VIRVAKCINA
24.11.2020
Kategorie: Společnost

16.5 milionů vakcín na cestě

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝCovidohysterie má svůj vývoj. Začalo to Wuchanem, kde netopýři údajně roznesli vir, jehož místo vzniku bylo lokalizováno nejdříve na místních trzích, o něco později ve wuchanských laboratořích, aby nakonec za pravděpodobné místo vzniku byly určeny laboratoře úplně jinde, a to v USA. Místo netopýrů tak vir přemístili pravděpodobně američtí armádní sportovci. Tolik legenda. K té je ještě třeba dodat, že jak v těch amerických, tak i ve wuchanských se ukázal americký epidemiolog a dle všeho i obergrázl Fauci. To vše ale vůbec není důležité, protože ve hře je ještě paradoxně Itálie, kterou Číňané viní taktéž jako hlavního aktéra při vzniku globální krize.

Máme za sebou více jak rok od údajného počátku pandemie. Vynecháme li, že covid-19 má podstatně delší historii a jeho příchod byl předpovídán již v roce 2002, poté byl patentován, později se s ním opět počítalo kolem roku 2012, aby udeřil rok před americkým prezidentskými volbami, pak si můžeme myslet, že se nám tu šíří nová nemoc, se kterou lidstvo neumí bojovat. Ve skutečnosti se to naučilo vcelku rychle. Pokud nemáte nejtěžší průběh, což procentuálně vyjádřeno je problém cca 0,02% nakažených, pak stačí vypnout televizi s hysterickým opakováním o tragédii zvané koronavir, podobné udělat s rádiem, pustit si pár písniček a jste vzápětí bez potíží. U středně těžkých případů dojde na přibližně třídenní bolehlav, jen menší schopnost ochutnat oblíbené jídlo a přivonět si k manželce či manželovi. Podobně jako chřipka, může covid ve verzi 19 zabíjet. O tom není třeba pochybovat. Naštěstí jen ve výjimečných případech, takže nijak dramaticky nenavyšuje statistiky zesnulých. Pokud tedy za smrt s covidem nepovažujeme pád ze sedmého patra poté, co už dotyčný nemohl poslouchat ty neustále omílané lži v televizi.

Nebere li tedy velká část z nás koronavir jako smrtelnou nemoc, přičemž posuzovat, jde li o většinu či nikoliv by bylo pouhým odhadem, pak je na místě otázka, o co tu jde? Máme tu dle portugalských soudů a mnohých zkušeností napříč Evropou naprosto lživě vypovídající testování pomocí PCR testů, jejichž používání je v podstatě protizákonné snad ve všech zemích světa. V důsledku vylhaných čísel byly polovině světa nasazeny náhubky, opět většinou protiprávně, a navíc naprosto neúčelně, spíše účelově. Elitám se k tomu podařil majstrštyk, když nadnárodní korporace moc neutrpěly, zato jejich konkurence z řad malých a středních firem byla během necelého roku naprosto zlikvidována nebo aspoň výrazně oslabena. V Evropě se podařilo zatlouct víko rakve části automobilového průmyslu, přičemž jedinou šancí pro něj má být Evropskou komisí ,,doporučená“ elektrifikace dopravy. To však zdaleka není vše.

Ekonomice států bylo puštěno žilou. Jenže tomu zdaleka není konec. V plánu je toho více. Covid není nemoc, epidemie a ani pandemie, covid je změna systému. Nikdy v minulosti by bez něj neprošlo to, co nyní. Politici a s nimi spřízněné firmy vlastněné nejbohatšími lidmi se utrhnuli ze řetězu. Pro důkazy nemusíme chodit daleko, zůstaňme u nás. Máme tady jistého Romana Prymulu. Bývalý plukovník, obchodník a lobbista, náměstek ministra zdravotnictví, ministr sám, po měsíci vyhozen, aby se stal znovu poradcem samotného premiéra, se kterým se ostatně podílel na nákupech testů a dalších zdravotnických pomůcek, samozřejmě za solidní bakšiš pro ně samé. V minulosti podezřelý z tunelování nemocnice, kterou vedl a byl odvolán. Také loboval pro výrobce vakcín za zády ministerstva, dokonce podával informace mezinárodní organizaci WHO, které nebyly pravdivé. Nyní je jedním z těch, kteří místo aby poznali vnitřní prostory pankrácké věznice, se podílí na nákupu vakcín, které nejen, že nepotřebujeme, ale navíc mají v popisu činnosti poškodit nás a pravděpodobně upravit i naši DNA. Prymula na tom jistě tratit nebude.

Česká republika se zavázala odebrat 16.5 milionu vakcín. Jistě se ptáte proč? Je nás něco přes 10 milionů, plno lidí se prostě očkovat nenechá, protože nedůvěra v naprosto nevyzkoušenou vakcínu z dílny světového hochštaplera Billa Gatese, jehož Windows musí pravidelně dostávat bezpečností záplaty, protože kolabuje, je prostě oprávněná. Navíc vakcinaci přechází ta nejhorší možná pověst spojovaná s jinými akcemi Gatese, kdy umřelo v jiných případech plno očkovaných. Takže tedy, jaký je důvod nákupu tolika dávek? Jde o prachsprostý kšeft, jehož cílem není jen ovlivnit zdraví naší a příštích generací, ale zároveň je to příprava na změnu dalších životních atributů. Tedy svobody v mnoha směrech, například pohybu, názoru, možnosti výběru zaměstnání, ale také podnikání, politických názorů či cestování. Právě tomu má napomoci i vydávání jakýchsi covidpasů vázaných na podlehnutí nátlaku spojeným s povinným očkováním. Nikdy jindy by něco takového neprošlo. Dokonce ani v zemi Švejků a srandistů. Jenže nouzový stav umožňuje politikům dělat si vše, co se jim zlíbí a k čemu jsou vedeni. A je jedno, z které jsou strany. Najděte jeden jediný důvod, proč Česká republika nakoupí 16.5 milionů neprověřených vakcín. Jeden jediný rozumný. Neexistuje. Přesto je stát koupí. Beztrestně. Jako vždy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 075 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
politicon.cz
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.