battle_of_vienna_1683_21
12.9.2016
Kategorie: Historie

333. výročí od křesťansko-islámské bitvy u Vídně

Sdílejte článek:

JOZEF POTÚČEK

Vídeň vítězně prožila ve své historii již dvakrát osmanské obléhání a pokusy o její obsazení a následnou islamizaci – první v roce 1529 a druhé v roce 1683.

Dne 12. září 2016 si Evropa připomíná 333. výročí od vítězného konce druhého osmanského obléhání Vídně. Je známo, že po případném vítězství u Vídně měla turecká vojska v plánu táhnout přímo na Řím – Vatikán. Co by asi po porážce Říma následovalo si každý alespoň trošku znalý z historie (bohužel už i v současnosti) umí živě představit.

Porážka muslimů u Vídně před 333 lety znamenala na velmi dlouhou dobu – STOP islamizaci EVROPY!

Je zajímavé, že jak křesťanští bojovníci tak i osmanští vetřelci se před rozhodující bitvou modlili ke svému Bohu, resp. Alláhovi, aby porazili protivníka. Ale vítězi byli pouze domácí křesťané, čili ti, kteří se oprávněně bránili před krvelačnými islámskými vražednými hordami a okupanty. Ti zřejmě cosi neudělali správně, když navzdory značné převaze prohráli a na takovou dlouhou dobu se v Evropě “odmlčeli”.

Bude takto i nadále kdosi účelově masírovat mozky dnešních Evropanů (EU-političtí vlastizrádci a bohužel je to i samotná hlava katolické církve – papež z Vatikánu!), že všechna hlavní světové vyznání se modlí k témuž a jedinému Bohu?!

Dnešní Vídeň znovu prožívá velmi problematické chvíle s tureckým obyvatelstvem. Jelikož Rakousko (Vídeň) otevřeně vylučuje v nynější době přijetí Turecka do EU, vlastně potřetí chrání Evropu před jejím zrychlenou islamizací.

Víme, že v Africe i na Blízkém východě jsou připravovány (kým asi?) miliony tzv. uprchlíků na pochod a obsazení Evropy. Pouze náhodou (jak jinak?) – prakticky všichni jsou islámského vyznání …

Jak tedy dopadne třetí “osmanské obležení” Vídně – Rakouska – Evropy?

Tak tohle zatím stále můžeš ovlivnit i TY, občan Evropy ! Ještě stále můžeš mnohé změnit a napravit již v příštích volbách nebo v referendu. Zatím …

Dvoutisícileté tradice lidí v Evropě, navzdory nelidské a antikristovské inkvizici a mnohonásobnému selhání vatikánské církve, byly postaveny na pravém křesťanství, jeho morálních hodnotách a věčných Božích zákonech , či Božích přikázáních.

Každý evropský národ, který se odvrátí od Krista, je odkázán na postupnou likvidaci a zánik. Přijmout do srdce Ježíše Krista neznamená, že se přihlásíme do nějaké náboženské obce nebo církve. Dnes už totiž žádná církev není Boží!

Přijmout Ježíše Krista, Syna Božího , do svého srdce, znamená přece přijmout Jeho SLOVO, Jeho UČENÍ . To je jediná naše spása a záchrana. I bez církve! Pak nám i sám Pán Bůh pomůže, tak jak se to stalo nejednou v minulosti – prostřednictvím zázraků …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč

Celkem za měsíc: 3 611,00 Kč
Vybráno 10.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 87 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.