crop-733590-slevy
22.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

3 tipy pro zaručeně levnější nakupování

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Opatřit si nějaký nový výrobek nebo využít služby je pro mnohé z nás neskutečně lákavé. Při pohledu do supermarketů i na internet lze s klidným srdcem říct, že si Češi opravdu v nakupování našli zálibu. Ne vždy se ale podaří potřebný sortiment sehnat co možná nejrychleji a za výhodnou cenu. Právě z toho důvodu nabídneme tři tipy, jež vám mohou pomoct při nákupu ušetřit nemalé finanční sumy.

1. Nákup dle tištěných či online letáků

Naším prvním tipem je nakupování podle letáků. Tento “sport” u nás už provozuje vcelku solidní procento lidí. Jde především o osoby mající dostatek volného času, který k této kratochvíli bezesporu potřebují. Především senioři si dokážou vyhledat spousty zboží v různých papírových letácích a následně se vydat na aktuálně zlevněný sortiment do některého ze supermarketů. Problém u takovéto úspory netkví jen ve ztrátě času, ale také v omezeném množství sortimentu ve slevě. Mnohdy přijdete do supermarketu a zboží je zkrátka vyprodáno.

2. Slevové kupóny online

Mnohem efektivnější řešení získání slevy nabízejí slevové kupóny. Ty je možné stáhnout přímo na internetu. Jednu z největších nabídek takovýchto kódů nabízí portál kuponovnik.cz. Právě tady můžete volit z mnoha kupónů, jež se vztahují k eshopům s rozličným sortimentem. Vybírat lze jak jednoduše prostřednictvím vyhledávání, tak i v kategoriích. Po zobrazení kódu jej pouze zkopírujete a vložíte na příslušné pole při nákupu v eshopu. Jinak přímo na zmiňovaném webu naleznete také recenze týkající se různých produktů. I ty vám mohou být při nákupu nápomocny.

3. Nechte si zasílat novinky na email

Třetí tip je optimální v tom, že na akce budete upozorněni ihned poté, co budou vyhlášeny. Slevy a kupóny na elektroniku, auto-moto anebo zdraví či cokoli jiného vám tak nikdy neujdou. Nechat si zasílat newslettery na email není nijak složité. Stačí se jen zaregistrovat u příslušného eshopu či poskytovatele slev.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.