living-room-2732939_1920
2.9.2019
Kategorie: Kultura a tipy

4 tipy pro inspiraci při výběru moderního nábytku

Sdílejte článek:

Chcete si moderně zařídit svůj byt a přemýšlíte, jaký nábytek bude nejlepší? Rozhodování nemusí být vůbec snadné, protože nabídka je plná nejrůznějších variant a možností. Kromě praktických parametrů, jako jsou rozměry a uspořádání případných úložných prostor, záleží i na dalších věcech. Inspiraci pro výběr vhodného vybavení získáte z těchto 4 praktických rad v článku.

V jednoduchosti je síla

Moderní bydlení je zařizováno s citem a v jednoduchém stylu. Jemná elegance a nepřeplácanost mají i svou praktickou výhodu při běžné údržbě. Nemusíte utírat takové množství poliček a nesmyslných dekorací. Zároveň je však dobré vybalancovat strohost s útulností a najít pomyslný zlatý střed. Ale to se většinou povede po několika měsících v novém bytě, kdy doplníte více věcí se symbolikou a specifickým nádechem.

Kvalitní materiály vydrží déle krásné

Už dávno neplatí, že čím levnější, tím lepší. Zkuste raději vybírat například nábytek z masivu či jiných odolných materiálů s krásným vzhledem. Uvidíte, že to časem oceníte. Pořádná sedací souprava vám vydrží déle krásná a také další vybavení bude lépe odolávat zubu času v porovnání s levnými a nekvalitními variantami.

Vsaďte na svůj vlastní styl

Snažit se napodobit zařízení ze stránek časopisu je sice pěkné, ale zkuste do zařizování pustit více vlastní fantazie. Co konkrétně se vám líbí a jak se to dá zkombinovat s těmi věcmi, které už máte? Když si perfektně zamilujete každou jednu věc ve svém bytě, budete zbožňovat i celek a snadněji vytvoříte opravdový domov.

Nakupujte pohodlně na internetu

Na internetu často najdete mnohem větší výběr a hlavně všechno zvládnete z pohodlí domova. Vhodné je nakupovat u profesionálů, kteří se vyznají a nabízí široký sortiment nábytku do všech různých místností. Přesně takovým internetovým obchodem je například Atan.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 98 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.