head-650878_1280
30.4.2019
Kategorie: Kultura a tipy

4 tipy masáží, které uvolní psychickou zátěž

Sdílejte článek:

Masáž by měla sloužit nejen k regeneraci těla, ale také pro navození psychické pohody. Vyzkoušet můžete různé druhy masáží, nejvíce vám však pomůže aromaterapeutická, nuru masáž a také tantra nebo erotická masáž pro páry.

1) Aromaterapeutická masáž

Výhodou tohoto druhu masáže je, že působí na několik smyslů najednou. Aromaterapie může být lékem na psychické bloky a budete překvapeni, co s vámi za okamžik udělá. V kombinaci s dotekem je tak téměř dokonalou relaxační technikou. Vybrat si můžete vůně, které máte rádi, a to od sladkých přes kyselé až po osvěžující. Vyzkoušet však můžete bylinné směsi nebo jednotlivé bylinky, kdy každá z nich působí na konkrétní fyzický nebo psychický problém.

2) Nuru masáž

Mnohem intimnější a zároveň ještě o něco příjemnější je nuru masáž. Okouzlí vaše smysly, zapomenete při ní na všední starosti a na okamžik se budete cítit jako v ráji. Tato masáž je smyslným zážitkem, kdy za pomocí nuru gelu profesionální masérka klouže svým nahým tělem po vašem těle. Kromě vzrušení a slasti můžete zažít dokonalý pocit uvolnění a naučíte se milovat vlastní tělo. Tato masáž může být také skvělou předehrou mezi partnery.

3) Tantra masáž

Oblíbená tantrická masáž vám ukáže, jak lze dosáhnout vzrušení a orgasmu pomocí správného dýchání. Můžete při ní zažít stavy, které jste si doposud nedokázali ani představit. Vybrat si můžete mezi tantrickou masáží pro páry nebo konkrétní masáži joni, případně masáží lingamu. Tento druh masáže vám dodá novou životní energii a sílu. Tantra je skvělou prevencí a také léčbou deprese a úzkostí. Mužům dokáže pomoct při problémech s předčasnou ejakulací a ženy se díky tantře naučí milovat vlastní tělo. Navíc léčí menstruační bolesti a problémy s otěhotněním.

4) Erotická masáž pro páry

Pokud si chcete dopřát příjemné chvilky v páru, je pro vás ideální erotická masáž pro páry. Nejenže do svého stávajícího stavu vnesete nové vzrušení a zkusíte něco nového, ale zároveň na chvíli zapomenete na běžné starosti a problémy. Uvolnění je v partnerském životě důležité, a stejně tak vzrušení, které může vztah udržet pohromadě. Vyzkoušejte partnerskou masáž a můžete se při ní naučit i některé zajímavé triky, které můžete s protějškem trénovat posléze i sami doma.

Nemusíte se stydět, protože erotická masáž vás naučí, jak se zamilovat do svého těla, jak vyzdvihnout své přednosti a znovu svést svého partnera. Získejte tak zdravé sebevědomí a zbavte se stresu a psychické zátěže, která vám brání žít šťastný a spokojený život.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 145 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.