injekceockovani
18.10.2021
Kategorie: Společnost

A je to tady. Novodobá vůle vládnoucí třídy povýšená nad zákon

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

jana-zwyrtek-hamplova-2-e1580293298871Někteří to ještě nedávno považovali za “přehnané”. A je to tady. Novodobá vůle vládnoucí třídy povýšená nad zákon.


Zdravým, ale neočkovaným, bude odpírán přístup do restaurací, kin, divadel, bazénů, kadeřnictví, posiloven, na koncerty, do většiny obchodů (kromě nákupu základních potravin), do veřejné dopravy, a velmi pravděpodobně také do zaměstnání. Neočkovaní nebudou moci do lázní, nebudou operováni, nebudou moci do hotelů…

Jen očkované děti budou smět na hory, do zájmových aktivit a do školy… Neočkované budou děti druhé kategorie… bez práva na vzdělání, sport, zpěv….

Nastane čas, kdy si člověk bude muset PLATIT formou “vstupenek” = každodenních testů – za to, že bude smět pracovat a normálně žít… A za chvíli třeba ani to ne. Segregace.

Pro očkované naopak budou platit nedůvodná privilegia, neboť očkováním se přihlásili k novému režimu kastování lidí, a to, že jsou “něco víc”, bude mnohým vyhovovat. Včetně onoho moře jen pro někoho jako za soudruhů. Než jim dojde, že i oni jsou oběťmi.

Je už jen otázkou času, kdy neočkovaní budou muset nosit viditelné označení. Že to nikdy nenastane? A napadlo někoho, že se bude dít, co se děje dnes?

Jsme schopni pochopit, kam se řítíme? Co akceptujeme? A že je to absolutní nesmysl kvůli vakcíně daných “kvalit”?

Blíží se doba, kdy bude třeba postavit se realitě čelem, a zarazit tuto hrůzu. Nevíme, odkud to jde, kdo to celé diriguje, ale víme, že to naši mocní kopírují bez jakéhokoli odůvodnění, bez logiky, a vytvářejí tu neuvěřitelný totalitní režim, jen v jiné formě.

Daná vakcína totiž, a to ještě ne vždy, umí pouze snižovat těžký průběh nemoci. To je vše. Nebrání onemocnění ani šíření. Tedy důvody, pro které jsou lidé do ní tak tlačeni, musí být někde zcela jinde. Naše zdraví to ale rozhodně není.

“Buď si necháš vpravit do těla to, co chceme, nebo budeš občan druhé kategorie.”
“Buď vstoupíš do partaje, nebo budeš občan druhé kategorie.”

Nesmíme to připustit.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 759 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
105 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)