SLUNICKA
17.7.2019
Kategorie: Společnost

… a nikdo se vás nezastane

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

Podle médií hlavního proudu by náhodný návštěvník ze zapadlých polárních krajů či jiného přilehlého vesmíru usoudil, že Evropská unie, potažmo Evropa, je plná sluníčkových lidiček se srdíčkem na dlani.

Tito usměvaví a šťastní človíčkové, jejichž životním snem a cílem je rozdělit se s těmi méně šťastnými o svoji vlast /pardon, vlast je přežitek/ tedy o zemi, kde přebývají, věnovat jim poslední skývu v potu tváře vydřeného chleba /tedy ne v jejich potu a ne jejich chleba/ a zařídit pro ně nejen bydlení /také z cizího, jak jinak/. ale i veškeré výdobytky civilizace /vybudované nikoliv jimi samými/. A aby byli ti nově příchozí z kultury, kde je každý ústupek považován za slabost a jako takový také tak využit, spokojeni, ohýbají právo i zákony až prasknutí. Ba dokonce vymýšlejí i zákony nové, ale ne pro snazší sžití nových příchozích se starousedlíky, spíš nutí starousedlíky se těm novým podřídit.

Podle masmédií a proklamací některých politiků jsou těch sluníčkových plné vesnice, města, státy evropského kontinentu. Podle článků v novinách mainstreemu, reportážích ve většíně televizí a na těch jedině správně informujících serverech celá Evropa, Amerika, ba celý svět /samozřejmě s výjimkou zaostalého, zkorumpovaného a vůbec fuj tajbl Ruska/ jásá nad přílivem ubohých, chudých, naší jedině správnou demokracií a civilizací nedotčených migrantů. V Německu dokonce demonstrují za svobodu a uznání té nejsprávnější, nejstatečnější a nejsoucitnější kapitánky pašerácké lodi – ježíš, co to zase píšu – slunečné lodi, která zachraňuje trosečníky – tak nějak jako na bežícím pásu, má to holka ale štěstí, co. Celých 30 000 – slovy třicet tisíc – lidí v Německu / 80 000 000 obyvatel/ demonstrovalo, i petici podepisovali, prý těch bylo pro změnu 100 000. Podpisů 100 000 /80 000 000 obyvatel/. Ale těch sto tisíc, to je panečku pro mainstreemová média sousto. Co by se trapně zabývala tím nepatrným zbytkem, že.

A vo tom to všechno je, milí zlatí.

O publicitě, mediálním prostoru, zamlčování, překrucování, vytrhávání ze souvislostí…O podprahové manipulaci. O vyzdvihování a oslavě těch “správných” a dehonestaci a pomluvách těch “špatných”. Babišovi se nevěří, Babiš je zloděj. Zeman chlastá a je to hulvát. Okamura je rasista a xenofob, Kdo kritizuje islám, chování islámských migrantů, kdo nesouhlasí s globálním oteplováním, kdo nevidí přínos sto padesáti osmi volitelných pohlaví, kdo kriticky přemýšlí o výplodech Evropské komise – ten je nácek, xenofob, la vůbec všeobecně rozvraceč našeho úžasného, dokonalého a jediného blahobytu naší společnosti. A jako takový musí být umlčen. Soft verze – lidi už se opravdu bojí přiznávat svoje volební preference, pokud volí Okamuru nebo Zemana, případně Babiše. Lidi už si zvykají, že se musí bát projevit nahlas – na sociálních sítích či v diskusích na internetu – kritiku a nesouhlas s islámem a islamizací, Už na to je přece zákon. Předsudečná nenávist, To je ale síla…a my mlčíme. Bojíme se. Za schvalování atentátu…vzpomínáte? Ne na Hitlera a rok 1942, ale na Hamáčka – rok 2019.

Nějaká sluníčkářská vymletá dívčina porušila italský zákon. Je hlasitě, nebo spíš halasně oslavována. Podle mainstreemu za ní stojí celý svět a celý svět plive na toho nácka Salviniho. Na její podporu demonstrovalo celých, považte, třicet tisíc lidí.

Tommy Robinson, opravdu bojovník proti islamizaci Anglie, je znovu odsouzen, tentokrát na devět měsíců do vězení plného muslimů. Nepřežije. Na jeho podporu neštěkne ani pes, mainstreem dílem mlčí, dílem jásá. Obhájci a sympatizanti na sociálních sítí jsou cenzurováni a umlčováni.

Dneska, milánkové, se už dávno přestalo hrát si na demokracii, kdy většina rozhoduje i o menšině. Kdepak – dneska rozhoduje křik. Rozhoduje ten, kdo je víc slyšet. A je víc slyšet proto, protože má podporu mocných. tohoto světa. A tím pádem i podporu všech hlásných trub, co jich svět zná,

Většina je označována za mlčící. Mlčící proto, že ji nikdo slyšet nechce. Nikdo neplácá po zádech toho, kdo na sociálních sítí protestuje a podporuje Tommyho Robinsona, naopak, takový názor je přísně zcenzurován, zabanován, odstraněn. Nelíbí se vám protežování migrantů a umlčování kritiky jejich chování? Mlčte nebo budete mít problémy. Pamatujte – předsudečná nenávist…

A nikdo se vás nezastane. A když, tak nebude vůbec slyšet….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.