VLADABABIS12170
16.3.2018
Kategorie: Politika

A o co tomu ANO vlastně jde?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Zatím za asistence prezidenta předvádí jen čistky, socialistické sliby a snahu všemožně oklikou zastavit vyšetřování kauzy Čapí hnízdo.

 

ANO označilo tradiční demokratické strany za tuneláře a podvodníky, kteří vše rozkradli. Přesto prohlásilo, že ODS by pro něj byl nejpřijatelnější koaliční partner. Upřímně řečeno se ODS nijak nedivím, že námluvy odmítá. Poučení už má. Kdyby na nabídku ANO kývla, tak se za pár let zase dozví, že přistoupila vlastně na Opoziční smlouvu č. 2.

Na druhé stránce ANO dnes nejintenzivněji jedná s ČSSD, jejíž program je s programem ODS slučitelný asi jako oheň s vodou. Takže jaký má vlastně ANO program? Pravicový nebo levicový? Nebo všem dáme, všem snížíme daně a zdroje na to perpetuum mobile přeci jsou?

Přitom ANO koketuje s KSČM. To je taková soft verze extrémistů. A přesto si s nimi ANO zanotovalo při sestavování parlamentu a i v mnoha programových bodech prý nacházejí shodu. Tak že by ANO tíhlo k extremismu? Pravému nebo levému? Ono to je jedno, oba směry mají v dějinách na svědomí desítky milionů lidí.

Takže jak ten program ANO vlastně vypadá a co chce vlastně dělat? Dá se říci, že to neví nikdo. A obávám se, že ani v ANO. Jediný program je tak zamést pod koberec hříchy pana předsedy a při tom obsadit ministerstva pro neomezenou vládu. A o to tu jde především. Nějaké ideje, program, směrování, to vše je až na druhé koleji. A to se samozřejmě tomu záměru přizpůsobí. To vidíme dnes a denně.

FLASKA
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.