KATALANIA2
18.10.2019
Kategorie: Společnost

…. a že nic nepíšou vo tom Katalánsku …

Sdílejte článek:

DAVID DVOŘÁK

Všichni v ČR mají nyní možnost v přímém přenosu sledovat cenzuru, autocenzuru nebo prostou zbabělost mainstreamových novinářů. Možná jim už dojde, proč se jim oprávněně říká prestitutky.

V Katalánsku to vře. Političtí vězni v demokratickém Španělsku mají smůlu, že své politické názory neprosazovali v nedemokratickém komunistickém zřízení. To by dostali max. 5 let, tak jako Havel. Ale protože žijí ve vyspělé demokracii, kde svoboda projevu se cení nejvýše a právo na sebeurčení se podporuje bombardováním hlavního města odpůrců … tak dostali 12 a více let v base. Jóóó … holt ta echt demokracie. EU si rozvracet nedáme!

Ale zpátky k tématu – na dnešek (pátek 18.10.2019) byla svolána generální stávka, jak se můžete dočíst třeba na BBC. U nás hlasitě nic. Jen na idnes.cz jsem zaznamenal ve sportovní rubrice, že “El Clásico” se bude muset odložit … kvůlivá bezpečnosti hostů z Madridu. Někdo si asi uvědomil, že lásku a věrnost nelze vysedět na bodácích.

Zajímavá zpráva je taky na The Guardian. Tam informují, že mladá generace přišla s novou taktikou – někdo vymyslel aplikaci, pomocí které se dotyčný prokazuje jako důvěryhodný. Během, de-facto chvilky, si aplikaci stáhlo 270.000 uživatelů …

V klidu si nyní můžeme zrekapitulovat důležité zprávy poslední doby :

  • náš kámoš rozřeže a rozpustí v kyselině nepohodlného novináře … EU nic, je to sice gauner, ale NÁŠ gauner.
  • kritika a uvalování sankcí na zlé nedemokratické Rusko a Čínu je přerušována jen v době, kdy jsou naši kámoši (vč. USA) zaneprázdněni bombardováním civilistů v Jemenu.
  • to že USA okupují bez mandátu cizí území se už bere jako samozřejmost … a ani se to netají.
  • demokraticky zvolení představitelé v demokratickém Španělsku jdou do báně na 12 a více let, protože v souladu se svým programem uspořádali velmi nebezpečné referendum (sic!) a své příznivce agresivně vyzbrojili posledním modelem útočných papírových (recyklovatelných) hlasovacích lístků.
  • člen našeho obranného spolku NATO páchá válečné zločiny na území sousedního státu … a EU opět nic. Jen … ty ty ty ! … ještě jedna ukamenovaná a znásilněná politička a nedostaneš po nedělním obědě bonbónek.
  • EU místo důležitých věcí řeší, jak zadušením ekonomiky snížit CO2 o 0,0001% nebo 0,0002%. K projednávání se slétají soukromými tryskáči, kde uhlíková stopa se jaksi asi nepočítá, stejně tak jako jiné mega stopy např. z lodní dopravy. K dokonalosti už jen zbývá, aby důkladně prošetřili, zda se může poslancem EP stát kůň … a podobnost se zánikem Římské říše bude dokonalá.

Těch věcí, které prestituti cudně nerozebírají je více. A tvrdím, že jich bude přibývat. Zánik říše nikdy neprobíhá, obrazně řečeno, “ze středy na čtvrtek”. Faktem ale zůstává, že právě prožíváme dobu rozpadu EU, NATO a ztráty dominance US dolaru. Zbývá už jen otázka, jak moc bude chcípající kobyla kolem sebe kopat …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 888 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.