), určitým milníkem se staly dvě události. Prvním bylo bombardování Srbska americkou armádou s podporou NATO, kdy se ukázalo, že ani Evropa nebude ušetřena, pokud si to Spojené státy usmyslí. Druhým se stalo 11.září 2001, kdy došlo k spektakulárnímu zřícení newyorských výškových budov při velmi prazvláštním útoku civilními letadly na většinou civilní cíle. Pokud se někdy opravdu dozvíme, jak to celé bylo, proč k tomu došlo a které seskupení stálo za celou akcí, jaké byly použité technické prostředky a kde se vzaly materiály na dokumenty, které měli údajní teroristé u sebe a jako jediné přečkaly s malým poškozeným vysoké teploty, v nichž zmizely i součástky údajných letadel narazivších do budov, možná si vysvětlíme i množství dalších obrovských podvodů na lidstvo.

Nicméně od této doby se vše začalo tak nějak měnit. V Iráku se ukázalo, že Američanům nešlo o nic jiného, než o to zbavit se Saddáma Husejna. Arabské jaro destabilizovalo řadu severoafrických států a o život přišel další odpůrce americké nadvlády Kaddáfí. Byl to on, kdo varoval před podobnými kroky a předpovídal otevření migračních stavidel. Došlo na odposlechy německé kancléřky, po kterých změnila své chování a začala aktivně spolupracovat na první migrační vlně. Německo se skutečně stalo iniciátorem přeměny Evropské unie v novodobou 3.německou říši. A dění nabralo obrátky. Rok 2008 byl obdobím ekonomické krize, jejíž počátek byl, jak jinak, na realitním trhu v USA. Už v té době si elity pohrávaly s myšlenkou, že je třeba přidat při přebírání moci na intenzitě. Postupně tak vznikaly nápady na to, jak to udělat.

K migraci se přidaly ekologie, gender, rasismus, Velký reset a nástrojem k urychlení přibyly covid a vakcinace. Zatímco se elity ládovaly adrenochromem a vyžívaly se v unášení a zneužívání dětí a mladistvých, jiná jejich část řešila problémy s Trumpem a Putinem, tedy prezidenty, kteří se vzepřeli diktátu moci. Během 4 let vládnutí Trumpa v Bílém domě řada dosud tak krásných a stále mladých herců a politiků náhle zestárnula a sešla. Tažení oblíbeného amerického prezidenta proti pedofilům bylo úspěšné. I proto byl pomocí zfalšovaných voleb odstraněn. Posledním počinem k rozhoupání světové lodi bylo vyzbrojení Talibánu moderními zbraněmi v největší možné míře. Odchod americké armády z Afganistánu byl bleskový a zanechané zbraně na místě zůstaly novým majitelům. Česká armáda tam údajně nechala 3 terénní toyoty, ovšem Američané zbraně za miliardy dolarů. Od vrtulníků, přes auta až po zbraně a informace, kdo proti Talibánu z místních bojoval. Takže? Jaký je za tím záměr? Američané mají vždy nějaký.

O nesmyslnosti genderových změn a přístupu k prastaré instituci zvané rodina není třeba hovořit, muž a žena tvoří jediný pár schopný reprodukovat život. Vše ostatní je pouze deformací společnosti, ze které se dělá norma. Rasismus je umělý problém vyspělé společnosti, v Africe se nikdo nezabývá tím, když místní nazve bělocha hanlivě. V JAR či Zimbabwe byly a jsou na bělochy pořádány hony a na půdě OSN se tím nikdo nezabývá. Ekologické změny jsou fraškou ignorující běžné planetární klimatické změny opakující se v různých cyklech od vzniku planety, na které člověk nemá žádný vliv. Stačilo by, kdyby si po sobě uklidil. Velký reset je jen vysněný ekonomický model elit, protože by při něm zmizelo obrovské množství majetku u většiny z nás, spíše by se však přesunul z jedné strany na druhou, samozřejmě na tu, kde už ho je absolutní většina. Jde o krádež za bílého dne a pokračující v temné noci. Takže zásadním problémem zůstává pedofilie a zneužívání i zabíjení těch nejmenších a bezbranných. To je zrůdný zločin, který musí být bez slitování potrestán. Bohužel se týká hollywoodských celebrit, církve, politických a ekonomických špiček. K jejich usvědčení stačí vizuální změna za posledních pár let. Bohužel, kde není žalobce a soudce, chybí i kat. Ano, žijeme v prostředí absolutních absurdit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 755 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)