islam82018
17.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

A viděl jsi už někdy nějakého muslima? Byl jsi v nějaké islámské zemi?

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ

Tyto “argumenty” sluníček slyším velmi často. Pokusím se vysvětlit, proč jsou tyto “argumenty” nesmyslné. Ono celkově podobné argmenty na základě zkušeností jsou dost zavádějící. Ne jenom ohledně islámu.

Asi většina z vás ví, že na školách probíhá propaganda co se týká islámu a multikulti výchovy dětí. Četla jsem různé šílené příběhy, jak dětem vymývají mozky. Moje dcera měla zatím štěstí.

Včera jsem se ji ptala, jestli se už někdy něco učili o islámu. Nebo imigrantech. Řekla, že nikdy nic. Jsem za to ráda, měla (a má) dobré učitelky (3x klepu). Znamená to ale, že na jiných školách k propagandě nedochází? Neznamená.

Nedávno jsem se tady ptala, jaké mají lidé zkušenosti s minulým režimem. Někdo měl dobré, jiný zas velmi špatné. Lišilo se to město od města. Když měl někdo dobrou zkušenost, tak to znamená, že k těm špatným nedocházelo? Neznamená.

A to samé islám. Já osobně bych v islámské zemi přežila pravděpodobně bez problémů. Co to ale vypovídá o samotné ideologii? Absolutně nic. Nebo když jde někdo do nějakého “jakoby areálu” v některé islámské zemi a pak řekne, že náboženství míru je v pohodě, protože on se tam měl dobře.

Představte si, že byste se v roce 1939 dostali do Německa. Myslíte, že by vám ukazovali koncentrační tábory? Ne. Ukázali by vám to nejhezčí z Německa. A vy byste pak vykládali, jak je Německo úžasné.

Hodnocení nějaké ideologie na základě subjektivního dojmu je silně neobjektivní.

Autor: Lea Vojtekova-Sofrankova

vojtekova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 366 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.