1-vXjx4Y7EgQBwALkaeZJ0Cg
18.7.2017
Kategorie: Kultura a tipy

5 způsobů jak si vydělat peníze přes internet

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Vydělávání peněz z pohodlí domova je lákavé snad pro každého. Ušetříte čas za dojíždění do práce, pracovní dobu si určujete sami, vydělávat můžete třeba z postele, a to i při studiu nebo na mateřské. Všichni vědí, že to jde, ale málokdo tuší, jak se k takovému „zaměstnání“ dopracovat.

Začátky bývají nejtěžší a ve světě vydělávání přes internet tomu není jinak. Pojďme si shrnout pár základních možností a uvidíte, že k některým vlastně nic do začátku ani nepotřebujete.

WebDeal.cz

Pro všechny, které zajímá jak vydělat na internetu bez počátečních investic, jsou vhodné portály jako WebDeal.cz. WebDeal je online tržiště, kde je možné sehnat jednorázové úkoly i dlouhodobější spolupráci. Jednotlivci i firmy zde inzerují nejrůznější poptávky, často chtějí vytvořit nějaký web, napsat text, provést korekturu apod. Odměny jsou různé od stovek až po tisíce. Vy si tedy jen vyberete konkrétní poptávku, ozvete se a budete doufat, že si dotyčný vybere právě vás. Občas se tu prodávají i různé zajímavé weby, jako začátečník tady můžete odkoupit nějaký e-shop či magazín, pomocí nějž budete v budoucnu vydělávat. Jak? Čtěte dál.

PlaCla.cz

Vlastníte-li nějaký obsahový web s dostatečnou návštěvností, je poměrně snadné jej monetizovat. Jednou z možností jsou i placené články, pomocí nichž si lze vydělat pár stovek, ale i tisíců. Samozřejmě se dají oslovovat koncoví inzerenti, nicméně tento postup je příliš zdlouhavý a pro začátečníky, kteří nemají patřičné kontakty, prakticky nemožný. Mnohem jednodušší je využít službu PlaCla.cz, jež zajišťuje placené články. Jelikož na ní působí mnoho inzerentů, pravděpodobnost, že si pro publikaci textu někdo vybere zrovna váš web, je vysoká. Výdělky jsou přitom více než zajímavé, u opravdu kvalitních webových stránek jde až o tisíce za jediný text, jehož sepsání vám zabere maximálně hodinu.

Affiliate programy

Máte-li vlastní web s dobrou návštěvností, lze jej využít také pro affiliate programy. To znamená, že budete lidi posílat na stránky různých e-shopů a ty vám za odměnu dají určité procento z částky, kterou utratil vámi přivedený návštěvník. Opět se jedná o velmi časově nenáročnou činnost a provize bývají slušné. Je jen na vás, zda budete propagovat e-shopy s módou, elektronikou nebo třeba nábytkem. Zapojených internetových obchodů je skutečně mnoho, což si lze snadno ověřit na VIVnetworks.com – největší affiliate síti v ČR a SR.

E-shop

Zatímco u affiliate nebo placených článků vám stačí celou dobu sedět u počítače, s e-shopem je starostí trochu více. Potřebujete vlastní sklad, někdo musí zboží zabalit, komunikovat s dopravci, řešit reklamace apod. Začátky nebývají vůbec snadné. Buď si koupíte už zaběhnutý e-shop, což bude nemalá investice, nebo jej budete muset vybudovat od základů a v tom případě si na reálné výdělky pár měsíců počkáte. Na druhou stranu může být úspěšný e-shop způsobem jak si vydělat peníze na živobytí – bez problémů vás uživí.

Za zmínku by však stály také e-shopy provozované na principu dropshippingu. Rozdíl oproti klasickým internetovým obchodům je v tom, že nedržíte vlastní sklad. Vaším úkolem je jen prodávat zboží, ale fakticky je každá objednávka předána dodavateli a ten už se postará o její expedici. Nevýhodou může být omezená nabídka produktů, tu prostě určuje dodavatel.

Prodej věcí, venčení pejsků, …

Poslední možnost je opět vhodná pro všechny, co nechtějí nic investovat a nemají vlastní webové stránky. Na internetu je celá řada portálů, jako jsou Aukro.cz, Bazos.cz, Hyperinzerce.cz nebo Sbazar.cz. Jednak zde můžete prodávat věci, které už se vám doma nehodí a stejně je nepoužíváte, jednak se zde čas od času poptávají různé služby. Možná narazíte na inzerát paní, která hledá hlídání, nebo důchodkyně, jež by byla vděčná za vyvenčení pejska. I to jsou způsoby jak vydělávat.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.