relaxation-686392_960_720
29.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

9 rad, jak rozmazlovat duši i tělo

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Nejlepším způsobem, jak rozmazlovat svou duši i tělo je erotická masáž. Taková masáž vám zvýší sebevědomí a pomůže vám uvědomit si svou smyslnost. Zvýší se vám sebevědomí a pomůže odstranit všechny fyzické, psychické a také emoční bloky.

1) Mezi erotickou a klasickou masáží je rozdíl hlavně v použití masážních technik. Klasická masáž slouží hlavně k uvolnění ztuhlých svalů, erotická masáž je pak vhodná pro navození vzrušení nebo také ke zlepšení sexuálního života a odstranění psychického napětí.

2) Masáž by vám měla pomoct relaxovat a je tak vhodné zařadit ji například po práci anebo po náročném dnu, kdy se cítíte opravdu na pokraji svých sil. Tato masáž vám dodá sílu a energii.

3) U erotické masáže je běžné, že se masíruje také v oblasti kolem slabin a na intimních částech těla. Erotické masáže používají ojedinělé techniky k navození vzrušení a posléze je můžete vyzkoušet také doma se svým partnerem pro okořenění stávajícího sexuálního života.

4) Hlavním cílem masáže je navodit příjemné pocity a poskytnout masírovanému něhu a vášeň, ideálně dle toho, co jeho tělo a duše potřebuje. Erotická masáž může být úzce propojena s tantrou, která se skládá z několika rituálů.

5) Tantrická masáž začíná uvítacím rituálem, pokračuje relaxační masáží a končí masáží intimních partií. Celá tato masáž je provázena hlubokým dýcháním a velmi smyslným prožitkem. Hlavním úkolem tantry je rozproudit sexuální energii a rozvést ji do celého těla.

6) Vybrat si můžete z několika masáží a vyzkoušet to, co vyhovuje právě vám. Masérka vás může masírovat rukama, ale zajímavým zážitkem je také masáž nohama Footjob. Samozřejmostí je něžný a velmi příjemný dotek.

7) Velmi příjemným zážitkem může být také mýdlová masáž, která zharmonizuje vaše tělo, mysl a také duši. Tento originální zážitek vás přivede k silné rozkoši a slastí se vám bude tajit dech.

8) Pokud chcete zažít, jaké to je být v ráji nebo v sedmém nebi, tak erotickou masáž musíte rozhodně vyzkoušet. Zbavíte se každodenních starostí, zapomenete na to, že vás něco trápí a plně se oddáte pouze tomu, že vás někdo rozmazluje a stará se o vás.

9) Masáže mají také léčivý účinek. Po pravidelných masážích se stanete mnohem vnímavější, citlivější na dotek, ale také na emoce, které jste doposud třeba nepoznali. Masáž vás naučí přijímat, ale také dávat rozkoš.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.