RITTIGDVORAKDPP
29.11.2020
Kategorie: Společnost

2 kauzy z dnešních novin … aneb kolik nás je, kterým to připadá děsivé?

Sdílejte článek:

MARKÉTA ČERNÁ

V Praze už otevřeli hospodu i přes zákaz. „Uvnitř policisté ztotožnili třináct lidí. Na místě bylo uloženo několik pokut a jednání většiny účastníků pak bude řešit příslušný správní orgán,” doplnil mluvčí.

A vedle toho: Soud znovu osvobodil Rittiga, Dvořáka a spol. v jízdenkové kauze. Jde o zakázku na tisk jízdenek, kdy z každého prodaného dokladu údajně putovalo 17 haléřů do skořápkové firmy Cokeville Assets v Karibiku, kde celkem skončilo minimálně přes 40 milionů korun. Podle obžaloby tyto peníze následně putovaly právě k Rittigovi.

Není nadto dělat podvody ve velkém. Na tyhle případy u nás prostě nikdo nemá koule. Zatímco z kravin umí udělit hned několik pokut a správní jednání… Bububu na obyčejné lidi. To jim jde.

Pak se divíme, že nám pěkně v klídku vládne podvodník ze všech největší. Utrácí naše celoživotní úspory, dělá našim dětem ohromné dluhy, zavírá naše firmy, drancuje přírodu, kradne, kde to jde, lže nám do očí, dělá z nás kretény a viníky celé situace, zatímco slušní lidé, kterým krachují podniky a živnosti se bojí byť i říct, že nesouhlasí s tím, aby se děti ve školách dusily celé dny v rouškách, protože by hned byli osočeni, že kvůli nim zemřou tisíce lidí…

Jako fakt? Takhle to chce většina našeho národa? Nebo jsme už úplně otupělí a zmasírovaní?

Vám ta manipulace nevadí? Ta zvrácená interpretace reality?

Opravdu si někdo ještě myslí, že naše vláda něco inteligentního vymyslí? Něco za nás vyřeší? Ten padouch, jeho nohsledi a rektální alpinisti…

Fakt jsem naštvaná a smutná. Naše děti se budou od pondělí dusit x hodin denně v rouškách (kromě velké přestávky a oběda) a já jsem jediný rodič, který se ozval??? Opravdu si všichni myslíte, že dusící se děti o hodinách ve třídě spasí svět od coronaviru? Vždyť ty děti se vídají celou dobu spolu venku, na hřištích, na procházkách, někdy se i navštěvovaly, protože lockdown bylo pro děti naprosto nesmyslné nařízení a navíc v mnoha rodinách děti byly pohromadě s Covid pozitivními a nic nechytly. O přestávkách si vyměňují svačiny. Objímají se, smějou se spolu a povídají si. A tak je to správně. Ne žádné nehybné loutky v rouškách!

Nechat děti sedět celý den v rouškách ve škole je akt hodný Herodese…

Proč to spojuji dohromady? Protože mi připadá, že už nejsme schopni zakročit ani v případech, které jsou zjevně zrůdné.

Opravdu jsme tak malí, že si na ty zrůdnosti raději zvykáme než abychom aktivovali naši vnitřní sílu a řekli svůj názor, udělali ten krok z davu, byli slyšet a vidět?

Opravdu už ani vlastním srdcem nerozpoznáme, co je dobré a co špatné?

Zaposlouchejme se… podívejme se na své skloněné hlavy, přivřené oči, pusu zacpanou miliony argumentů, jak tím, že nesouhlasíme s péčí naší starostlivé vlády, vraždíme nevinné chudáky kolem.

Kolik nás je, kterým to připadá děsivé???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 556 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,09 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.