KATALANIA2
18.10.2019
Kategorie: Společnost

…. a že nic nepíšou vo tom Katalánsku …

Sdílejte článek:

DAVID DVOŘÁK

Všichni v ČR mají nyní možnost v přímém přenosu sledovat cenzuru, autocenzuru nebo prostou zbabělost mainstreamových novinářů. Možná jim už dojde, proč se jim oprávněně říká prestitutky.

V Katalánsku to vře. Političtí vězni v demokratickém Španělsku mají smůlu, že své politické názory neprosazovali v nedemokratickém komunistickém zřízení. To by dostali max. 5 let, tak jako Havel. Ale protože žijí ve vyspělé demokracii, kde svoboda projevu se cení nejvýše a právo na sebeurčení se podporuje bombardováním hlavního města odpůrců … tak dostali 12 a více let v base. Jóóó … holt ta echt demokracie. EU si rozvracet nedáme!

Ale zpátky k tématu – na dnešek (pátek 18.10.2019) byla svolána generální stávka, jak se můžete dočíst třeba na BBC. U nás hlasitě nic. Jen na idnes.cz jsem zaznamenal ve sportovní rubrice, že “El Clásico” se bude muset odložit … kvůlivá bezpečnosti hostů z Madridu. Někdo si asi uvědomil, že lásku a věrnost nelze vysedět na bodácích.

Zajímavá zpráva je taky na The Guardian. Tam informují, že mladá generace přišla s novou taktikou – někdo vymyslel aplikaci, pomocí které se dotyčný prokazuje jako důvěryhodný. Během, de-facto chvilky, si aplikaci stáhlo 270.000 uživatelů …

V klidu si nyní můžeme zrekapitulovat důležité zprávy poslední doby :

  • náš kámoš rozřeže a rozpustí v kyselině nepohodlného novináře … EU nic, je to sice gauner, ale NÁŠ gauner.
  • kritika a uvalování sankcí na zlé nedemokratické Rusko a Čínu je přerušována jen v době, kdy jsou naši kámoši (vč. USA) zaneprázdněni bombardováním civilistů v Jemenu.
  • to že USA okupují bez mandátu cizí území se už bere jako samozřejmost … a ani se to netají.
  • demokraticky zvolení představitelé v demokratickém Španělsku jdou do báně na 12 a více let, protože v souladu se svým programem uspořádali velmi nebezpečné referendum (sic!) a své příznivce agresivně vyzbrojili posledním modelem útočných papírových (recyklovatelných) hlasovacích lístků.
  • člen našeho obranného spolku NATO páchá válečné zločiny na území sousedního státu … a EU opět nic. Jen … ty ty ty ! … ještě jedna ukamenovaná a znásilněná politička a nedostaneš po nedělním obědě bonbónek.
  • EU místo důležitých věcí řeší, jak zadušením ekonomiky snížit CO2 o 0,0001% nebo 0,0002%. K projednávání se slétají soukromými tryskáči, kde uhlíková stopa se jaksi asi nepočítá, stejně tak jako jiné mega stopy např. z lodní dopravy. K dokonalosti už jen zbývá, aby důkladně prošetřili, zda se může poslancem EP stát kůň … a podobnost se zánikem Římské říše bude dokonalá.

Těch věcí, které prestituti cudně nerozebírají je více. A tvrdím, že jich bude přibývat. Zánik říše nikdy neprobíhá, obrazně řečeno, “ze středy na čtvrtek”. Faktem ale zůstává, že právě prožíváme dobu rozpadu EU, NATO a ztráty dominance US dolaru. Zbývá už jen otázka, jak moc bude chcípající kobyla kolem sebe kopat …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 913 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.