168NORA
4.5.2021
Kategorie: Společnost

168 hodin na ČT, Čeští elfové a ,,dezinformace“

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNedělní pořad 168 hodin na ČT je v podstatě pro vlastním mozkem uvažující diváky de facto nekoukatelný. Reportéři tohoto pořadu patří do skupiny, kterou bychom mohli označit jako Sešlost profesionálních manipulantů a lhářů, Nora Fridrichová je tím proslulá. Většina reportáží je vysílána v tendenčním duchu, dle kterého je Evropská unie rájem, Trump a Putin soupeří o místo Lucifera a Biden je atlet v nejlepších letech. Spojené státy jsou demokratickou zemí a Rusko vesnicí kdesi na východu. Mezi další fekálie popularizované touto televizí patří samozřejmě eurounijní budoucnost a zamlčování toho, co to sebou přináší.

Když se reportéři ČT spojí s další partičkou, která si říká Čeští elfové, znamená to hned několik skutečností. Například tu, že větší bahno už snad ani vysílat nelze a znamená to, že sestupná tendence kvality reportáží nadále pokračuje. Dále mizí soudnost, když si uvědomíme, co jsou dotyční elfové zač. A nakonec i to, že Česká televize nadále pokračuje v tažení proti každému, kdo má jiný názor, než oficiálně povolený a pravděpodobně schválený v Bruselu či přímo ve Washingtonu. Tomu odpovídá i výběr politiků neustále prezentovaných kamerami této přeceňované instituce placené z vybraných koncesionářských poplatků. Jistě jste si všimnuli, jak často jsou na obrazovkách Pekarová Adamová, Rakušan, Bartoš či Fiala, mnohem méně někdo z SPD, KSČM, z Trikolóry už vůbec nikdo. Vybírá je například Bakala, nebo když se losuje, tak v klobouku chybí některá jména?

Čeští elfové, kterých je prý několik stovek, se etablují z počítačových programátorů, odborníků přes nuly a jedničky a bývalých hackerů. Je zvláštní, jak podobné složení jsme mohli vnímat u začínajících Pirátů. Jde především o mladou generaci, což lze vypozorovat z oslovených elfů v pořadu 168 hodin. Mluvčím této partičky je jakýsi pan Bob Kartous. Ten už sice tak mladý není, nicméně se považuje za odborníka na dezinformace. Jako takový se ,,osvědčil“ v týmu kandidáta na prezidenta Drahoše, kterého pomohl dovést na úspěšné 2.místo ve volbách. K elfům je třeba ještě říct, že vystupují anonymně, možná se snaží být podobní známějším aktivistům Anonymus. Sledují mediální svět, v němž se pohybuje mnoho autorů zastávajících různé názory, přičemž elfové určují, kdo má pravdu a kdo blafuje. Pokud se ptáte, kdo jim dal oprávnění, kde berou jistotu, že právě oni jsou předurčeni k rozhodování o pravdě a dezinformaci, pak odpovědí je, že zastávají stejné názory, jako politici z Topky, Pirátů, STAN a občas ODS. Takže tady nejde o pravdu a nepravdu, berme to tak, jako nehodící se škrtněte.

Anonymita elfů má zajišťovat bezpečnost těchto moudronosů, zamlžovat realitu, nebo jsou to právě oni, kdo je placený za překrucování možné pravdy? Proč mají tak blízko k liberálům, Evropské unii, jak je možné, že brání lidi typu Söröse, Gatese, zatím co dehonestují jiné významné světové osobnosti? Zároveň jsou blízcí k takovým existencím, jakými jsou Pribáň, Hřebenář, Janda, Cemper a podobní exoti internetové scény, z nichž někteří se již vyšvihnuli do státních služeb. Naopak si berou na mušku například Pravý prostor, na něm se soustřeďují články odpůrců liberálů a nynějších vládců Evropské unie. Mezi uveřejňovanými autory jsou renomovaní ekonomové, právníci, sociologové a další, kteří často svými znalostmi a přehledem výrazně převyšují kvalitou i morálními vlastnostmi reportéry České televize i s jejich hosty. Zvláště významná byla zmínka Kartouse o tom, že by nad ,,dezinformacemi“ měl převzít dohled stát. Tento obhájce své pravdy v podstatě požádal o návrat státní cenzury. A tím je řečeno vše. Ne hledání skutečných dějů a stavů, ale prosazování předem určených zájmů, to je činnost našich elfů.

____1_1

V reportáži byly zmíněny Vrbětice. Celá maškaráda kolem nich může být pro někoho ukázkou zpackané práce BIS, jinému jako snaha vyvolat mezinárodní krizi, ale Kartous má asi více informací než prezident či ministryně spravedlnosti a přesně ví, že za explozemi byli ruští špióni. Elfové opět určují, co je ,,správně“ a co ne. A to dokonce v mezinárodním měřítku. Podobně fungují v problematice migrace, vakcinace, přijímání eura a dalších událostí probíhajících v našem okolí a v naší době. Jejich názory hledejme v souladu s programem především Pirátů. A o tom to možná je. Brát elfy jako odborníky na hoaxy a dezinformace je stejně zodpovědné, jako tvrdit o Gatesovi, Sörösovi a jim podobným, že jsou filantropové a lidumilové. Jestli je někdo nedůvěryhodný, pak je to ČT a její častí hosté, také ti, které tato stanice propaguje. Elfové jsou zfanatizovaná mládež nechápající, jak velkému zlu slouží.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 788 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)