islam82018
17.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

A viděl jsi už někdy nějakého muslima? Byl jsi v nějaké islámské zemi?

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ

Tyto “argumenty” sluníček slyším velmi často. Pokusím se vysvětlit, proč jsou tyto “argumenty” nesmyslné. Ono celkově podobné argmenty na základě zkušeností jsou dost zavádějící. Ne jenom ohledně islámu.

Asi většina z vás ví, že na školách probíhá propaganda co se týká islámu a multikulti výchovy dětí. Četla jsem různé šílené příběhy, jak dětem vymývají mozky. Moje dcera měla zatím štěstí.

Včera jsem se ji ptala, jestli se už někdy něco učili o islámu. Nebo imigrantech. Řekla, že nikdy nic. Jsem za to ráda, měla (a má) dobré učitelky (3x klepu). Znamená to ale, že na jiných školách k propagandě nedochází? Neznamená.

Nedávno jsem se tady ptala, jaké mají lidé zkušenosti s minulým režimem. Někdo měl dobré, jiný zas velmi špatné. Lišilo se to město od města. Když měl někdo dobrou zkušenost, tak to znamená, že k těm špatným nedocházelo? Neznamená.

A to samé islám. Já osobně bych v islámské zemi přežila pravděpodobně bez problémů. Co to ale vypovídá o samotné ideologii? Absolutně nic. Nebo když jde někdo do nějakého “jakoby areálu” v některé islámské zemi a pak řekne, že náboženství míru je v pohodě, protože on se tam měl dobře.

Představte si, že byste se v roce 1939 dostali do Německa. Myslíte, že by vám ukazovali koncentrační tábory? Ne. Ukázali by vám to nejhezčí z Německa. A vy byste pak vykládali, jak je Německo úžasné.

Hodnocení nějaké ideologie na základě subjektivního dojmu je silně neobjektivní.

Autor: Lea Vojtekova-Sofrankova

vojtekova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 641 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
48 komentářů