IVERMEKTIN
5.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

A tak to opravdu dál nejde!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Důležité věci a jejich prosazování, by mělo mít vždy nějakou logiku. Zejména když jde o zdraví milionů lidí, o jejich léčbu a záchranu jejich životů. V současné době probíhají diskuze na téma zda je lék Ivermektin vhodný či nevhodný pro léčbu Covidu, zda je bezpečný a má li být dostupný pro množství těch lidí, kteří  se léčí doma, bez jakéhokoliv léku, navíc bez styku s lékařem. Tzn. moderní distanční metodou, která  současné době zdomácněla skoro ve všech oborech lidské činnosti.

Několik odvážných lékařů tento lék experimentálně použilo na ležících pacientech a s dobrým výsledkem. Např. ve Fakultní nemocnici v Brně. Rovněž ze Slovenska sem dorazily zprávy, které hlásí podobné úspěchy. Na druhé straně, která je v zásadě proti zavedení tohoto léku stojí nejvyšší patro našeho zdravotnictví. Ministerstvo zdravotnictví se odvolává na to, že bude nutná potřebná studie, která bude nejméně za 50 milionů, bude trvat dlouhý čas a že to bez ní nejde. Musíme prý počkat na sílu statistických údajů, které ze studie vzejdou. A potom možná!

Zní to docela rozumně do té doby, než se vrátíme k té logice. Nechybí snad dokončení studie u všech vakcín, které jsou u nás vnucovány a již aplikovány? Nemají snad tyto vakcíny výjimku pro dokončení studie až do roku 2023? A že očkování našich občanů je naprosto jasně součástí této studie, to nevadí? Nevadí, že farmaceutické firmy dostaly absolutní pardon na zodpovědnost za případné vedlejší účinky, či smrt očkovaného? Nepodepisují očkování souhlas s očkováním z naprosto stejného důvodu?

Mají očkovaní možnost si přečíst nějaký příbalový leták, který je naprosto běžný u každého léku, tak aby si sami zkontrolovali svůj zdravotní stav s nějakým varováním?  Zejména staří lidé mají více různých neduhů a někteří užívají denně i plnou  hrst léků. A těm má stačit jen vlídně vyslovená rada nějakého vládního činitele, že ta či ta vakcína je naprosto bezpečná? Nebo  má stačit ten hezký přebret pana profesora Pafky, když  uvítal tu úžasnou vaginu?

U vakcín tedy není třeba nějaké předběžné opatrnosti, jsou nakoupeny tak jedeme.Než budou prázdné regály. Přitom se nedá říct, že těm vládním propagátorům je vše naprosto jasné.

Nedávná slova ministra zdravotnictví, který by měl být přece fundovanou osobou/kdo jiný?/, že člověk po očkování získá imunitu a může všude bez obav, tak po napomenutí od bývalých ministrů obrátil a uvedl že vakcína není mezi námi tak dlouho, aby bylo možné říct, jestli bude očkovaný člověk dále vylučovat virus! Jinými slovy očkováním nezískal žádnou imunitu a dokonce je stále nebezpečný pro své okolí, protože může dál nemoc šířit! 

To, že podle současných nařízení nemůže očkovaný jen tak bezdůvodně přejet hranice okresu, nebo navštívit své rodiče to jen dokazuje!

A že o totální bezpečnosti vakcín  má spousta lidí pochyby i proto, že SÚKL řeší úmrtí po očkování a spoustu vedlejších účinků. Ale denní informace o průběhu těchto šetření neexistují. Na rozdíl od jiných úmrtí, které jsou navíc líčeny co nejstrašidelněji a od rána do večera. Přitom by to bylo férové a potřebné. Mlčením se důvěra lidí nezískává!

Očkovací byznys  ale nepotřebuje, aby jim nějací mrtví kazili kšeft! Navíc by se mohlo stát, že ti co by se pomocí Ivermektinu uzdravili, by mohli odmítat očkování! A to nejde!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 951 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)