francevzpoury-21-850x500
28.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

20 generálů varuje Macrona, že Francie směřuje k rasové občanské válce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Po pravdě bych válku, o níž tvrdím, že již ve Francii nastala, ani tak nenazvala válkou rasovou, neboť islám není rasa. Zásadním problémem Francie je velmi rychlá a pokračující islamizace, která už je bez násilného konfliktu neodvratná. Ale i sama islamizace probíhá časem násilnou formou, stejný scénář můžeme vidět kdekoli ve světě. V prvotních fázích se využívá tzv. takíja (přetvářka), tato fáze džihádu dnes probíhá například u nás. Projevuje se čistě tím, že se začnou všude objevovat více i méně viditelné známky islamizace (kebabárny, mešity, modlitebny, apod.).

 

Ve druhé fázi, kdy se přechází od přetvářky ke džihádu mečem, je pak právě Francie, ale také Belgie, Švédsko nebo Německo či Itálie. Tam už dochází k lokálním konfliktům, boji o moc mezi muslimskými gangy a vzniku no-go zón. Právě Francie, ale třeba i Belgie nebo Švédsko (čím dál rychleji ovšem třeba i sousední Německo a Rakousko) se ovšem blíží k fázi poslední, kterou je džihád mečem, která aktuálně probíhá najednou v několika afrických zemích, ale třeba i na Filipínách či v Barmě apod. V Evropě se k této fázi schyluje a to si zřejmě uvědomují i francouzští generálové.

V otevřeném dopise 20 generálů ve výslužbě a více než 1000 vojáků a důstojníků varuje prezidenta Emmanuela Macrona, že Francie rychle směřuje k občanské válce kvůli muslimským přistěhovalcům a levicovým ideologiím. Generálové naznačují, že k zásahu armády dojde, pokud francouzští politici problémy nebudou aktivně řešit.

V dopise, publikovaném v novinách Valeurs Actuelles, generálové poukazují na tři důvody, proč francouzská společnost směřuje k likvidaci.

Prvním důvodem je “antirasismus”, jehož stoupenci podle dopisu skutečně chtějí vidět “rasovou válku”:

“Pohrdají naší zemí, jejími tradicemi, její kulturou. Chtějí, aby se země rozpadla odstraněním své minulosti a historie.” (k tomu jen dodávám, že totéž je politika EU, pak je hlavní cestou FREXIT)

Druhým důvodem likvidace francouzské společnosti je podle generálů islám a předměstské gangy. Tyto gangy se snaží vytvořit vlastní území na francouzské půdě s vlastními zákony.

Třetí hrozbou je, jak francouzští politici místo řešení těchto problémů využívají militarizovanou policii, aby zakročila proti Francouzům, kteří mají všeho dost a protestují – jako žluté vesty.

“Situace se zhoršuje, násilí každým dnem narůstá. Kdo by 10 let nazpět předpovídal, že učitel bude sťat, až bude odcházen ze školy?” stojí v dopise.

V této situaci nemohou “služebníci národa” v armádě nečinně přihlížet, poznamenávají generálové. Bude-li se tato situace nadále vyvíjet stejným směrem, dříve či později to povede k “explozi” a k našemu zásahu do aktivní služby v nebezpečné misi na ochranu našich civilizačních hodnot a našich spoluobčanů.

Dopis končí varováním Macronovi: Pokud se nic udělá, zítřejší občanská válka ukončí tento narůstající chaos a smrt. Za tu válku a mrtvé budete zodpovědní, budou se počítat tisíce obětí.

Francouzská vláda nyní odsuzuje otevřený dopis generálů a přirovnává ho k ozvěně neúspěšného státního převratu, který se francouzští generálové pokusili provést proti tehdejšímu prezidentovi Charlesi de Gaullovi téměř přesně před 60 lety.

K uvedenému ještě dodávám, že s generály naprosto souhlasím. Jediným řešením pro Francii je volba Marine le Pen a poté vyvolání FREXITu a nastavení zákonů tak, aby muslimové sami zemi opustili. To i za cenu, že se budou mstít. Bez rozpadu EU a mnohde i násilného konfliktu už se stejně “ozdravení” francouzské (ale evropské společnosti celkově) neobejde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 925 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
80 komentářů
    • texas
    • texas
    • texas
    • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)