ABSURD
13.7.2016
Kategorie: Společnost

Absurdistán

Sdílejte článek:

PAVEL KOLÁŘ 13|07|2016

Zdálo se vám 20. století šílené? Nezoufejte je tu 21. století. Nic jste nepromeškali, ta pravá jízda teprve začíná…

Říjnová revoluce byla v listopadu, Lenin byl ve skutečnosti Uljanov, vládce Ruska a přilehlých satelitů Stalin se v reálu jmenoval Džugašvili a nebyl to Rus ale Gruzínec a se Sovětským Svazem na věčné časy to trvalo jako s dočasným pobytem sovětských vojsk u nás. Ale jak se nám zatím začíná ukazovat, byl to teprve slabý odvar toho, co se na nás hrne ve století dvacátém prvním.

Posuďte sami:

Zatímco odpůrci legalizace sňatků párů stejného pohlaví ztrácejí jednu pozici za druhou, ukazuje se, že v současné době jsou to snad jediní lidé, co se vlastně chtějí brát.

Přestože se klade důraz na rodinnou výchovu dětí, naše ministryně vymýšlí, jak zařídit umělé oplodnění u osamělých žen a zvýšit počet neúplných rodin.

Dopadne-li hlasování jinak, než si přeje kavárenská elita, pak je demokracie a konkrétně referendum absolutně nevhodná forma společenského rozhodování. Je potřeba všude dosadit geniální elity, jako třeba nevolené eurokomisaře, kteří nám to dobro už natlučou do hlav. Případně je nutno opakovat hlasování tak dlouho, až bude přijatelné podle představ kavárny a jestli u toho někdo zemře, jsou to přijatelné ztráty, za které můžou přirozeně odpůrci.

Klesla-li libra po brexitu, je to katastrofa pro ekonomiku v černých barvách vykreslovaná, ale pro stejné lidi je fakt, že ČNB oslabuje naší měnu umělými intervencemi a nesmyslným nákupem eura ta nejlepší pobídka pro export. A pokles libry zásadně srovnáváme s dolarem, protože s eurem bychom mohli nalézt i jiná nevhodná minima.

Klesly-li akcie britských firem těsně po brexitu, je potřeba tím pořádně zastrašit, přestože již pár dnů poté jsou dokonce na vyšších hodnotách. O tom pšt.

A dál…

Zbraně a bělochy je potřeba zakázat, protože obojí je prazáklad násilí a útlaku. A korán je nutno předčítat v každé uměle oplodněné polorodině, protože je to kultura.

Každý žák se musí přizpůsobit tomu nejpomalejšímu ze třídy, a pokud tam bude ten pomalý moc rychlý, je potřeba začleňovat a začleňovat.

Znásilnění arabskými migranty odstraníme náramkem s nápisem v angličtině a odchod z EU znamená, že pro odcházejícího zítra nevyjde slunce.

Vyhraje-li eurosong vousatá zpěvačka, nemylme se, to jsou ty pravé evropské hodnoty, nezřídka prosazované, jak jinak, odloženými pornoherci. Proč se vůbec divíte?

Znásilní-li běloch bělošku, je to hnusná prasárna a zavřeme ho, až zčerná, udělá-li to ale migrant, jen nepochopil naší kulturu a je potřeba, aby se mu dostalo osvětových kurzů.

Krádeže dětí je nutno posvětit soudem a podvolit se, ale zaplatit dle rozsudku dluh je nemravné.

A pro ukradené děti je samozřejmě nejlepší, když je vychovávají odděleně cizí lidé než vlastní rodina, protože již si údajně zvykly a je to pro ně to nejlepší.

V rámci rovnosti je potřeba zavést kvóty pro ženy, protože co kdyby byl nějaký chlap lepší, takového smělce je potřeba předem setřít a omezit.

Zadlužili jste se a jste běloch? Máte smůlu, není pro vás chystáno plošné oddlužení, ani nedostanete stipendium pro vybranou skupinu, váš problém. Skutečný Evropan je totiž krémový a nemá problém se sluncem, tak jako v té pohádce pro děti.

Ostatně v pohádkách už žádní rasističtí čmeláci nemůžou nic natírat. Zkazky plné předsudků se nehodí do multikulti světa. Bohužel, Kocour Mikeš má smůlu, stejně jako Děti z Bullerbynu, nebo Dobrodružství Toma Sawyera a další knihy.

A dál..

Rozstříhat presidentskou standartu je přijatelná revolta, ale spálí-li ateista vlastní knihu, je potřeba podat TO.

Uspořádá-li iniciativa proti islámu promenádu v plavkách, je to nechutné a ohrožuje to mravní výchovu mládeže, ale pokud aktivistky souloží v museu, strkají si do pipiny mraženou hidinu, jsou našimi politiky oslavovány jako vrchol cností.

Zabije-li muslim nelegálně drženou zbraní hromadu lidí a řve-li při tom allah akbar, nemá to s islámem nic společného, ale všem legálním držitelům zbraní je potřeba zbraně proto vzít, neb ty jsou zlo.

První džihádista byl Mohamed, ale všichni jeho následovníci jsou mírumilovní až na půdu a pokud se náhodou odpálí v metru, jsou to ti, co nepochopili mírumilovný odkaz vraha cca 3500 lidí (i kdyby jen 750 lidí).

Mediálně nejprosazovanější údajně katolický kněz u nás nemá tak zcela jasné svěcení, nevěří ve vzkříšení, podporuje islám a má s muslimy stejného boha. Ale ano, dává to smysl, lidé islámu mají dovoleno lhát, slouží-li to podřízení (islámu), jen nevím, jak vysvětlí, že součástí trojjediného boha křesťanství je Ježíš, ve kterého muslimové nevěří a všem, co tvrdí, že je Bůh chtějí upižlat hlavy. Ale tenhle rozpor je drobně pominutelný, uvědomíme-li si, že na papeže si hraje římský biskup líbající korán. Vysvětluje to mnohé.

Transsexuálové doposud neprosadili svou normu na transzáchodky, ale prohraná bitva ještě není válka.

Zvrátí-li po konci hlasování výsledek 30000 podivně objevených korespondenčních hlasů výsledek presidentské volby, je to vítězství demokracie, zruší-li ústavní soud tuhle podivnost (až 500% účasti v některých okrscích), je to nedemokratické popírání základních principů demokracie.

Nepodaří-li se naopak zvrátit brexit, je potřeba okamžitě podepsat petici pro opakování referenda. Jen z Vatikánu to na internetu podepsalo bratru 35000 Britů. Inu zázrak.

A dál…

Silvestrovské znásilňování migranty byla drobná taškařice samců a podle jistého europoslance Češi spáchají znásilnění více, opomněl dodat, že za rok a statistiku si ještě popletl popleta jeden.

Podle konspirátorů Američané na Měsíci nikdy nebyli, ale pozdější utajené mise Apollo vystavěly na odvrácené straně tajnou základnu.

Myslí si soused, že váš dům jste si postavili nad poměry? Nezoufejte, až vám ho stát zdaní 100% sazbou, protože nezvládnete dokázat příjem do koruny, můžete zase na oplátku udat vy jeho.

Dům musí mít energetický štítek, protože přece musíte vědět, za jakou kravinu jste zase povinně vyhodili už 3x zdaněné peníze.

Spáchá-li skupina džihádistů někde nějaký atentát, nejen že s islámem to nemá nic společného, ale nejpozději do dvou dnů se zaručeně objeví nějaký muslim, který s nasazením vlastního života zachraňoval ty nevěřící psy, co to melu, přátele a neznámé lidi.

Po brexitu mají naši čeští občané obrovský strach, že budou z Británie vyhoštěni. Náhle procitnuvší jinak tak multikulturní tolerantní a hodní Britové v sobě objevili zášť a xenofobii a tak Dežo, Laco, Horvát a další nebudou už moci poctivě pracovat.

Guns-free zóny jsou vyhledávanou destinací masových střelců-vrahů z nelegálních zbraní. Ví, že jedinou zbraní, se kterou se jim tam někdo postaví, je paraplíčko z havajského koktejlu. A víte jaká je reakce elit na takové tragedie? Více Guns-free zón a více zákazů na legální zbraně. Logiku v tom nehledejte.

Hliník údajně rozprašovaný letadly je životu nebezpečný, ale alobalové čepičky je nutno nosit pro odstínění negativních vibrací, nejlépe je zabalit do alobalu úplně vše a všude rozlívat ocet tzv. octovat. Letadla se zaručeně leknou.

Na gumovém raftu je nezbytné mít a používat hasící přístroj. Co kdyby se vám ten oheň vymknul z kontroly a zhořela by řeka???

Jste důchodce, co poctivě celý svůj život pracoval? Prosím, nebuďte xenofobní rasista a přejte migrantům jejich kapesné, byť je několikrát větší než váš důchod.

Islámský stát nemá s islámem nic společného, přestože doslova naplňuje prorokovu vizi a příkazy. Islám je totiž mírumilovný.

Pájka v EU musí mít vyšší bod tavení než jinde ve světě, protože zvýšené náklady na ekologii, energie a pájecí techniku vylepšují ekonomickou pozici unijních firem.

A dál…

Chemie je fuj fuj, zvláště takzvaná Éčka, což je například chlorid sodný nebo i voda, ale pití roztoků vyšších oxidů chlóru včetně jejich prekursorů třeba sava (chlornan sodný) vyléčí všechny neduhy, od rakoviny až po alergie.

Rtuť v teploměru je zlá, ale ta v úsporné zářivce co vydrží polovinu toho co žárovka ale je 10x dražší, ta je hodná, nevím, možná proto, že z té zářivkové se nedá dost dobře udělat třaskavá rtuť ani kdyby jich bylo 1000, ze 100 teploměrů ano.

Směrnice EU zakazuje prodej peroxidu vodíku o koncentraci větší než 3%. Víte, jak to potenciálnímu teroristovi ztíží výrobu výbušniny? Vaří to o 3 hodiny dýl, aby to zkoncentroval. Nicméně účelu nasraných tisíců lidí bylo bezezbytku úspěšně dosaženo.

Podle posledních eurovýzkumů je mezi populací očkovaných dětí v Africe mnohem více autistů, než mezi těmi neočkovanými. Protože jako neočkované zemřely jako první, ale nikomu to neříkejte, neočkovat je prostě IN.

Ukradnou-li vám auto a policie ho najde a vrátí, musíte z něho zaplatit státu vracecí daň… že jste tom neslyšeli? No pro občany to je zatím jen v dohlednu, zato u církví se tento princip už procesuje.

Vysavače musí mít atest a nesmí mít velký výkon, aby ten nevysál tu vaši peněženku, kterou už vysál atest a malý výkon, protože musíte vysávat 3x tak dlouho na stejný účinek.

Zelenina a ovoce musí mít předpisový eurotvar, aby se asi dobře cpala do růných tělních otvorů různých podporovaných protestumělkyň, protože nám, co to jen jíme, víc zahnutá okurka prostě nevadí.

A dál…

Překročí-li africký, gruzínský, irácký nebo kdovíjaký migrant hranici Německa, je to chudák Syřan, dostane ubytování kapesné a má nárok na právníka. Řidič, občan z EU co nic neprovedl a jen vykonával své zaměstnání podle pracovní smlouvy, je darebák, kterého je potřeba stíhat, soudit a odsoudit, co si to vůbec dovolil vozit lidi autobusem?

Když Angela pozvala migranty, byli to chudáci a všichni jí tleskali. Když teď brečí, že s migranty doputovali do Německa teroristé, tak jak předtím strašili ti xenofobní rasisté, je to realistická politička, která si uvědomuje rizika a roste jí zase obliba.

Chcete-li být v Brně radním, musíte asi být masochista věčně v lihu, protože to je ta nejlepší aprobace. Nebo alespoň ukončené základní vzdělání na ty správné multikulturní posty, pravda, opakovat stále stejné mantry o rasizmu a xenofobii moc inteligence nevyžaduje, takže budoucnost je veskrze růžová.

Sekačky na trávu musí mít emisní limity, ale kouřící lodě, co je vozí a jsou asi o 5 řádů horší v produkci znečištění ne.

Italové zachraňují u břehů Libye plaváčky. Čert ví proč je pak přes 500 km daleko vozí do Evropy. Určitě to nebude kvůli dotacím, ale pro jejich bezpečnost.

Všem 54 zaměstnaným atomovým fyzikům, vědcům a doktorům z migrační vlny se v Německu u lopaty daří dobře, zbylý milion, jak se zdá i přes veškerou snahu zaměstnat je ve státní správě, zůstane bez práce, protože povětšinou neumí ani číst a ani psát. A hlavně musíme vysvětlovat a vysvětlovat, že zabít manželku je v Evropě pro migranty na tytyty. No a Němci už staví nové domy pro to příchozí štěstí, protože migranti jsou jako déšť. Musíme se s nimi smířit.

A tak si tu žijeme… 

PS: Určitě jsem na mnohé zapomněl, ale nezoufejte, budoucnost napíše další A dál … již zítra. Uvidíte.

ZDROJ: Pavel Kolář

kolar

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 604,44 Kč
Vybráno 24.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 536 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
55 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.