zamkyfantasyabsurd
25.10.2018
Kategorie: Politika

Absurdity naší doby

Sdílejte článek:

IN

Saudská Arábie aktivní v Komisi pro lidská práva u OSN je paradoxem připomínajícím pyromana v uniformě hasiče. O specifickém přístupu Saudů k právům vlastních občanů a podpoře mnoha islámských teroristických a extrémistických organizací ví celý svět, byť většina politiků západního světa dělá ,,mrtvé brouky”. Množství petrodolarů, za které si bohatí šejkové kupují vše, včetně do té doby neprodejných komodit, zavře ústa nevhodným kritikům a naopak otevře sklady se vším, co je na prodej. A jak víme, vše má svého kupce, záleží jen na odpovědi na otázku znějící:,,Za kolik?”.

Vražda nepohodlného novináře téměř v přímém přenosu na území vlastní ambasády v cizím státu je unikát, který svědčí o aroganci moci. To, jak rychlý sled událostí to nastartovalo, se šejkům ani nezdálo. Možná by jim to prošlo v Německu, USA či u nás, ale v Turecku, kde si Erdogan kryje záda v plném rozsahu a policie je součástí státní moci, tentokráte narazili. A to daleko více, než tušili. Jak malou cenu má pro saudsko-arabské vládce lidský život, ukazuje rychlost, v jaké z komanda fungujícího jako popravčí četa stihnul někdo zemřít. A je pravděpodobné, že i další původní kati sami skončí velmi špatně, přičemž korunní princ Mohammed stojící za celou kauzou bude jistě očištěn. Dokonce i Turky prokázané uskutečněné telefonní hovory mezi princem a jedním z členů komanda v den zmizení novináře budou jistě někam zašantročeny a vládnoucí monarchové demonstrativně pobijí členy turecké mise včetně velvyslance. Ropné vrty budou nadále poskytovat mnoho důvodů, proč se ve finále na Saudy odpovědní za situaci ve světě zlobit nebudou.

Dalším nad zákon se vyvyšujícím člověkem je organizátor světových přesunů obyvatelstva Soros. Po již Afričany zahlcené Evropě se pustil do USA. Honduraské davy nasměrované k hranici mezi Mexikem a Spojenými státy naprosto přesně kopírují chování Afričanů obsazujících náš kontinent. Na organizaci takových davů nemůže stačit bohatství jednoho muže. Zdá se, že financování této celosvětové akce na sebe převzala větší skupina schovaná právě za zlosynem Sorosem. Stejný scénář, dle kterého se snaží nyní prolomit hraniční stěnu na jihu USA, používá i u nás. A opět to jsou demokraté, kteří se vyjadřují pozitivně k migraci, samozřejmě s podporou  sluníčkářů z řad správně vychované a levicově smýšlející mládeže. Jak dlouho bude muset pracující obyvatelstvo světa odolávat soustředěnému tlaku vedoucímu v budoucnosti k občanským válkám? Kolik dalších zkorumpovaných politiků ještě otočí a začne zastupovat zájmy elit místo vlastních voličů?

Blíží se výročí vzniku našeho státu a náhle se k nám hrnou lidé, kteří nám ničím prospěšní nejsou a zastupují mocnosti, díky nimž už jsme se už jednou dostali na pokraj zmizení z mapy Evropy. Silný tandem proimigrantských politických hvězd, tedy Merkelová a Macron, přijede nikoliv slavit naší státnost, ale spíše přesvědčovat k rozpuštění 100 let budovaných tradic a postupné integraci České republiky do struktur jednotné Evropské unie. Zezadu jim bude přizvukovat slovenský vlastizrádce Kiska, který je tom podobně, jako řada našich neúspěšných řiťolezců, jejichž strany se dostaly pod pětiprocentní hranici volitelnosti, nebo na ní dlouhodobě balancují. Tím je myšlena Topka, ČSSD a STAN. Bohužel díky Pirátům lze očekávat i mohutné ovace při jistě podnětných projevech Macrona a Merkelové. Je otázkou, jak takový nátlak ustojí premiér Babiš a jestli to snad nepřivede starému lišákovi Zemanovi infarkt.

Abychom doplnili celý soubor absurdit, vraťme se k smrti našeho vojáka v Afganistánu. Kdo v této zemi byl, ví, že je téměř nemožné vést v tomto prostředí konvenční válku proti komukoliv. Afganistán je prostě specifická země, která by měla žít svým životem a maximálně by se měla eliminovat snaha místních baštůnů rozšiřovat svou působnost za hranicemi. Vojáci, kteří slouží v misích, mají možnost se rozhodnout, chtějí li tam zamířit. Motivací jsou jim peníze, některým i možné dobrodružství, takže musí počítat s následky toho, kam jedou. Smrt dítěte je hrozná, civilisty smutná, ale u vojáka je možno s ní počítat, byť každý ztracený život je zbytečnost. Ne nadarmo jsou vyzbrojení nejmodernější vojenskou technikou. Otázkou tedy zůstává, proč tam jsou. A to většina z nás nechápe. Nejde o území, které by nám pomohlo k hospodářské prosperitě, po lidské stránce je to vzdálená země bez vazeb k té naší a po historické žumpou, kterou prošly ruská i americká armáda bez pozitivních výsledků. Proč tedy jsou naši vojáci součástí mise, která nám nic nedá? Vymlouvat se na povinnost být aktivní součástí jednotek NATO je alibismus, v Afganistánem žádný člen tohoto paktu ohrožen není, snad s výjimkou noži ozbrojenými Afgánci útočícími po celé Evropě pod rouškou imigrace. Takže tam naši stateční vojáci umírají za čí zájmy?

Jak vidíte, na jeden týden se děje dost událostí různě spolu pospojovaných. A my jen koukáme a čekáme, co dalšího se zase stane….

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.